Як завантажити відео з YouTube — 12 зручних онлайн-сервісів

Čytaty latynkoju
Як завантажити відео з YouTube — 12 зручних онлайн-сервісів

Як зберегти відео з YouTube через сайт

Для завантаження можна скористатися різноманітним програмним забезпеченням. Але завжди існує ризик інсталювати програми, які насправді будут вірусами-вимагачамиКіберзагрози для бізнесу станом на літо 2017-го — дослідження від Cisco чи передаватимуть несанкціоновано ваші дані. Тому ми рекомендуємо користуватися сайтами, які нічого нікуди не інсталюють і не вимагають дані вашої кредитної картки чи особисті дані (логіни чи паролі) пошт, сайтів, соцмереж чи месенджерів.

KeepVid — онлайн-сервіс, що підтримує завантаження медійного контенту із 28 сайтів. Окрім відео, він також може завантажувати аудіоконтент, включно із вмістом SoundCloud чи інших подібних платформ. Достатньо вставити адресу відео, яке вам потрібно зберегти на своєму ПК і обрати потрібні вам файли, які згодом слід зберегти правою кнопкою мишки на вашому ПК чи ноутбуці. Важлива деталь — ваш комп’ютер має підтримувати роботу Java.

TubeNinja — довгий час цей проект був відомий під назвою YouTube Downloader. Не повірите, але він теж вміє те саме, що й решта сайтів у цій добірці: завантажувати відеоролики. Щоправда, радимо увімкнути блокувальник реклами — деякі користувачів попереджають про malware-банери під час використання цього сайту.

ConvertToAudio.com — окрім відеофайлів, ви також можете завантажувати аудіодоріжку із відеозапису на YouTube, який вас сподобався: достатньо лише вказати це в опціях завантаження і натиснути на кнопку «Convert It!».

ClipConverter.cc — ще один сайт для збереження відеороликів, який також підтримує і окреме завантаження звукових доріжок. Можна обрати тривалість завантажуваного ролику — початок та кінець запису. Підтримується завантаження файлів із відеоплатформ YouTube та Vimeo, а також є плаґіни для популярних браузерів: Chrome, Firefox, Safari. Цікава особливість: тут є вбудований фільтр, котрий блокує користувачів від завантаження ліцензованого відеоконтенту, через який можуть виникнути проблеми щодо авторського права.

VIDFB.com — корисний сайт для завантаження відеоконтенту із Facebook.

Як зберегти відеоролик з YouTube за допомогою плагіну для браузера

Можливо, ви не любите кожного разу відкривати окремий сайт і копіювати посилання, а хочете одразу зберігати уподобані ролики? Тоді вам слід звернути вагу на плаґіни для популярних браузерів.

Якщо ви користуєтеся Google Chrome чи його похідними, тоді зверніть увагу: плаґіни, доступні через Chrome Web Store, блокують завантаження відеоконтенту з YouTube, проте дозволяють це робити з інших відеохостингів. Серед таких — Video Downloader professionalvGet та Free Video Downloader.

Якщо вам все одно треба завантажити YouTube-ролик собі на комп’ютер і при цьому скористатися браузерним плаґіном, тоді можете спробувати альтернативну збірку, яка не входить до складу магазину додатків для Chrome — це Download YouTube Chrome.

До числа інших плаґінів, які можна знайти та встановити за межами магазину додатків Chrome, належать також такі розробки:

  • FastestTube — безкоштовний плаґін для Opera, Safari, Chrome, Firefox, Internet Explorer та браузерів на базі Chromium. Обходить Chrome Web Store і додає меню прямого завантаження на сторінки із відеокліпами в YouTube, відображаючи різні формати для збереження контенту.
  • Video DownloadHelper — плаґін, що доступний у безкоштовній та платній версіях ($28.50) для Firefox та Chrome із підтримкою великої кількості відеоплатформ.