Реклама

🚀 У Starfield гравець створив корабель з відсиланням до відомої драбини з Metal Gear Solid

Čytaty latynkoju
🚀 У Starfield гравець створив корабель з відсиланням до відомої драбини з Metal Gear Solid
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 🚀 У Starfield гравець створив корабель з відсиланням до відомої драбини з Metal Gear Solid
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Starfield подарувала гравцям можливість збудувати свій космічний корабель у тому вигляді який лише душа забажає. Звісно, що в першу чергу нас очікували доволі передбачувані дизайни.

Проте один гравець прийняв цікаве рішення. Він вирішив віддати у Starfield данину знаменитій грі Metal Gear Solid 3: Snake Eater.

My ship is a MGS:Snake Eater reference
byu/Hostgr inStarfield

Так, ґеймер вирішив віддати данину одній відомій та довгій сцені з гри. Саме тій, де вам доводилося лізти по здавалося б нескінченній драбині.

Однак повернемося до Starfield. У коментарях користувачі Reddit відзначили, що такий дизайн корабля може бути дуже вдалим рішенням для космічних мандрівників:

Мені подобається уявляти, як хтось намагається здійснити набіг на цей корабель, дивиться на цю драбину і думає: «До біса, воно того не варте».

Хоча, попри те, що ми можемо побачити довжелезну драбину, на жаль, гравець не продемонстрував, як же може виглядати такий корабель ззовні. Проте автор в коментарях відзначив, що це відсилання вийшло в процесі його побудови корабля «Naglfar з Eve Online».

Нагадаємо, що раніше у Starfield гравці знайшли калюжу переповнену лутом.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...