5 сайтів, котрі допоможуть орендувати житло на Великодні вихідні

Čytaty latynkoju
5 сайтів, котрі допоможуть орендувати житло на Великодні вихідні

Фешенебельні готелі та невеликі приватні садиби, заміські туристичні комплекси та хостели у самому серці міста — вибір житла на час відпустки величезний як в Україні, так і у світі. Навряд чи зараз можна уявити планування відпочинку поза інтернетом. Якщо ви досі не маєте фаворита у сфері онлайн-пошуку та оренди житла — читайте добірку із 5 онлайн-сервісів, котрі вам у цьому допоможуть.

TripAdvisor

TripAdvisor може претендувати на звання наймасштабнішого у світі туристичного порталу. Сервіс охоплює аудиторію із 49 країн, інтерфейс сайту перекладений 25 мовами. Щомісяця ним послуговуються 390 млн унікальних відвідувачів. Понад 70 млн зареєстрованих користувачів уже залишили 500 мн відгуків. На основі цих відозв від клієнтів сайт щорічно формує рейтинги найпривабливіших для відпочинку курортних міст, готелів та ресторанів.

Уся інформація також доступна у мобільному додатку. Тут кожен користувач зможе:

  • порівняти ціни та замовити квитки на потяг, автобус або літак;
  • забронювати номер в готелі або столик у ресторані;
  • переглянути світлини місцевості та навіть поспілкуватися з місцевими жителями.

5 сайтів, котрі допоможуть орендувати житло на Великодні вихідні

Hotels24.ua

Сайт бронювання житла, що працює в Україні уже 9 років та є українською альтернативою відомому Booking.com. За цей час проект «доріс» до роботи з корпоративними клієнтами та організації групового відпочинку. Основною своєю «фішкою» творці сайту вважають не просто телефонну підтримку, а цілодобове бронювання номерів за телефоном.

Читайте також: У Києві створили англомовний путівник для альтернативного туризму

Цей сервіс припаде до смаку тим, хто не хоче витрачати власний час на пошуки готелю для відпустки. Для прихильників онлайн-бронювання та безготівкового розрахунку тут є усе необхідне:

  • мінімалістичний дизайн,
  • зручні фільтри житла за типом розміщення, послугами та локацією.

Бронюючи житло на Hotels24.ua, можна навіть заощадити. Для цього варто слідкувати за розділом зі знижками на готелі. У період новорічних свят або перед початком літнього сезону тут можна «вихопити» номер у тризірковому готелі за півціни.

5 сайтів, котрі допоможуть орендувати житло на Великодні вихідні

Airbnb

Цей онлайн-майданчик для розміщення житла дозволяє туристам та орендодавцям знайти одне одного без посередників. Якщо вам потрібно зупинитися у великому місті, перш ніж обирати серед різноманіття готелів, варто зазирнути на Airbnb. Часто за ту ж вартість власники пропонують зупинитися у апартаментах із привабливішими умовами.

Читайте також: Де зупинитися в сезон відпусток — 5 альтернатив Airbnb

Безумовна перевага роботи з сайтом — це достовірність інформації та безпосередній контакт із власником житла. Усі деталі можна уточнити одразу:

  • куди виходять вікна квартири,
  • як далеко розташований супермаркет,
  • чи немає шумних сусідів.

Для багатьох власників житла надання послуг по розміщенню — це не просто заробіток, а змога познайомитися з людьми з інших країн. Саме тому, плануючи відпустку за допомогою Airbnb, разом з апартаментами ви часто отримуєте ще й приязного гіда, котрий радий допомогти та відповісти на усі ваші питання.

5 сайтів, котрі допоможуть орендувати житло на Великодні вихідні

Dobovo

Сервіс надає послуги подобового бронювання квартир на території України. Творці сайту вважають основною ідеєю свого сайту надання найкращого сервісу у всіх його проявах. Тут зібрані 17947 квартир від 5040 власників. Керувати бронюванням, відслідковувати усі його етапи та переглядати попередні бронювання можна в особистому кабінеті.

Читайте також: В Україні розпочав роботу національний туристичний портал

Кожен, хто користується обліковим записом на сайті, стає учасником програми лояльності, і може отримати знижку у 1% на перше бронювання, і до 5% — на наступні бронювання.

Принципи бронювання квартири тут досить прозорі. Кожен клієнт напряму спілкується з власниками апартаментів. Стосунки «клієнт-постачальник послуг» формують рейтингову систему серед власників квартир, а відгуки від реальних гостей дозволяють новим клієнтам сайту критично оцінити сервіс кожного власника.

5 сайтів, котрі допоможуть орендувати житло на Великодні вихідні

CouchSurfing

Каучсерфінг — не просто ще одне незрозуміле слово від творців «воркшопу» та «коворкінгу». Для тих, хто полюбляє економити, а заразом — спілкуватися з новими й новими людьми, була створена найбільша гостьова мережа. Вона охоплює 4 млн осіб у всіх куточках планети. Ідея каучсерфінгу — це міжкультурний обмін та спілкування у дружній атмосфері. Учасники спільноти пропонують одне одному безкоштовне житло на кілька днів, а також організацію спільного дозвілля.

Зареєструватися на сайті або у мобільному додатку мають змогу особи віком від 18 років. Щоби почати подорожувати, необхідно заповнити свій профіль особистою інформацією та пройти платну верифікацію. Є також мобільні додатки CouchSurfing для пристроїв на базі Android та iOS. Тут можна здійснювати пошук людей і вести листування з іншими учасниками проекту. Додатки синхронізують повідомлення з бази CouchSurfing і зберігають їх на мобільному пристрої, тому до них можна звертатися навіть за відсутності підключення до інтернету.

5 сайтів, котрі допоможуть орендувати житло на Великодні вихідні