fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

🤳🏻 Stvoryly stypendiju dlja ukraїnomovnyh blogeriv — do 120 tys grn

🤳🏻 Створили стипендію для україномовних блогерів — до 120 тис грн
Zalyšyty svoju zajavku možna do 28 ljutogo 2021 roku.
Залишити свою заявку можна до 28 лютого 2021 року.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Стипендія для блогерів. Міжнародний фонд Відродження створив стипендію спеціально для україномовних блогерів на Youtube. Ця можливість доступна творцям контенту на Youtube, Tiktok та Instagram. Канали можуть бути не обмежені у тематиці, однак вони мають відповідати темами розвитку та популяризації критичного мислення, протидії маніпуляціям, популяризації науки, аналізу інформації тощо. Стипендія для блогерів сягає від 50 до 120 тисяч гривень — її розмір залежатиме від заявки, популярності каналу та запропонованого бюджету. 2020-21 роки принесли падіння рекламних доходів у зв’язку з пандемією та кризою. Ми пропонуємо руку допомоги творцям якісних відео і оголошуємо перший в Україні конкурс стипендій для відеоблогерів на створення контенту. Опис стипендії . . Стипендія для блогерів доступна за таких умов: Необхідно мати україномовний канал з відеоконтентом Вік каналу повинен бути не менш ніж шість місяців Тематика каналу корелює з темами критичного мислення та раціонального погляду на світ; Цінності каналу збігаються з цінностями демократії та відкритого суспільства; На каналі може бути лише авторський контент, а використовувати чужі речі можна лише на умовах fair use Під час розгляду не важлива кількість підписників, спільноти чи донатерів — однак це може бути перевагою Стипендію можна витратити на обладнання (не більше 50 тис. грн загалом), рекламу у соцмережах (Youtube, Instagram, Facebook, Twitter), оплату подорожей для зйомок та послуги для зйомок, які підтверджені документально. Читатйте також: 😌 Поведінкові комунікації: подолати байдужість і втому. Активісти та психологи — про досвід вигорання. Відеоконтент, на виробництво якого підуть кошти стипендії, має бути створений протягом цього року. Як отримати стипендію. Фонд планує надати 4-8 стипендій. Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-заяву до 28 лютого 2021 року. У заявці необхідно вказати інформацію про канал. тематику роликів та план витрат кошів стипендії. Детальніше ознайомитись з умовами конкурсу можна тут, а заповнити форму на стипендію можна за посиланням. Результати конкурсу оголосять до 31 березня.
Реклама 👇 Замовити

Stypendija dlja blogeriv

Mižnarodnyj fond «Vidrodžennja» stvoryv stypendiju speciaľno dlja ukraїnomovnyh blogeriv na Youtube. Cja možlyvisť dostupna tvorcjam kontentu na Youtube, Tiktok ta Instagram.

Kanaly možuť buty ne obmeženi u tematyci, odnak vony majuť vidpovidaty temamy rozvytku ta populjaryzaciї krytyčnogo myslennja, protydiї manipuljacijam, populjaryzaciї nauky, analizu informaciї toščo. Stypendija dlja blogeriv sjagaje vid 50 do 120 tysjač gryveń — її rozmir zaležatyme vid zajavky, populjarnosti kanalu ta zaproponovanogo bjudžetu.

2020-21 roky prynesly padinnja reklamnyh dohodiv u zv’jazku z pandemijeju ta kryzoju. My proponujemo ruku dopomogy tvorcjam jakisnyh video i ogološujemo peršyj v Ukraїni konkurs stypendij dlja videoblogeriv na stvorennja kontentu

Opys stypendiї

Stypendija dlja blogeriv dostupna za takyh umov:

  • Neobhidno maty ukraїnomovnyj kanal z videokontentom
  • Vik kanalu povynen buty ne menš niž šisť misjaciv
  • Tematyka kanalu koreljuje z temamy krytyčnogo myslennja ta racionaľnogo pogljadu na svit;
  • Cinnosti kanalu zbigajuťsja z cinnostjamy demokratiї ta vidkrytogo suspiľstva;
  • Na kanali može buty lyše avtorśkyj kontent, a vykorystovuvaty čuži reči možna lyše na umovah fair use
  • Pid čas rozgljadu ne važlyva kiľkisť pidpysnykiv, spiľnoty čy donateriv — odnak ce može buty perevagoju

Stypendiju možna vytratyty na obladnannja (ne biľše 50 tys. grn zagalom), reklamu u socmerežah (Youtube, Instagram, Facebook, Twitter), oplatu podorožej dlja zjomok ta poslugy dlja zjomok, jaki pidtverdženi dokumentaľno.

Čytajte takož: 😌 Povedinkovi komunikaciї: podolaty bajdužisť i vtomu. Aktyvisty ta psyhology — pro dosvid vygorannja

Videokontent, na vyrobnyctvo jakogo piduť košty stypendiї, maje buty stvorenyj protjagom ćogo roku.

Jak otrymaty stypendiju

Fond planuje nadaty 4-8 stypendij. Dlja učasti u konkursi neobhidno zapovnyty onlajn-zajavu do 28 ljutogo 2021 roku. U zajavci neobhidno vkazaty informaciju pro kanal. tematyku rolykiv ta plan vytrat košiv stypendiї.

Detaľniše oznajomytyś z umovamy konkursu možna tut, a zapovnyty formu na stypendiju možna za posylannjam. Rezuľtaty konkursu ogolosjať do 31 bereznja.

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: