Реклама

🔥 Під Києвом горить торф: що робити при високому рівні забруднення повітря

Čytaty latynkoju
🔥 Під Києвом горить торф: що робити при високому рівні забруднення повітря

На вихідних мешканці Києва спостерігали загрозливі для здоров’я рівні забруднення повітря через спеціальні додатки та сайти. Користувачі у соцмережах висували різні версії.

Сьогодні КМДА на своєму офіційному сайті розповіла, що в Обухівському районі горить понад 1,4 га торфовищ. За їхніми словами, через погодні умови та велику площу загоряння спостерігається погіршення повітря у Голосіївському районі Києва. Зазначимо, що мешканці столиці повідомляють про погіршення повітря в усьому Києві.

забруднення повітря

Що робити у випадках задимленості

  • обмежити перебування на відкритому повітрі. Дітям і вагітним жінкам слід відмовитися від тривалих прогулянок;
  • тримати вікна зачиненими, особливо вночі та рано вранці. При відкритті вікон завішувати кватирки зволоженою тканиною і періодично її змінювати;
  • ввімкнути системи кондиціонування та очищення повітря;
  • проводити вологе прибирання, корисно поставити місткості з водою, щоб підвищити вологість повітря;
  • збільшити споживання рідини до 2-3 літрів на день для дорослих. Для відшкодування втрати солей та мікроелементів рекомендується пити підсолену і мінеральну лужну воду, молочнокислі напої (знежирене молоко, молочну сироватку), соки, мінералізовані напої, киснево-білкові коктейлі;
  • не гуляти під дощем, а якщо потрапили під дощ – за першої можливості прийняти душ.

Слідкувати за рівнем забруднення повітря у Києві можна на онлайн-мапі? У Києві запустили онлайн-карту, де можна перевірити якість повітря в усіх районах.