🤑 U Čornu p’jatnycju ljudy vytratyly rekordnu kiľkisť grošej — naviť COVID-19 ne pereškoda

Читати кирилицею
🤑 U Čornu p’jatnycju ljudy vytratyly rekordnu kiľkisť grošej — naviť COVID-19 ne pereškoda

Vytraty na Čornu p’jatnycju

Obsjag onlajn-pokupok v Čornu p’jatnycju dosjag novogo rekordnogo rivnja — $9 miľjardiv, ščo na 21,5% biľše v porivnjanni z mynulym rokom. Vtim, zgidno z danymy Adobe Analytics ćogo roku čerez pandemiju COVID-19 buv populjarnišym same onlajn-format pokupok — ljudy prodovžuvaly zalyšatyś na samoizoljaciї naviť pid čas znyžok.

Adobe Analytics provely svoje doslidžennja na bazi štativ SŠA, de dijuť obmežennja na zibrannja — tam kiľkisť pokupok v interneti zrosla na 265%. Odnak, osnovni vpodobannja pokupok ljudej zalyšylyś vse ž nezminnymy. Najbiľše šukaly tehniku — AirPods, Apple Watch, kolonky Amazon Echo ta televizory Samsung.

Čytajte takož: 😷 Merriam-Webster nazvav slovo roku — vy jogo točno šukaly

Popyt na smart-godnnyky zbiľšyvsja na 606% v porivnjanni z žovtnem. A z igor ljudy najbiľše pokupaly Animal Crossing i Super Mario 3D All-Stars.

V Čornu p’jatnycju prodaži produktiv zrosly na 397%, a tovariv osobystoї gigijeny — na 556%. Jak pyše Bloomberg z posylannjam na dani Sensormatic Solutions, vidviduvannja zvyčajnyh magazyniv v SŠA vpaly na 52% Čornu p’jatnycju v porivnjanni z mynulym rokom čerez vymogy sociaľnogo dystancijuvannja.

Vidpovidno do analizu vytrat na Čornu p’jatnycju vid Salesforce, prybutok onlajn-prodavciv sklav $62,2 miľjarda — ce na 30% biľše, aniž u 2019 roci.