Реклама

🥵 Перед оновленням Cyberpunk 2077 у CDPR рекомендують перевірити ваш ПК

Čytaty latynkoju
🥵 Перед оновленням Cyberpunk 2077 у CDPR рекомендують перевірити ваш ПК
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 🥵 Перед оновленням Cyberpunk 2077 у CDPR рекомендують перевірити ваш ПК
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

До моменту виходу першого й останнього DLC для Cyberpunk 2077 залишилося зовсім трохи. До того ж окрім Phantom Liberty на гравців також чекає й оновлення базової гри до версії 2.0, яке змінює інтерфейс, поведінку NPC та ін.

У світлі цього один з розробників гри вирішив поділитися тим, що ґеймерам напередодні оновлення гри варто було б перевірити систему охолодження процесорів своїх ПК. У своєму пості він підкреслив, що «ми використовуємо все, що у вас є» й що навантаження на 8-ядерний процесор буде коливатися на рівні 90%. Тому варто напередодні його перевірити.

До свого посту Філіп Пєрщінський також жартома вирішив додати кліп на пісню Scooter — Fire. Хоча після свого поста, йому довелося ще довго заспокоювати гравців у коментарях.

Нагадаємо, що Phantom Liberty виходить вже 26 вересня та буде мати офіційну українську локалізацію. Загалом цей реліз можна назвати свого роду другим народженням для Cyberpunk 2077, який має завершити історію гри на високій ноті з огляду на доволі невдалий старт.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...