Реклама

✈️ Українська авіакомпанія відкриває рейс з України до Куби

Čytaty latynkoju
✈️ Українська авіакомпанія відкриває рейс з України до Куби

Авіакомпанія Azur Air Ukraine анонсувала запуск рейсів авіакомпанії в курортне місто Варадеро на острові Куба спільно з туроператором ANEX Tour.

Про це пише Avianews з посиланням на генерального директора компанії Карена Антонова.

Згідно з даними системи бронювання туроператора, польоти будуть виконуватися з Києва з 25 жовтня 2019 року по 10 квітня 2020 року один раз в 10 днів.

Azur Air Ukraine вже подала до Державіаслужби заявку на отримання прав на виконання регулярних рейсів Київ-Варадеро з 1 липня 2019 року з частотою два рази на тиждень. Запит авіакомпанії комісія регулятора розгляне на своєму засіданні 27 червня.

У парку Azur Air Ukraine є кілька Boeing 767-300ER, дальність яких дозволяє здійснювати польоти з Києва на Кубу без виконання проміжної посадки на дозаправлення.

Наразі прямий рейс з України до Куби відсутній. З міст України на острів Свободи можна долетіти з однією пересадкою у великих аеропортах Європи.

Читайте також про те, що Airbnb створив?️ Airbnb створив сервіс з туристичними подорожами: 5 цікавих маршрутів сервіс з туристичними подорожами: 5 цікавих маршрутів.