Реклама

👀 Cities Skylines 2: розробники перенесли реліз DLC

Čytaty latynkoju
👀 Cities Skylines 2: розробники перенесли реліз DLC
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 👀 Cities Skylines 2: розробники перенесли реліз DLC
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Colossal Order перенесла реліз доповнення до Cities Skylines 2, щоб більше працювати над покращенням продуктивності та виправленням помилок.

Студія оголосила, що DLC було відкладено, щоб розробники продовжували працювати над покращенням базової гри.

Коли версія для ПК досягне того рівня, який ми хочемо бачити, ми зосередимося на випуску гри на консолі та DLC. Над першим пакетом Asset Pack, Beach Properties, працювали наші розробники та наш аутсорсинговий партнер, але ми впроваджуємо DLC лише після того, як робота над продуктивністю буде завершена та зможе нас задовольнити.

Colossal Order

Пакет Beach Properties, який раніше повинний був вийти цього року, тепер вийде в першому кварталі 2024 року, тоді як пакет Modern Architecture and Urban Promenades, спочатку запланований на початок 2024 року, тепер надійде у другому кварталі наступного року.

Перепрошуємо за затримку, але ми не повинні поспішати з новим контентом до того, як база до нього не буде готова. Це також стосується й інших пакетів. Залишайтеся з нами, щоб дізнатися більше інформації про них пізніше.

Colossal Order

А щоб дізнатися, як ми оцінили гру, пропонуємо вам прочитати матеріал: Cities Skylines II — сиквел, який міг бути й краще.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...