Реклама

🤔 Українські розробники із Frag Lab працюють над новим проектом

Українська студія Frag Lab, працює над онлайн-шутером від першої особи по типу Warface, у партнерстві із компанією Wargaming
Čytaty latynkoju
🤔 Українські розробники із Frag Lab працюють над новим проектом
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 🤔 Українські розробники із Frag Lab працюють над новим проектом
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Українська студія Frag Lab, працює над онлайн-шутером від першої особи по типу Warface, у партнерстві із компанією Wargaming

Українська студія Frag Labпрацює над онлайн-шутером від першої особи по типу Warface, у партнерстві із компанією Wargaming на ігровому двигуні Amazon Lumberyard.

Наразі ми розробляємо власну гру — онлайн-шутер від першої особи. Він схожий на «стрілялку», яка вже є на ринку — Warface. Але в грі, окрім класичних режимів — гравці проти гравців або гравці проти комп’ютера — будуть і унікальні режими, які до нас ніхто не робив. Покищо ми не готові розкрити всі деталі, але пройти шутер поодинці буде неможливо. Прототип гри ми, можливо, покажемо вже в цьому році, наразі розробка на фінальній стадії

Frag Lab

Наразі це вся офіційна інформація. Однак деякий час назад, користувачі клієнту Wargaming виявили іконку нового неанонсованого проекту Shatterline.

Згодом до мережі потрапив запис меню та ігрового процесу які Ви зможете знайти у нашому Telegram каналі. Деякі ЗМІ повідомляли, що запис не має відношення до проекту, однак об’єкти зі скріншотів, що вище, час від часу появлялись в кадрі. Крім того, проект зі злитого відео співпадає із коротким описом гри над яким працює Frag Lab, тому припускають, що студія працює саме над Shatterline.

З матеріалів витоку можна припустити, що події проекту розгортаються невдовзі після «Великого Зіткнення», імовірно з іншопланетною цивілізацією або їх уламками. Деякі міста, як і Дубаї, майже повністю знищені. Після прибуття гостей на планеті почали формуватись кристали, які людство намагається досліджувати. Також появилась нова хвороба яка стала пандемією — «Кристалін». Не виключено, що через дану хворобу гравцю доведеться зіткнутись із певного виду мутантами. Крім того, також згадуються «Страйкери», найімовірніше це людська організація проти якої боротиметься група до якої належить гравець — назва останніх наразі невідома.

На момент витоку в грі було два режими: «Епізоди» — місії, безпосередньо пов’язані із сюжетом та Versus Mode — битви гравців між собою або проти ботів на локації (PvE/PvP). Однак, перед усім, на сьогодні проект має більше режимів. За баталії та виконання щоденних завдань гравцю нараховуватиметься внутрішньоігрова валюта та ресурс. Їх можна використати для відкриття нових оперативників, зброї, спорядження їхню кастомізацію та для придбання інших косметичних предметів.

З чуток Shatterline буде доступний на PC і консолях та буде мати кросс-плей, однак основна аудиторія, це PC геймери. Крім того, проект планують оптимізувати під середні та слабкі ПК, а це саме те, чого критично не вистачає багатьом подібним проектам (Fear the Wolves для прикладу). Також припускають, що студія готується до конкуренції із Warface, над створенням якої працювали в складі Crytek до заснування Frag Lab.

Наразі студія офіційно не анонсувала проект. Приблизна дата релізу також не відома.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...