Реклама

😑 Ремейк Alone in the Dark перенесли на 2024 рік через «спекотний жовтень»

Čytaty latynkoju
😑 Ремейк Alone in the Dark перенесли на 2024 рік через «спекотний жовтень»
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 😑 Ремейк Alone in the Dark перенесли на 2024 рік через «спекотний жовтень»
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Ремейк культового горору Alone in the Dark, який вперше вийшов у 1992 році, мав отримати реліз цього року, 25 жовтня. Однак розробники вирішили повідомити, що вихід гри перенесено на 16 січня 2024 року.

У своєму повідомленні вони відзначили, що причиною такого кроку став уже й так доволі багатий на релізи жовтень. У офіційному акаунті гри в Twitter (X) розробники написали:

Ігри жахів процвітають завдяки моторошним обіймам самотності, чого неможливо досягти в такий насичений ігровий місяць, як жовтень. Щоб забезпечити захопливий досвід для всіх, ми прийняли рішення перенести реліз Alone in the Dark.

Загалом це не дивне рішення, адже раніше, наприклад, Remedy вирішила перенести реліз Allan Wake II на два тижні, щоб не конкурувати з новим Павуком від Insomniac. Ймовірно це перенесення спричинило те, що Alone in the Dark вийде у 2024 році, адже Alan Wake II має тепер вийти 27 жовтня. Тобто два горори мали доволі близькі дати релізу, тому щоб не конкурувати у THQ Nordic вирішили перенести реліз своєї гри подалі.

Відзначимо, що зі всіма релізами «холодного» сезону можете ознайомитись у нашому матеріалі.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...