Реклама

🧁 The Sims 4 наступного тижня отримає нове оновлення

Čytaty latynkoju
🧁 The Sims 4 наступного тижня отримає нове оновлення
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 🧁 The Sims 4 наступного тижня отримає нове оновлення
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Перший за два з половиною роки набір для The Sims 4 — Home Chef Hustle — вийде вже 28 вересня.

Нове доповнення складається з чотирьох компонентів: новий кухонний декор, нове кухонне вбрання, нова дрібна побутова техніка, а також можливість створити вуличний кіоск задля продажу продукції.

Якщо детальніше: гравці в The Sims отримають нові види шаф, прилавків, холодильників, духовок та різні дрібні прилади — міксери, піч для піцци тощо. Крім того, у грі з’являться нові зачіски, кулінарні аксесуари та фартухи з набору Stuff Pack.

У новому кіоску можна не тільки продавати їжу, а й налаштовувати сам прилавок: гравці можуть дати йому нову назву, перш ніж вирішити, яку їжу вони хочуть там подавати.

Разом з набором вийде безкоштовне оновлення для базової гри The Sims 4, яке додасть нові фільтри рецептів, що полегшать пошук страв, які ви хочете створити.

Набір Home Chef Hustle для The Sims 4 стане доступним 28 вересня для PlayStation, Xbox та ПК (через EA, Origin, Steam та Epic Store). Набір коштуватиме приблизно $10.

Раніше в Electronic Arts розповіли, що майбутня The Sims 5, яка відома під офіційною кодовою назвою Project Rene, буде «безкоштовною для завантаження».

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...