Реклама

📈 Sony відзвітувала про поставки PS5 та анонсувала випуск 10 нових сервісних ігор до 2026 року

В компанії спрогнозували падіння продажів PS5 через нестачу компонентів, а також озвучили плани на майбутнє.
Čytaty latynkoju
📈 Sony відзвітувала про поставки PS5 та анонсувала випуск 10 нових сервісних ігор до 2026 року
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 📈 Sony відзвітувала про поставки PS5 та анонсувала випуск 10 нових сервісних ігор до 2026 року
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
В компанії спрогнозували падіння продажів PS5 через нестачу компонентів, а також озвучили плани на майбутнє.

Фінансовий директор компанії Хірокі Тотокі розповів про результати діяльності підрозділу PlayStation. Компанія не справляється з попитом через проблеми з поставками, проте Sony вдалося наростити виторг та аудиторію, розповів Тотокі під час презентації фінансового звіту групи Sony за третій квартал.

Більше новин про ігри шукайте у нашому телеграм-каналі Na chasi / Games.

Читайте також: 🥰 Як ми плануємо заохочувати авторів

В компанії пояснили, що загальний ігровий час користувачів PlayStation у грудні 2021 року скоротився на 20% проти грудня 2020 року — це пояснюють тодішнім ажіотажем з приводу запуску PS5. Проте у порівнянні з груднем 2019 року, час гри збільшився приблизно на 7%, тому Sony вважає це хорошим показником для кварталу, за який вийшло небагато нових гучних релізів. Крім того, Sony очікує подальшого зростання залученості в поточному кварталі (з січня до березня) у зв’язку з виходом Horizon Forbidden West та Gran Turismo 7.

Через брак напівпровідників Sony довелося знизити прогноз продажів PS5 на весь фінансовий рік до 11,5 мільйонів одиниць у порівнянні з попереднім прогнозом, який передбачав відвантаження понад 14,8 мільйона одиниць. Очікується, що нестача компонентів буде продовжуватися і надалі, але Sony докладатиме всіх можливих зусиль для задоволення високого попиту на PS5, заявили в компанії.

У звіті також розповіли про придбання Bungie, підтвердивши суму $3,6 млрд доларів. За словами Тотокі, стратегічне значення придбання полягає не лише в отриманні прав на Destiny та нових тайтлів, які розробляє Bungie, а й у включенні до складу Sony Group досвіду та технологій Bungie у сфері розробки ігор-сервісів.

Destiny 2

Завдяки такій співпраці компанія має намір запустити більше ніж 10 сервісних ігор до березня 2026 року. Sony також зацікавлені у розширенні бренду PlayStation, тому частина нових сервісних ігор буде доступна не тільки на їхніх консолях.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...