Реклама

🥔 У Starfield кімната повна картоплі викликає захоплення у гравців

Čytaty latynkoju
🥔 У Starfield кімната повна картоплі викликає захоплення у гравців
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 🥔 У Starfield кімната повна картоплі викликає захоплення у гравців
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Starfield може стати для когось дійсно дуже цікавою грою. Як мінімум хтось може відвести душу зібравши повну кімнату картоплі, як це зробив один з користувачів Reddit.

У відео нижче можна побачити, як гравець відкриває двері люка і до його ніг випадає велика кількість картоплин.

Time To Let Something Go
by u/Moozipan in Starfield

Погодьтеся, ролик має певну медитативну складову, адже картоплини доволі приємно випадають з кімнати. Дійсно, саме відео нам демонструє те, як Bethesda зуміла покращити свій рушій для симуляції фізики речей.

Саме цей факт викликав дійсно величезне захоплення у коментаторів на Reddit. Один з них відзначив, що «фізика того, як вони розпливаються була прекрасною». Інший коментатор відзначив в кумедній манері, що «у 1996 році я сказав, що якщо вони коли-небудь додадуть картопляну фізику в гру, я все!». Ще один користувач відзначив, що після цього консольним геймерам не варто «запитувати чому гра в 30 FPS».

Однак Reddit не був би собою якби тут не обійшлося б без відомого мему з картоплею з кінотрилогії «Володар перснів».

Користувачі при першій же згадці також відзначили, що сама Bethesda залишила в грі посилання на цей мем в описі до картоплі.

Відзначимо, що лише в ранньому доступі в Starfield одночасно у Steam грало понад 200 тис. осіб. Нагадаємо, що повноцінний реліз гри відбудеться уже 6 вересня для ПК, Xbox Series X/S, а також гра одразу доступна у Game Pass.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...