fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa

Правила використання

Посилання на матеріали

Ми керуємося простим принципом: авторські права на оригінальні матеріали належать їхнім авторам. У разі використання сторонніх матеріалів редакцією Na chasi ми ставимо посилання на першоджерело, зазначаємо авторство використаних фотографій чи автора цитати у тексті.

Саме тому очікуємо відповідної поваги до авторського права і від наших читачів та колег. Якщо ви використали цитату, фотографію, уривок статті чи новину із нашого сайту, не забудьте поставити зворотне посилання на ці матеріали у вашому тексті чи новині.

Заборонено офлайн-передруковування чи використання онлайн наших авторських матеріалів без посилання на сайт Na chasi.

Коментування статей та новин

Якою б запеклою не була дискусія під новиною чи статтею, яка вам сподобалася (або навпаки викликала роздратування), не забувайте про правила хорошого тону, ввічливість та аргументацію. За ненормативну лексику, розпалення мовної, ґендерної, етнічної, расової, релігійної чи національної ворожнечі ваші коментарі можуть бути видалені, а ваш обліковий запис на сайті — заблоковано без права відновлення.

У коментарях також не допускаються:

  • спам,
  • поширення матеріалів порнографічного чи політичного змісту,
  • розміщення зображень та текстів на тему алкоголю, паління,
  • пропаганда насильства, наркотиків, знущання над дітьми та тваринами,
  • заклики до повалення державного ладу чи організації незаконних збройних формувань.

Такі дії також призведуть до того, що ваш акаунт буде заблокований, а коментарі — видалені.

Використання медіафайлів

При використанні відео, світлин чи аудіозаписів обов’язковою умовою є збереження цілісності оригінального контенту. Заборонено змінювати, переписувати, редагувати оригінальні файли із заміною логотипів, водяних знаків, джинґлів чи аудіодоріжок. Обов’язковим є посилання на сторінку із оригіналом при використанні матеріалів Na chasi.

Переклад контенту іноземними мовами

Правило обов’язковості постановки зворотних посилань поширюється і на матеріали від редакції Na chasi, котрі перекладені іншими мовами та опубліковані після перекладу на сторонніх онлайн-ресурсах, у соцмережах чи онлайн-спільнотах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: