fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🗺️ Airbnb створив сервіс з туристичними подорожами: 5 цікавих маршрутів

🗺️ Airbnb stvoryv servis z turystyčnymy podorožamy: 5 cikavyh maršrutiv
Серед турів, які пропонує Airbnb, – екскурсія дикою природою у Кенії, поїздка у Гімалайське селище, невідомі куточки Перу та багато іншого.
Sered turiv, jaki proponuje Airbnb, – ekskursija dykoju pryrodoju u Keniї, poїzdka u Gimalajśke selyšče, nevidomi kutočky Peru ta bagato inšogo.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сервіс бронювання житла Airbnb запустив нову послугу – бронювання подорожей. Зручний сервіс, який допоможе при організації поїздки у важкодоступні місця. Організовані поїздки містять в собі транспорт, проживання та харчування. Пропонуються цікаві маршрути, авторські пригоди та унікальні локації. Для створення маршрутів Airbnb співпрацює з місцевими експертами та туристичними компаніями, а не великими туроператорами, пише TechCrunch. https://www.youtube.com/watch?v=aknU2QF6IkU Пропонуємо декілька цікавих маршрутів для подорожей. Подорож пустелею з Маракеша до Феса за $203. Дізнайтеся більше про культуру, традиції та життя племені Самбуру у Кенії за 500. Дослідіть памятки Гімалаїв та насолодіться чудовим краєвидом на Еверест за $1125. Невідомі куточки Перу за $152. Поїздка у гімалаське селище на 5 днів за $118. Читайте також, що в Україні запустився повноцінно Flixbus.
Реклама 👇 Замовити

Сервіс бронювання житла Airbnb запустив нову послугу – бронювання подорожей. Зручний сервіс, який допоможе при організації поїздки у важкодоступні місця.

Організовані поїздки містять в собі транспорт, проживання та харчування. Пропонуються цікаві маршрути, авторські пригоди та унікальні локації.

Airbnb

Для створення маршрутів Airbnb співпрацює з місцевими експертами та туристичними компаніями, а не великими туроператорами, пише TechCrunch.

Пропонуємо декілька цікавих маршрутів для подорожей.

Подорож пустелею з Маракеша до Феса за $203.

Airbnb

Дізнайтеся більше про культуру, традиції та життя племені Самбуру у Кенії за 500.

Airbnb

Дослідіть пам’ятки Гімалаїв та насолодіться чудовим краєвидом на Еверест за $1125.

Airbnb

Невідомі куточки Перу за $152.

Airbnb

Поїздка у гімалаське селище на 5 днів за $118.

Airbnb

Читайте також, що в Україні запустився🗺️ Airbnb створив сервіс з туристичними подорожами: 5 цікавих маршрутів 1🚌 FlixBus назвав маршрути, які запустяться в Україні повноцінно Flixbus.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: