Reklama

Čy varto kupuvaty kytajśki šyny: pljusy i minusy

Читати кирилицею
Čy varto kupuvaty kytajśki šyny: pljusy i minusy
  1. Головна
  2. Suspiľstvo
  3. Čy varto kupuvaty kytajśki šyny: pljusy i minusy
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Kytaj protjagom dvoh desjatyliť vhodyť v desjatku industriaľno rozvynenyh deržav. Bagato vyrobnykiv śogodni je monopolistamy i možuť samostijno reguljuvaty ciny na tovary, vypuščeni v Pidnebesnij. Sogodni nikogo ne zdyvuvaty kytajśkymy mašynamy ta elektronikoju, tekstylem i tovaramy peršoї neobhidnosti. Vypuskajuť v respublici naviť avtomobiľni šyny, taki jak na sajti https://shiny-diski.com.ua/tires/r14, jaki v uśomu sviti kupujuť ne menš ohoče, niž modeli vid vyrobnykiv avtogumy zi svitovym im’jam.

Istorija vyrobnyctva kytajśkoї gumy

Vperše pro avtošynah їh Kytaju zagovoryly na počatku XXI stolittja. Same v cej čas na mižnarodnyj rynok vyjšly legkovi avtomobili, zibrani na konvejerah zavodiv Pidnebesnoї.

Tehnologiї na počatkovomu etapi zalyšaly bažaty kraščogo, adže bagato hto z nyh buly otrymani «naukovo-doslidnym» šljahom. Sučasni zavody z vypusku avtomobiľnyh pokryšok kytajśkyh brendiv roztašovani ne tiľky v Aziї, ale i v Jevropi. Pojasnyty cej fenomen prosto: kytajci skupovuvaly zbankrutili pidpryjemstva i zapuskaly їh z novymy investycijamy. Rezuľtatom stalo te, ščo šyny z kytajśkym znakom jakosti staly shodyty z konvejeriv vyrobnyctv, jaki pracjujuť za svitovymy standartamy.

Jakisť gumy: do i pislja

Na dumku ekspertiv, jakisť sučasnyh kytajśkyh šyn malo čym vidriznjajeťsja vid pokryšok svitovyh vyrobnykiv, i dosyť často avtoljubyteli platjať vysoku cinu vyključno za brend.

Bagato avtoljubyteliv jak i raniše unykajuť prydbannja šyn, vygotovlenyh v Kytaї, tiľky tomu, ščo pam’jatajuť žahlyvu jakisť gumy, jaku vstanovljuvaly na kolesa kytajśkyh mašyn, ščo jduť na eksport. Sogodni sytuacija v koreni zminylasja, hoča b tomu ščo bagato pokryšky, ščo potrapljajuť na rynok pid kytajśkymy brendamy, robljať v Jevropi na vysokotehnologičnomu obladnanni.

Vidpovidno do dumky ekspertiv, vsi kytajśki pokryšky varto rozdilyty na 2 pokolinnja. Rozpodil vyrobljajuť za rokom vypusku: z 2000 do 2008 roku i z 2009 do 2020 roku. Za tverdžennjamy fahivciv, partiї peršogo pokolinnja:

  • ne zabezpečuvaly nadijnoї zčipky avto i dorogy, vid čogo kerovanisť avto naviť na suhomu asfaľti bula nyźkoju (osoblyvo pry vysokij švydkosti ruhu);
  • maly «kryvyj» (protektor z nečitkoju kartynkoju i naprjamkom osnovnyh smug);
  • vygotovljalysja z gumy nyźkoї jakosti, ščo pryzvodylo do švydkogo styrannja.

Krim togo, šyny z peršyh partij mogly vidriznjatysja za vagoju, ščo svidčylo pro porušennja pry vygotovlenni. Perevyščennja masy spravljalo negatyvnyj vplyv na vytratu palyva i uskladnjuvalo balansuvannja.

Sučasni avtomobiľni pokryšky, jaki pryjnjato nazyvaty modeljamy drugogo pokolinnja, majuť nabagato krašči harakterystyky. Zavdjaky vykorystannju doskonalyh tehnologij taki kryteriї jak kerovanisť mašyny na švydkosti, jakisť protektora i naviť riveń gučnosti vid zčeplennja z dorogoju malo čym vidriznjajuťsja vid pokaznykiv pokryšok vyrobnyctva zavodiv zi svitovym im’jam.

Jedyne, ščo zalyšylosja kolyšnim, i na ščo kytajci ne zmogly vplynuty, vyjavylasja žorstkisť gumy. Nezaležno vid modeli ta vyrobnyka pokryšky vyjavljajuťsja duže tverdymy, ščo uskladnjuje ekspluataciju v umovah holodnyh zym. Litni i zymovi varianty dozvoljajuť proїhaty 90 tys. Km.

Velyka častyna produkciї rozrahovana na spožyvačiv z deržav postradjanśkogo prostoru. U tij že RF velyka častyna pidpryjemstv, ščo zajmajuťsja vantažoperevezennjamy, zakupovuje same kytajśki pokryšky. Nezvažajučy na te, ščo guma maje kiľka giršu jakisť i menš stijka do temperaturnyh perepadiv, šyny stijko perenosjať ekspluataciju v skladnyh pogodnyh umovah Sybiru i Dalekogo Shodu.

Daleko ne vsi kytajśki tovary varto spryjmaty, jak vyroby nyźkoї jakosti. Sučasni tehnologiї dozvoljajuť stvorjuvaty reči, jaki malo čym vidriznjajuťsja vid jevropejśkyh analogiv. Pokupci, jakyh bentežyť nyźka cina kytajśkyh šyn, povynni rozumity, ščo často vona častkovo prodyktovana velykoju konkurencijeju na vnutrišńomu rynku KNDR, a takož zagaľnoju tendencijeju spadu rivnja popytu na avtomobili ta komplektujuči do nyh, sprovokovanoї pandemijeju.

Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Share
Написати коментар
loading...