🚌 BlaBlaBus планує вийти на український ринок

Čytaty latynkoju
🚌 BlaBlaBus планує вийти на український ринок

Французька компанія BlaBlaBus, яка є автобусною дочкою сервісу BlaBlaCar, хоче почати роботу в Україні. Про це в інтерв’ю journal.octobus.io розповів один із засновників BlaBlaCar Ніколя Брюссон.

Компанія наголосила, що вже почала підключення професійних автобусних перевізників до своєї платформи, а також подвоїть зусилля щодо виходу на ринок України та Латинської Америки.

BlaBlaBus

Що відомо

Компанія запустила свій перший автобусний рейс 11 червня 2019 року у Німеччині. У минулому році BlaBlaCar купив французького перевізника Ouibus, на основі якого і створили BlaBlaBus. До злиття французький сервіс мав понад 300 автобусних маршрутів Європою.

Наразі перевізник від BlaBlaCar охоплює 45 європейських міст, до яких поступово додаються напрямки Ouibus та європейських партнерів (Alsa, Marino, National Express). Подивитися інтерактивну карту маршрутів BlaBlaBus.

BlaBlaBus

За словами Брюссона, протягом першого року компанія збирається поєднати рейсами 60 міст по всій Німеччині та країнах Бенілюксу, а згодом розширитися на всю Європу.

Які плюси для туристів

BlaBlaBus використовує ту саму економічну модель, що лідер європейських перевезень FlixBus, який нещодавно вийшов? FlixBus назвав маршрути, які запустяться в Україні на український ринок. Вже з перших днів роботи автобусний сервіс від BlaBlaCar влаштував розпродаж та пропонував квитки по €0,99. Тому варто очікувати серйозну конкуренцію на європейському ринку автобусних перевезень.

BlaBlaBus