fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

💻 Apple prezentuvala nove pokolinnja MacBook na bazi vlasnyh čipiv — do 17 godyn avtonomnosti

💻 Apple презентувала нове покоління MacBook на базі власних чіпів — до 17 годин автономності
Neščodavno vidbulaś tretja prezentacija Apple za sezon na jakij pokazaly novi komp'jutery na bazi vlasnogo procesora M1.
Нещодавно відбулась третя презентація Apple за сезон на якій показали нові комп'ютери на базі власного процесора М1.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Нове покоління MacBook. Презентацію відкрив генеральний директор компанії Тім Кук. На початку він повідомив про особливий успіх продажів компютерів Mac цього року — лишень за минулий квартал попит збільшився на 30%. Головною особливістю нового покоління компютерів від Apple стане те, що вони будуть зроблені на базі власного чіпа — М1. Очікується, що це будуть процесори з низьким енергоспоживанням та покращенню ефективністю роботи. Чіп М1 має вісім ядер та обєднує одразу декілька систем, які раніше розташовувалися на різних технологіях. Відтепер все зібрано в одному місці — контролер Thunderbolt 4, чіп безпеки T2 та оперативна память. У компанії стверджують, що це найпотужніший з усіх чіпів, який коли-небудь робила Apple та навіть найенергоефективніший на поточному ринку. Також за допомогою обєднаної інфраструктури Apple зможе обєднати усі застосунки зі своїх пристроїв. Відтак програми для iOS та iPadOS працюватимуть одразу й на Mac. MacBook Air. Першим Mac на М1 став MacBook Air (M1). Його ціна складає $999. Новий ноутбук має у 3,5 раза швидший процесор та у 5 разів швидшу графіку у порівнянні з попереднім поколінням Macbook Air. Також він є на 98% швидшим за ноутбуки продані минулого року. MacBook Air (M1) може працювати 15 годин від акумулятора. https://twitter.com/eto_prekrasno/status/1326234192393498625 Окрім того, він не має активного охолодження — ноутбук абсолютно тихий. Mac mini. Mac mini на M1 коштуватиме $699, що є на $100 дешевше за минулу версію. Нове покоління є у три рази швидшим за попередній Mac mini та має у шість разів швидший графічний процесор для роботи з фото-відеоредакторами або ігор.   Macbook Pro. MacBook Pro c 13-дюймовим екраном також вийде з чіпом М1, ціна пристрою залишилась незмінною — $1 299.   У компанії повідомили, що нове покоління MacBook є у пять разів потужнішим за графікою та майже у три рази потужніший за минулу версію. Окрім того, ноутбук має найбільшу автономність — на ньому можна працювати 17 годин поспіль у браузері. Ціни в Україні. За даними мережі Цитрус, попередні ціни виглядають так: Читатйте також: 🍏 Apple представила iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 mini та HomePod mini — як пройшла презенатція. Mac Mini — від ₴23 999 MacBook Air 2020 року — від ₴34 999 MacBook Pro — від ₴44 999 Наразі вже можна оформити попереднє замовлення в США, а коли вони зявляться в Україні — наразі ще точно невідомо.
Реклама 👇 Замовити

Nove pokolinnja MacBook

Prezentaciju vidkryv generaľnyj dyrektor kompaniї Tim Kuk. Na počatku vin povidomyv pro osoblyvyj uspih prodaživ komp’juteriv Mac ćogo roku — lyšeń za mynulyj kvartal popyt zbiľšyvsja na 30%.

Golovnoju osoblyvistju novogo pokolinnja komp’juteriv vid Apple stane te, ščo vony buduť zrobleni na bazi vlasnogo čipa — M1. Očikujeťsja, ščo ce buduť procesory z nyźkym energospožyvannjam ta pokraščennju efektyvnistju roboty.

💻 Apple prezentuvala nove pokolinnja MacBook na bazi vlasnyh čipiv — do 17 godyn avtonomnosti 1

Čip M1 maje visim jader ta ob’jednuje odrazu dekiľka system, jaki raniše roztašovuvalysja na riznyh tehnologijah. Vidteper vse zibrano v odnomu misci — kontroler Thunderbolt 4, čip bezpeky T2 ta operatyvna pam’jať.

💻 Apple prezentuvala nove pokolinnja MacBook na bazi vlasnyh čipiv — do 17 godyn avtonomnosti 2

U kompaniї stverdžujuť, ščo ce najpotužnišyj z usih čipiv, jakyj koly-nebuď robyla Apple ta naviť najenergoefektyvnišyj na potočnomu rynku.

Takož za dopomogoju ob’jednanoї infrastruktury Apple zmože ob’jednaty usi zastosunky zi svoїh prystroїv. Vidtak programy dlja iOS ta iPadOS pracjuvatymuť odrazu j na Mac.

💻 Apple prezentuvala nove pokolinnja MacBook na bazi vlasnyh čipiv — do 17 godyn avtonomnosti 3

MacBook Air

Peršym Mac na M1 stav MacBook Air (M1). Jogo cina skladaje $999. Novyj noutbuk maje u 3,5 raza švydšyj procesor ta u 5 raziv švydšu grafiku u porivnjanni z poperednim pokolinnjam Macbook Air.

💻 Apple prezentuvala nove pokolinnja MacBook na bazi vlasnyh čipiv — do 17 godyn avtonomnosti 4

Takož vin je na 98% švydšym za noutbuky prodani mynulogo roku. MacBook Air (M1) može pracjuvaty 15 godyn vid akumuljatora.

Okrim togo, vin ne maje aktyvnogo oholodžennja — noutbuk absoljutno tyhyj.

Mac mini

Mac mini na M1 koštuvatyme $699, ščo je na $100 deševše za mynulu versiju.

💻 Apple prezentuvala nove pokolinnja MacBook na bazi vlasnyh čipiv — do 17 godyn avtonomnosti 5

Nove pokolinnja je u try razy švydšym za poperednij Mac mini ta maje u šisť raziv švydšyj grafičnyj procesor dlja roboty z foto-videoredaktoramy abo igor.

 

Macbook Pro

MacBook Pro c 13-djujmovym ekranom takož vyjde z čipom M1, cina prystroju zalyšylaś nezminnoju — $1 299.

 

💻 Apple prezentuvala nove pokolinnja MacBook na bazi vlasnyh čipiv — do 17 godyn avtonomnosti 6

U kompaniї povidomyly, ščo nove pokolinnja MacBook je u p’jať raziv potužnišym za grafikoju ta majže u try razy potužnišyj za mynulu versiju. Okrim togo, noutbuk maje najbiľšu avtonomnisť — na ńomu možna pracjuvaty 17 godyn pospiľ u brauzeri.

Ciny v Ukraїni

Za danymy mereži «Cytrus», poperedni ciny vygljadajuť tak:

Čytajte takož: 🍏 Apple predstavyla iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 mini ta HomePod mini — jak projšla prezenatcija
  • Mac Mini — vid ₴23 999
  • MacBook Air 2020 roku — vid ₴34 999
  • MacBook Pro — vid ₴44 999

Narazi vže možna oformyty poperednje zamovlennja v SŠA, a koly vony z’javljaťsja v Ukraїni — narazi šče točno nevidomo.

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: