fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

💸 «Ja zviľnjajuś vid fiata»: graveć NFL počav otrymuvaty zarplatnju u bitkoїnah

💸 «Я звільняюсь від фіата»: гравець NFL почав отримувати зарплатню у біткоїнах
Odnak, ne tak vse prosto — ce lyše častkova konvertacija zarobitńoї platy.
Однак, не так все просто — це лише часткова конвертація заробітньої плати.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Зарплатня у біткоїнах. Рассел Окунг, гравець команди Los Angeles Chargers, що входить до Національної футбольної ліги (NFL), почав отримувати 50% своєї зарплатні у біткоїнах. Ще у травні минулого року він повідомив у своєму Twitter про бажання отримувати зарплатню у криптовалюті й майже після 20 місяців очікування його бажання здійснилося. Й навіть не даремно очікував, оскільки з того часу вартість біткоїна зросла на 225% й лишень за останній тиждень криптовалюта поставила декілька нових рекордів за максимальною вартістю. https://twitter.com/RussellOkung/status/1343923267019698177 Щоправда, варто зазначити, що це не повноцінна виплата у біткоїнах — Рассел Окунг й надалі отримує зарплатню у доларах, як і було у його контракті з клубом. Він конвертує свій заробіток за допомогою стартапу Zap. Zap Strike власне й спеціалізуються на тому, що вони перетворюють звичні заробітні плати у певну криптовалюту на максимально вигідних умовах. https://twitter.com/RussellOkung/status/1343946922256642054 Коли спортсмена запитали, чому у нього не 100% зарплатні у біткоїнах він віджартувався та сказав, що його дружина ще не остаточно перейнялася темою криптовалют. Криптовалюти мають попит не лише у спортсменів. Наприклад, нещодавно репер LilPump створив власний токен. Читатйте також: 🤔 Арія Старк запитала поради щодо криптовалют — їй відповів сам Маск. PumpCoin від LilPump. Вже наступного року репер запустить свій власний токен — PumpCoin. За допомогою PumpCoin можна буде особисто грати у відеоігри з музикантом та контактувати іншими способами. Також варто зазначити, що цей токен не змінюватиме свою вартість — він матиме в основному лише колекційне призначення. Читатйте також: 🤔 Арія Старк запитала поради щодо криптовалют — їй відповів сам Маск. Створить PumpCoin компанія Fyooz. Наразі вже відомо, що використати токени можна буде на спеціальній платформі, що нагадуватиме Cameo, тільки крутіше. Cameo — це сайт, де кожен за певну суму може отримати відео від відомого виконавця чи іншої зірки, де вони говорять завчасно написаний вами текст. Токен буде доступний лише за межами США, а його повноцінний реліз запланували вже на початку наступного року. Це вже не перша колаборація репера з криптовалютами. Раніше на офіційному сайті LilPump дозволили розрахуватись за допомогою біткоїнів.
Реклама 👇 Замовити

Zarplatnja u bitkoїnah

Rassel Okung, graveć komandy Los Angeles Chargers, ščo vhodyť do Nacionaľnoї futboľnoї ligy (NFL), počav otrymuvaty 50% svojeї zarplatni u bitkoїnah.

Šče u travni mynulogo roku vin povidomyv u svojemu Twitter pro bažannja otrymuvaty zarplatnju u kryptovaljuti j majže pislja 20 misjaciv očikuvannja jogo bažannja zdijsnylosja.

J naviť ne daremno očikuvav, oskiľky z togo času vartisť bitkoїna zrosla na 225% j lyšeń za ostannij tyždeń kryptovaljuta postavyla dekiľka novyh rekordiv za maksymaľnoju vartistju.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Ščopravda, varto zaznačyty, ščo ce ne povnocinna vyplata u bitkoїnah — Rassel Okung j nadali otrymuje zarplatnju u dolarah, jak i bulo u jogo kontrakti z klubom. Vin konvertuje svij zarobitok za dopomogoju startapu Zap. Zap Strike vlasne j specializujuťsja na tomu, ščo vony peretvorjujuť zvyčni zarobitni platy u pevnu kryptovaljutu na maksymaľno vygidnyh umovah.

Koly sportsmena zapytaly, čomu u ńogo ne 100% zarplatni u bitkoїnah vin vidžartuvavsja ta skazav, ščo «jogo družyna šče ne ostatočno perejnjalasja temoju kryptovaljut.

Kryptovaljuty majuť popyt ne lyše u sportsmeniv. Napryklad, neščodavno reper LilPump stvoryv vlasnyj token.

Čytajte takož: 🤔 Arija Stark zapytala porady ščodo kryptovaljut — їj vidpoviv sam Mask

PumpCoin vid LilPump

Vže nastupnogo roku reper zapustyť svij vlasnyj token — PumpCoin💸 «Ja zviľnjajuś vid fiata»: graveć NFL počav otrymuvaty zarplatnju u bitkoїnah 1😎 Reper LilPump stvoryv vlasnu kryptovaljutu.

Za dopomogoju PumpCoin možna bude osobysto graty u videoigry z muzykantom ta kontaktuvaty inšymy sposobamy. Takož varto zaznačyty, ščo cej token ne zminjuvatyme svoju vartisť — vin matyme v osnovnomu lyše kolekcijne pryznačennja.

Čytajte takož: 🤔 Arija Stark zapytala porady ščodo kryptovaljut — їj vidpoviv sam Mask

Stvoryť PumpCoin kompanija Fyooz. Narazi vže vidomo, ščo vykorystaty tokeny možna bude na speciaľnij platformi, ščo nagaduvatyme Cameo, «tiľky krutiše». Cameo — ce sajt, de kožen za pevnu sumu može otrymaty video vid vidomogo vykonavcja čy inšoї zirky, de vony govorjať zavčasno napysanyj vamy tekst.

Token bude dostupnyj lyše za mežamy SŠA, a jogo povnocinnyj reliz zaplanuvaly vže na počatku nastupnogo roku.

Ce vže ne perša kolaboracija repera z kryptovaljutamy. Raniše na oficijnomu sajti LilPump dozvolyly rozrahuvatyś za dopomogoju bitkoїniv.

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: