Реклама

🌍 Всесвіт Cyberpunk 2077 — Частина 2: Кібервироби

Пані та панове, сьогодні ми з вами продовжимо поринати у історію світу Cyberpunk 2077, а точніше поговоримо про кібервироби...
Čytaty latynkoju
🌍 Всесвіт Cyberpunk 2077 — Частина 2: Кібервироби
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 🌍 Всесвіт Cyberpunk 2077 — Частина 2: Кібервироби
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Пані та панове, сьогодні ми з вами продовжимо поринати у історію світу Cyberpunk 2077, а точніше поговоримо про кібервироби...

Перша частина — тут

У світі кіберпанку, кібервироби стали звичним явищем, дійшло навіть до такого, що якщо ти не маєш кібер-імпланта ти не вважаєшся за повноцінного члена суспільства. Більшість компанії пропонують широкий вибір кіберімплантів. Кіберімпланти є як і прості, так і складні, прості майстерні встановлюють нескладні імпланти та вони досить дешеві, але є й складні кібервироби, які потрібно встановлювати в спеціальних клініках. Проте ви можете і знехтувати своєю безпекою і встановити, щось не зовсім легальне або не зовсім оригінальне в патрачів за набагато меншу суму коштів, але тоді треба бути готовим до того, що імплант може не прижитись і спричинити багато проблем вашому здоров’ю, або привести до смерті. Вийняти чи замінити імплант можна завжди, тільки от грошей ніхто не поверне. Тому думайте двічі, перш ніж встановлювати модифікації, особливо коли мова йде про складні кібервироби.

Нульове покоління кібервиробів

Кібервироби виникли як наступний крок у розвитку медичних протезів. На початку 21 століття імпланти використовувались переважно для заміни пошкоджених чи відсутніх органів.

Розвиток кібервиробів прискорився після Першої центральноамериканської війни, коли додому повернулись багатенько ветеранів, після чого стався вибух розробки даних виробів. Завдяки технологічному прогресу вироби стали більш витончені й поширені, але все ж вони були недосконалі.

Одна з перших операцій встановлення імплантів

На даний час вони мають назву “нульове покоління “, їх ще можна побачити у колишніх ветеранів, або у бідних людей, які не можуть дозволити собі оновлення.

Перше покоління кібервиробів

Після нульового покоління, кібервироби значно розвинулись і появились такі імпланти, як : зміцненні хребти та суглоби. Проте великою проблемою залишалось відторгнення тілом кіберімплантів, що власне стало найбільшою перешкодою у їх подальшому розвитку.

На сцену виходить війна, кібервироби з’явились на полях бою у другій половині 21 ст.. Друга центральноамериканська війна та Друга і Третя війна корпорацій стали, тим поштовхом, що створив бойові імпланти. Компанії Militech була першою, хто скористався цією нагодою, їхні кіберсолдати перевищували простих солдатів майже в усьому. Застосування кіберсолдат, дало поштовх для інших компанії розвинути дослідження у сторону військових кіберімплантів, після чого почались перегони озброєнь.

На цю мить ці імпланти можна побачити лише на чорному ринку, вони створенні переважно з пластику або металу і є дуже дешевими. Їх переважно купують люди, які не можуть дозволити собі чогось дорогого, ці імпланти не можуть зрівнятись навіть з кіберімплантами 2 покоління.

Друге покоління кібервиробів

Як ви могли прочитати у попередніх параграфах, розвиток кібервиробів сильно просувався під час війн. Як це не сумно визнавати, але розвиток кібервиробів під час війн, дав сильний поштовх для другого покоління кібервиробів.

Після стількох війн, появилось багато ветеранів, які потребували нормального цивільного житті й ось тут на сцену виходять вироби другого покоління. Власники бізнесу у виробленні імплантів під час війни, побачили можливість виходу на масовий ринок. Одразу після закінчення війни, ринок наповнився імплантами різного ґатунку, від масових моделей, до різної дивини.

Власне цей був відбувся в той час, коли винайшли засіб, що дозволяє побороти відторгнення імплантів тілом, а також появився новий культурний стиль “кіч” і стався вибух технології мозгограю. Адже всі хотіли стати схожими на новітніх зірок, а також вернутись до нормального життя і технологія мозгограю надала цю можливість.

Зараз, кіберімпланти другого покоління є найпоширенішими на ринку й у загально вжитку, а все через те що вони дешеві та функціональні.

Третє покоління кібервиробів

Великий внесок у розвиток кіберімплантів внесли корпорації, які за час війни розвинулись, до титанічних масштабів. Винаходом військових кіберімплантів було започатковано “холодну війну”. Кожна з корпорацій хотіла мати найкращі імпланти для своїх армій, щоб стримувати конкурентів і захищати власний бізнес.

На заміну важкому металу, прийшли нові матеріали, такі як : вуглецеве волокно, керамічні полімери. Для шпигунів були створені спеціальні види імплантів, що ховались під шкірою і їх було в принципі неможливо виявити стандартними методами перевірки.

Також цей час запам’ятався винаходом біотехнологій. До таких технологій відносились: шкіроплетена броня, токсичні стримувачі й багато іншого. Хоч біотехнології не давали такого ефекту, як повноцінні імпланти їх перевагою було те, що їх не могла відключити ЕМІ, а також їх було неможливо виявити звичними способами перевірки, що відкривало багато можливостей власникам таких виробів.

За останні роки у світі кіберпанку, кібервироби зайняли важливу віху звичного життя і застосовуються у всіх його прошарках. Розвиток даних виробів призвів до створення законних і не зовсім законних підприємств, створення мозгограю і біоінженерних органів, а також до нового лоту на чорному ринку, адже не забувайте у темних провулках на вас чатують банди, які з радістю поріжуть вас на органи:)

Четверте покоління кібервиробів

Ось ми з вами й добрались, до останнього і на цю мить найновішого покоління кібервиробів. Дані вироби поділяються на два типи, для корпоратів і для зірок.

Перший тип використовують вищі чини корпорацій і їхні агенти, вони собі встановлюють різні покращення для нейронних з’єднань, або аналізатори стресу. Власне кількість дорогих кіберімплатів визначає наскільки успішний той чи інший корпораційний щур.

Другий тип кіберімплантів створений для помітності. Сучасні зірки намагаються будь-яким чином вирізнятись від інших і встановлюють собі золоті лінії, кінцівки з чистого кришталю, або з природного дерева. Ось це все робиться для того, щоб показати статус і багатство.

Ось так от історія кіберімплантів у світі кіберпанку, надіюсь вам було цікаво, побачимось у наступних публікаціях:)

В мене тут є невеличкий канал про новини зі світу ігор в телеграм, тому маєте бажання заходьте Telegram

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...