Реклама

😱 У демоверсії ремейка Resident Evil 4 знайшли секретний надскладний рівень гри, який навіть не потрапить до фінальної версії

Čytaty latynkoju
😱 У демоверсії ремейка Resident Evil 4 знайшли секретний надскладний рівень гри, який навіть не потрапить до фінальної версії
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 😱 У демоверсії ремейка Resident Evil 4 знайшли секретний надскладний рівень гри, який навіть не потрапить до фінальної версії
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Нещодавно вийшла демоверсія ремейка Resident Evil 4 й однією з особливостей якого є те, що у нього можна грати скільки завгодно без ліміту часу.

На початку гри не можна обрати складність, однак якщо декілька разів починати нову гру, то можна буде обрати режим під назвою Mad Chainsaw Mode. Це надскладний режим з яким є лише одна спроба проходження і вороги стають численнішими та сильнішими.

Цей режим виявився настільки складним, що він є важким навіть для досвідчених гравців, тож його вирішили зробити секретним.

Щоправда, на YouTube є вже деякі ґеймери, які змогли успішно пройти демоверсію на надскладному рівні:

Режим Mad Chainsaw Mode доступний тільки для демоверсії й не потрапить до фінальної версії ремейка.

Ремейк буде дещо відрізнятись від оригінальної гри. Історія гри буде доповненою — розробники хочуть розповісти більше про людські взаємини героїв, вони частіше спілкуватимуться й ділитимуться своїми емоціями.

Також з цікавого те, що у грі будуть QTE, але це лише вимоги натиснути якусь кнопку в сцені, а не повноцінні ґеймплейні моменти з комбінаціями. Противники зможуть руйнувати оточення, щоб добратися до Леона або, навпаки, закрити шлях до відступу.

Ремейк Resident Evil 4 обіцяють і на PlayStation 4, хоча розробку роблять в першу чергу для останнього покоління консолей. Також при покупці гри на PS4 буде безкоштовна версія для PlayStation 5.

Гра вийде 24 березня 2023 року і буде доступна на ПК, PS4, PS5 та Xbox Series X|S.

Також читайте матеріал нашого користувача Олександра Дорошенка про огляд оригінальної Resident Evil 4.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...