💸 MakDonaľdz i Fundacija Dim Ronaľda MakDonaľda peredajuť 1 000 000 ₴ dlja dytjačyh likareń

Читати кирилицею
💸 MakDonaľdz i Fundacija Dim Ronaľda MakDonaľda peredajuť 1 000 000 ₴ dlja dytjačyh likareń

MakDonaľdz v Ukraїni peredaje 1 000 000 ₴ u Fundaciju Dim Ronaľda MakDonaľda na potreby likareń, de perebuvajuť dity z COVID-19. Dopomogu otrymaje dvadcjať odna dytjača likarnja v Ukraїni. Kompanija zaklykaje pryjednuvatysja do blagodijnoї iniciatyvy ta zrobyty svij vnesok na sajti Fundaciї.

«Dolońka ščastja»

Fundacija Dim Ronaľda Makdonaľda v Ukraїni z 2016 roku pracjuje nad uprovadžennjam pryncypiv simejno orijentovanoї medycyny, dopomagajučy baťkam buty poruč zi svoїmy diťmy pid čas tryvalogo likuvannja. Z cijeju metoju Fundacija buduje simejni kimnaty, de stvorjuje komfortni umovy dlja togo, ščob baťky mogly vidpočyty, vidnovyty syly ta prydilyty čas spilkuvannju i gri z dytynoju v atmosferi, jaka ne nagaduvatyme pro likuvannja.

MakDonaľdz

Mynuli roky u červni MakDonaľdz tradycijno provodyv blagodijnu kampaniju «Dolońka Ščastja», ščob zibraty finansovu dopomogu j peredaty Fundaciї Dim Ronaľda MakDonaľda, jaka dopomagaje baťkam i ditjam buty razom u likarnjah.

Zbyrannja koštiv

Cogo roku, zvažajučy na te, ščo restorany zakryti dlja vidviduvačiv, programa «Dolońka Ščastja» rozpočneťsja pizniše, ale MakDonaľdz zaprošuje vsih dolučatysja do zbyrannja koštiv na dopomogu likarnjam, u jakyh perebuvajuť dity z COVID-19

Čytajte takož pro te, ščo Pandora planuje? Pandora planuje do 2025 roku povnistju perejty na pereroblene zoloto ta sriblo do 2025 roku povnistju perejty na pereroblene zoloto ta sriblo