Реклама

🎬 Трансляції у Twitch на Xbox тепер стали доступними у меню консолі в останньому оновлені

Čytaty latynkoju
🎬 Трансляції у Twitch на Xbox тепер стали доступними у меню консолі в останньому оновлені
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 🎬 Трансляції у Twitch на Xbox тепер стали доступними у меню консолі в останньому оновлені
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

У останньому оновленні на Xbox стала доступною вбудована функція прямої трансляції Twitch на консолях Xbox.

Більше новин про ігри шукайте у нашому телеграм-каналі Na chasi / Games.

За словами Microsoft, потокова передача тепер стала простішою, оскільки ви можете отримати доступ до Twitch безпосередньо з консольного меню Xbox і керувати налаштуваннями у кілька простих кроків.

На консолі Xbox Series X/S або Xbox One перейдіть до вкладки Capture and Share, а там виберіть Live streaming. Вам потрібно буде зв’язати свій обліковий запис Twitch, відсканувавши QR-код за допомогою мобільного пристрою з  iOS або Android або перейшовши за URL-адресою за допомогою комп’ютера або мобільного пристрою. Коли ваш обліковий запис буде пов’язано, натисніть кнопку Go live now, щоб миттєво розпочати пряму трансляцію гри.

Потім ви підключаєте камеру та гарнітуру, після цього називаєте свою трансляцію, а на панелі параметрів ви зможете керувати рівнями звуку в іграх та мікрофонах, включати чат і вручну встановлювати роздільну здатність та бітрейт. Ви також можете поміняти ігри в середині потоку, і екран паузи буде показуватися, коли ви не в грі.

Також можете переглянути відео журналіста The Verge Тома Воррена у якому він детально демонструє нові функції:

Люди зможуть дивитися ваші трансляції на будь-якому пристрої, який використовують для доступу до Twitch, а на Xbox ті, хто стежить за вами, можуть отримувати сповіщення, коли ви ведете прямий ефір.

Раніше Twitch був частиною інформаційної панелі Xbox One і використовував функцію Snap, яка дозволяла користувачам здійснювати потокову передачу безпосередньо в сервіс. Однак Microsoft вилучила функцію Snap та інтеграцію з Twitch приблизно п’ять років тому, після чого єдиним варіантом було транслювати через додаток.

Раніше у Microsoft заявили про припинення виробництва усіх консолей серії Xbox One.

 

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...