🤖 Google nazvav najkrašči dodatky na Android u 2019: ščo skačaty

Читати кирилицею
🤖 Google nazvav najkrašči dodatky na Android u 2019: ščo skačaty

Google ocinjuvav proekty ta igry dlja smartfoniv na Android za takymy kryterijamy, jak: dyzajn, jakisť, dumky korystuvačiv, vplyv na robotu prystroju i žyttja korystuvačiv.

Najkrašče dlja vitaľni: Neverthink

U dodatku je biľše 40 kanaliv z video. Їh možna vključaty zamisť televizijnyh program pid čas zanjať fizyčnymy vpravamy, gotuvannja i prosto, ščob rozslabytysja pislja važkogo dnja.

Najkrasyviša gra: Shadowgun Legends

Ce šuter vid peršoї osoby z elementamy roľovoї gry. Krim krasyvoї grafiky, gra vidriznjajeťsja cikavym sjužetom. Takož e nij je kooperatyvnyj, rejdovyj i zmagaľnyj režymy.

Nezvyčna gra: Tick Tock: A Tale of Two

Cja gra-golovolomka cikava svojeju mistyčnoju i motorošnoju atmosferoju. Rozrahovana na dvoh gravciv.

Gra-proryv: MARVEL Strike Force

U MARVEL Strike Force možna stvoryty zagin z uljublenyh geroїv komiksiv na kštalt Kapitana Ameryka, Zalizna ljudyna i Halka, ščob bytysja z vorogamy za majbutnje planety.

Dodatok u sferi sociaľnogo vplyvu: Wisdo

Dodatok dozvoljaje dilytysja dosvidom i perežyvannjamy, pov’jazanymy z riznymy skladnymy žyttjevymy sytuacijamy. U Wisdo je tematyčni grupy, prysvjačeni depresiї, simejnomu nasyľstvu, zaležnostjam, rasyzmu ta inšym aktuaľnym problemam.

Google

Dodatok dlja polipšennja jakosti žyttja: Woebot: Your Self-Care Expert

Čat-bot, jakyj dopomože borotysja z depresijeju, tryvogoju, prokrastynacijeju ta inšymy psyhologičnymy problemamy.

Dodatok dlja ljudej z obmeženymy možlyvostjamy: Envision AI

Dodatok dlja ljudej z porušennjamy zoru. Korystuvačevi dosyť navesty kameru smartfona na Android na inšu ljudynu abo ob’jekt, pislja čogo dodatok za dopomogoju štučnogo intelekta u najdribnišyh podrobycjah opyše їh.

Dodatok dlja miľjardiv korystuvačiv: Canva

Grafičnyj redaktor z velykoju bibliotekoju z ponad 60 tysjač šabloniv i 3 mln zobražeń dlja stvorennja vizytok, logotypiv, Stories dlja Instagram, zaprošeń ta inšogo kontentu.

Dodatok-proryv: Slowly

Servis dlja pošuku druziv po lystuvannju. U ńomu možna vidpravljaty lysty u virtuaľnyh konvertah z markamy. Vony pryhodjať ne myttjevo, jak v mesendžeri, a z pevnoju zatrymkoju, ščo stvorjuje vidčuttja klasyčnogo lystuvannja.

Google

Čytajte takož: Facebook onovyť algorytm vidobražennja video: perevaga u oryginaľnogo kontentu

U Google vvažajuť, ščo same ci dodatky ta igry nadaly pozytyvnyj vplyv na korystuvačiv, pidnjavšy planku jakosti kontentu dlja Google Play.

Raniše Na chasi rozpovidav pro najcikavišeŠčo predstavyv Google na vidkrytti I/O 2019 z konferenciї Google I/O 2019.