Реклама

🕵️‍♀️ До Sherlock Holmes Chapter One вийшло DLC — Beyond a Joke: перші подробиці

Čytaty latynkoju
🕵️‍♀️ До Sherlock Holmes Chapter One вийшло DLC — Beyond a Joke: перші подробиці
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 🕵️‍♀️ До Sherlock Holmes Chapter One вийшло DLC — Beyond a Joke: перші подробиці
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Українська студія Frogwares випустила свіже DLC для Sherlock Holmes Chapter One. Beyond a Joke — це новий квест розрахований на годину геймплею. Головний герой, юний Шерлок, зіткнеться з таємничим злодієм, який полюбляє багатих людей та їхнє майно.

Перш ніж почати нове розслідування, має бути виконана низка умов. Цей новий квест буде активовано підслуховуванням у Grand Saray, але тільки після завершення квесту A Gilded Cage (другого основного квесту з гри).

У цьому DLC ви також отримаєте два нових вбрання Шерлока. Для тих, хто грав у The Sinking City, один із нових нарядів може здатися знайомим.
Доповнення буде доступне для тих, хто оформив сезонну підписку і для власників розширеного видання. Всі інші можуть придбати DLC окремо.

Frogwares зазначає, що два сюжетних DLC — Mycroft’s Pride і M for Mystery з’являться на початку 2022 року. Компанія також працює над тим, щоб надати більше безкоштовних DLC у найближчому майбутньому.

Що стосується досі відсутніх версій Sherlock Holmes Chapter One для PlayStation 4 і Xbox One, Frogwares нещодавно відклали їх вдруге, аби переконатися, що «реліз має належну якість та добре оптимізований», заявивши, що тепер очікує їх в першому кварталі 2022 року.

Трейлер основної гри:

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...