Реклама

🙃 Nintendo «чудове» місце для роботи, якщо ти геній — колишній співробітник

Čytaty latynkoju
🙃 Nintendo «чудове» місце для роботи, якщо ти геній — колишній співробітник
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 🙃 Nintendo «чудове» місце для роботи, якщо ти геній — колишній співробітник
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Один з колишніх співробітників Nintendo, 45-річний художник Міура Коічі, нещодавно поділився певними «інсайдами» роботи в компанії.

Сам Коічі, який працював над The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom в якості художника-пейзажиста, описав Nintendo як «чудове» місце. Однак додав, що для «пересічної людини» робота в компанії може бути схожа на «пекло».

Про це він розповів у своєму дописі у Twitter (X), який завірусився і уже має понад 25 млн переглядів.

У своєму дописі він назвав Nintendo «гніздо з геніїв» та талантів. Сам він у цьому колективі відчував себе не надто комфортно, адже не вважає себе «генієм» і тому вирішив «піти в іншому напрямку.

Nintendo чудова компанія, але я б не рекомендував її іншим, тому що це було гніздо надлюдей і геніїв. Як для пересічної людини, для мене це було пекло. Завдяки цьому я зрозумів, що це не для мене, і пішов в іншому напрямку. Я зміг наважитися на це, і це моє найбільше досягнення за час роботи в Nintendo, тому я не шкодую про те, що прагнув до цього, а потім відмовився від цього.

Також Коічі вирішив уточнити, що жодним чином не критикує Nintendo, а лише відзначає те, що він відчув, що не готовий до того рівня, який має бути у компанії:

Дозвольте мені повторити, щоб не було непорозумінь, але я дійсно мав на увазі, що це дуже хороша компанія, а працівники чудові люди. Я був переконаний, що такі дивовижні продукти виробляються один за одним. Я отримав цінний досвід. Дуже дякую за підтримку. Я вірю, що використання цього досвіду для того, щоб відігравати активну роль і робити внесок у суспільство, буде моїм способом віддячити за це.

Наразі після звільнення з Nintendo Коічі перейшов на фріланс. Окрім цього він також працював у Bandai Namco та Square Enix.

В своєму окремому дописі він також поділився тим скільки заробляв там. Він відзначив, що у Square Enix заробляв приблизно $46 000, а коли перейшов до Nintendo почав отримувати $70 000.

Нагадаємо, що напередодні Nintendo провела Indie World Showcase на якому зокрема анонсувала вихід Outer Wilds на Nintendo Switch.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...