fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

🤩 Vlasna kryptovaljuta vid Facebook? Socmereža planuje testuvaty stejblkoїn

🤩 Власна криптовалюта від Facebook? Соцмережа планує тестувати стейблкоїн
Cyfrovu monetu Diem vid Facebook zapustjať naprykinci ćogo roku, ale v obmeženij formi.
Цифрову монету Diem від Facebook запустять наприкінці цього року, але в обмеженій формі.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Пілотний проєкт стейблкоїну за участі Facebook. Швейцарська некомерційна організація Diem Association (колишня Libra) має намір тестувати стейблкоїн від Facebook. Про це повідомляє CNBC, яка отримала інформацію від співробітника Diem (він вважає за краще залишитися анонімним). У повідомленні вказується, що цифрову монету Diem, яку підтримує Facebook, запустять наприкінці цього року, але в обмеженій формі. Організація прагне запустити пілотний проєкт з єдиною стабільною монетою, яка привязана до долара США. Хоч подробиці ще не оприлюднено, інформатор сказав, що тестування не буде масштабним. Воно буде зосереджено, в основному, на транзакціях між окремими споживачами. Він також додав, що користувачі зможуть купувати товари. Читатйте також: 😱 Binance Smart Chain досяг рекордного рівня транзакцій. Можливі труднощі. Існують деякі побоювання того, що ця валюта може загрожувати грошово-кредитній стабільності та потенційно сприяти відмиванню грошей. Також не відомо, як будуть захищати конфіденційність користувачів. Головний контент-директор CoinDesk Майкл Кейсі сказав, що це може загрожувати пануванню долара США. Який план дій. Відзначають, що нині Diem веде переговори зі швейцарськими фінансовими регуляторами про отримання платіжної ліцензії. Це важливий крок, який просуне організацію далі на шляху до запуску свого проєкту цифрової валюти. Великим кроком в нашому діалозі з регулювальними органами став поетапний підхід до запуску . Джуманом Берсетче. головний економіст Diem. Він зазначив, що вони збираються поетапно впроваджувати різні функції та варіанти використання, а також застосунки в різних областях. Однак, члени повинні будуть пройти суворі перевірки щодо боротьби з відмиванням грошей.
Реклама 👇 Замовити

Pilotnyj projekt stejblkoїnu za učasti Facebook

Švejcarśka nekomercijna organizacija Diem Association (kolyšnja Libra) maje namir testuvaty stejblkoїn🤩 Vlasna kryptovaljuta vid Facebook? Socmereža planuje testuvaty stejblkoїn 1🤩 Aľtkoїny jak riznovyd kryptovaljut vid Facebook. Pro ce povidomljaje CNBC, jaka otrymala informaciju vid spivrobitnyka Diem (vin vvažaje za krašče zalyšytysja anonimnym).

U povidomlenni vkazujeťsja, ščo cyfrovu monetu Diem, jaku pidtrymuje Facebook, zapustjať naprykinci ćogo roku, ale v obmeženij formi.

Organizacija pragne zapustyty pilotnyj projekt z jedynoju stabiľnoju monetoju, jaka pryv’jazana do dolara SŠA.

Hoč podrobyci šče ne opryljudneno, informator skazav, ščo testuvannja ne bude masštabnym. Vono bude zoseredženo, v osnovnomu, na tranzakcijah miž okremymy spožyvačamy. Vin takož dodav, ščo korystuvači zmožuť kupuvaty tovary.

Čytajte takož: 😱 Binance Smart Chain dosjag rekordnogo rivnja tranzakcij

Možlyvi trudnošči

Isnujuť dejaki pobojuvannja togo, ščo cja valjuta može zagrožuvaty grošovo-kredytnij stabiľnosti ta potencijno spryjaty vidmyvannju grošej. Takož ne vidomo, jak buduť zahyščaty konfidencijnisť korystuvačiv.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Golovnyj kontent-dyrektor CoinDesk Majkl Kejsi skazav, ščo ce može zagrožuvaty panuvannju dolara SŠA.

Jakyj plan dij

Vidznačajuť, ščo nyni Diem vede peregovory zi švejcarśkymy finansovymy reguljatoramy pro otrymannja platižnoї licenziї. Ce važlyvyj krok, jakyj prosune organizaciju dali na šljahu do zapusku svogo projektu cyfrovoї valjuty.

Velykym krokom v našomu dialozi z reguljuvaľnymy organamy stav poetapnyj pidhid do zapusku

Džumanom Bersetče, golovnyj ekonomist Diem

Vin zaznačyv, ščo vony zbyrajuťsja poetapno vprovadžuvaty rizni funkciї ta varianty vykorystannja, a takož zastosunky v riznyh oblastjah. Odnak, členy povynni buduť projty suvori perevirky ščodo boroťby z vidmyvannjam grošej.

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Džerelo: CNBC

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: