💰 TRON nazdognala Ethereum za obsjagom stejblkoїna USDT — doslidžennja

Читати кирилицею
💰 TRON nazdognala Ethereum za obsjagom stejblkoїna USDT — doslidžennja

Majže nazdognaly

Kiľkisť Tether, zapuščenogo v mereži TRON (USDT_TRX), nazdoganjaje kiľkisť Tether, zapuščenogo na Ethereum (USDT_ETH). Ce stalo vidomo z ščotyžnevogo doslidžennja analitykiv CoinMetrics. Takym čynom, mereža TRON posyljuje svoju prysutnisť na rynku stejblkoїniv.

Zgidno z rezuľtatamy doslidžennja, stanom na nedilju, 11 kvitnja 2021 roku isnuje 21 mlrd USDT_TRX v porivnjanni z 23,42 mlrd USDT_ETH.

Na moment napysannja novyny, na USDT_ETH prypadaje blyźko 51,5% sukupnoї častky propozyciї cyh dvoh valjut. Ce zobraženo na diagrami, jaka predstavlena nyžče.

Rizne vykorystannja

Odnak, v CoinMetrics pidkresljujuť, ščo popry shoži obsjagy, USDT_ETH? Aľtkoїny jak riznovyd kryptovaljut i USDT_TRX, jmovirno, vykorystovujuťsja po-riznomu.

USDT_ETH vykorystovujeťsja dlja vidnosno velykyh perekaziv, todi jak USDT_TRX zazvyčaj vykorystovujeťsja dlja nevelykyh tranzakcij.

Tak, CoinMetrics nadala grafik na moment publikaciї doslidžennja, v jakomu zaznačeno, ščo serednij rozmir perekazu USDT_TRX stanovyť blyźko $263. A rozmir tranzakciї USDT_ETH stanovyť $1498, tobto praktyčno v 5,5 raza biľše, niž u vypadku z TRON.

USDT tron 2

Takyj rozryv obumovljujeťsja tym, ščo v merežah TRON i Ethereum rizni komisiї.

Čytajte takož: 🤔 Naperedodni listyngu Coinbase na Nasdaq: ščo potribno znaty (onovleno)

TRON vyperedyv Ethereum po odnomu pokaznyku

U CoinMetrics zajavljajuť, ščo USDT_TRX takož vyperedyv USDT_ETH z točky zoru ščodennyh aktyvnyh adres.

USDT tron 3

Stanom na 13 kvitnja USDT_TRX maje 290,54 tys. aktyvnyh adres v porivnjanni z 110,65 tys. dlja USDT_ETH.