fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

👨🏼‍💻 Jooble nazavždy perejšly na viddalenyj režym roboty. Ofisy pererobljať u kovorkingy

👨🏼‍💻 Jooble назавжди перейшли на віддалений режим роботи. Офіси перероблять у коворкінги
Ukraїnśka IT-kompanija Jooble, produkt jakoї zajmaje druge misce u sviti za obsjagom audytoriї sered sajtiv z pracevlaštuvannja, ogolosyla pro perehid na remote-first režym roboty z 1 sičnja 2021 roku.
Українська IT-компанія Jooble, продукт якої займає друге місце у світі за обсягом аудиторії серед сайтів з працевлаштування, оголосила про перехід на remote-first режим роботи з 1 січня 2021 року.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Робота та офіси Jooble. Тепер сучасний центральний офіс компанії на 2 800 кв. м в стилі loft, який компанія збудувала за €1 мільйон на місці бетонних руїн старого заводу в Києві, а також офіси в Луцьку й Ужгороді, перетворяться на коворкінги для співробітників, які будуть доступні їм в будь-який час. Перехід на повністю віддалений режим роботи дозволить компанії на рівних наймати фахівців з різних міст і навіть інших країн. За словами співзасновника і CEO Jooble Романа Прокофєва перехід на формат роботи remote-first є однією з найважливіших подій за 14 років життя компанії. Частина компаній, що вибрала роботу з офісу, почала втрачати доступ до талантів. Не всі вже готові ходити в офіс, хтось боїться захворіти, хтось вирішив, що немає сенсу витрачати час на поїздку в офіс, оскільки вдома він працює так само ефективно, як і в офісі, а заощаджений час можна витратити на сімю, здоровя, хобі. Роман Прокофєв. CEO Jooble. Читатйте також: 🚶‍♂️ Пошук роботи: більшість надає перевагу роботі в пішій доступності від дому — дослідження Jooble. Попри те, що ще з березня близько 70% команди працювало віддалено, офіс залишався центром важливих процесів всередині компанії, в тому числі й проведення переговорів, найму нових співробітників і їх адаптації. Наприклад, до пандемії на роботу намагалися наймати фахівців переважно в містах України, де у компанії є офіси. Про Jooble. Jooble — це один із найбільших сайтів для пошуку роботи в Україні та світі, що входить в ТОП-3 найпопулярніших ресурсів з працевлаштування. Сьогодні за допомогою Jooble люди знаходять роботу в 71 країні світу.
Реклама 👇 Замовити

Robota ta ofisy Jooble

Teper sučasnyj centraľnyj ofis kompaniї na 2 800 kv. m v styli loft, jakyj kompanija zbuduvala za €1 miľjon na misci betonnyh ruїn starogo zavodu v Kyjevi, a takož ofisy v Lućku j Užgorodi, peretvorjaťsja na kovorkingy dlja spivrobitnykiv, jaki buduť dostupni їm v buď-jakyj čas.

Perehid na povnistju viddalenyj režym roboty dozvolyť kompaniї na rivnyh najmaty fahivciv z riznyh mist i naviť inšyh kraїn. Za slovamy spivzasnovnyka i CEO Jooble Romana Prokof’jeva perehid na format roboty remote-first je odnijeju z najvažlyvišyh podij za 14 rokiv žyttja kompaniї.

👨🏼‍💻 Jooble nazavždy perejšly na viddalenyj režym roboty. Ofisy pererobljať u kovorkingy 1

Častyna kompanij, ščo vybrala robotu z ofisu, počala vtračaty dostup do talantiv. Ne vsi vže gotovi hodyty v ofis, htoś boїťsja zahvority, htoś vyrišyv, ščo nemaje sensu vytračaty čas na poїzdku v ofis, oskiľky vdoma vin pracjuje tak samo efektyvno, jak i v ofisi, a zaoščadženyj čas možna vytratyty na sim'ju, zdorov'ja, hobi

Roman Prokof'jev, CEO Jooble

👨🏼‍💻 Jooble nazavždy perejšly na viddalenyj režym roboty. Ofisy pererobljať u kovorkingy 2

Čytajte takož: 🚶‍♂️ Pošuk roboty: biľšisť nadaje perevagu roboti v pišij dostupnosti vid domu — doslidžennja Jooble

Popry te, ščo šče z bereznja blyźko 70% komandy pracjuvalo viddaleno, ofis zalyšavsja centrom važlyvyh procesiv vseredyni kompaniї, v tomu čysli j provedennja peregovoriv, najmu novyh spivrobitnykiv i їh adaptaciї.

Napryklad, do pandemiї na robotu namagalysja najmaty fahivciv perevažno v mistah Ukraїny, de u kompaniї je ofisy.

👨🏼‍💻 Jooble nazavždy perejšly na viddalenyj režym roboty. Ofisy pererobljať u kovorkingy 3

Pro Jooble

Jooble — ce odyn iz najbiľšyh sajtiv dlja pošuku roboty v Ukraїni ta sviti, ščo vhodyť v TOP-3 najpopuljarnišyh resursiv z pracevlaštuvannja. Sogodni za dopomogoju Jooble ljudy znahodjať robotu v 71 kraїni svitu.

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: