👨🏼‍💻 Jooble nazavždy perejšly na viddalenyj režym roboty. Ofisy pererobljať u kovorkingy

Читати кирилицею
👨🏼‍💻 Jooble nazavždy perejšly na viddalenyj režym roboty. Ofisy pererobljať u kovorkingy

Robota ta ofisy Jooble

Teper sučasnyj centraľnyj ofis kompaniї na 2 800 kv. m v styli loft, jakyj kompanija zbuduvala za €1 miľjon na misci betonnyh ruїn starogo zavodu v Kyjevi, a takož ofisy v Lućku j Užgorodi, peretvorjaťsja na kovorkingy dlja spivrobitnykiv, jaki buduť dostupni їm v buď-jakyj čas.

Perehid na povnistju viddalenyj režym roboty dozvolyť kompaniї na rivnyh najmaty fahivciv z riznyh mist i naviť inšyh kraїn. Za slovamy spivzasnovnyka i CEO Jooble Romana Prokof’jeva perehid na format roboty remote-first je odnijeju z najvažlyvišyh podij za 14 rokiv žyttja kompaniї.

Častyna kompanij, ščo vybrala robotu z ofisu, počala vtračaty dostup do talantiv. Ne vsi vže gotovi hodyty v ofis, htoś boїťsja zahvority, htoś vyrišyv, ščo nemaje sensu vytračaty čas na poїzdku v ofis, oskiľky vdoma vin pracjuje tak samo efektyvno, jak i v ofisi, a zaoščadženyj čas možna vytratyty na sim'ju, zdorov'ja, hobi

Roman Prokof'jev, CEO Jooble

Čytajte takož: 🚶‍♂️ Pošuk roboty: biľšisť nadaje perevagu roboti v pišij dostupnosti vid domu — doslidžennja Jooble

Popry te, ščo šče z bereznja blyźko 70% komandy pracjuvalo viddaleno, ofis zalyšavsja centrom važlyvyh procesiv vseredyni kompaniї, v tomu čysli j provedennja peregovoriv, najmu novyh spivrobitnykiv i їh adaptaciї.

Napryklad, do pandemiї na robotu namagalysja najmaty fahivciv perevažno v mistah Ukraїny, de u kompaniї je ofisy.

Pro Jooble

Jooble — ce odyn iz najbiľšyh sajtiv dlja pošuku roboty v Ukraїni ta sviti, ščo vhodyť v TOP-3 najpopuljarnišyh resursiv z pracevlaštuvannja. Sogodni za dopomogoju Jooble ljudy znahodjať robotu v 71 kraїni svitu.