fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

🙃 Google zobov’jaže kompaniї platyty 30% komisiї na svoїj platižnij systemi — pidtrymka Apple

🙃 Google зобов’яже компанії платити 30% комісії на своїй платіжній системі — підтримка Apple
Vže čerez rik rozrobnyky buduť zobov'jazani perejty na systemu oplatu vid Google.
Вже через рік розробники будуть зобов'язані перейти на систему оплату від Google.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Комісія в Google. Нещодавно компанія оновила правила магазину Google Play. Відтепер розробники зобовязані перейти на платіжну систему компанії замість незалежних програм для оплати покупок усередині застосунків. Раніше це було необовязковим і розробники могли використовувати будь-яку систему для оплати в своїх програмах. Багато програм пропонує користувачам оплатити покупки безпосередньо через кредитну картку, а не Google-акаунт, наприклад, Netflix чи Spotify. Однак, відповідно до нових правил, компанії повинні остаточно перейти на платформу від Google. У компанії також повідомили, що 97% розробників й до цього дотримувались правил. Власна система Google Play стягує 30% комісії з платежів. Ми хочемо бути впевнені в тому, що наші правила ясні та актуальні, щоб їх можна було застосовувати послідовно і справедливо до всіх розробників, і тому ми оновили формулювання в нашій політиці платежів.. . . Передумовами для зміни правил стала історія з іншим великим техногігантом — Apple. Читатйте також: 📱 Трамп схвалив партнерство Oracle, Walmart і TikTok: компанії придбають 20% акцій TikTok Global. А що там з Apple?. Apple також стягують комісію 30% з розробників за покупки усередині застосунків. Однак компанія Epic Games, розробники Fortnite, давно не згодна з таким становищем. В останньому оновленні гри для iOS, яке вийшло 13 серпня, вони додали можливість альтернативного придбання внутрішньоігрових предметів, до дозволяє обійти комісію. Врешті Apple видалила гру з App Store по всьому світу. Google підтримав Apple й також видалив Fortnite зі свого магазину. Ті, у кого вона вже була встановлена, можуть продовжувати грати (хоча у певний момент стикнуться з неможливістю оновитися), але новим гравцям завантаження з магазину застосунків недоступне. Реакція Epic Games. Розробники Fortnite подали на Apple до суду та навіть опублікували свій позов у твіттері. https://twitter.com/FortniteGame/status/1293994211621167105 У документі обсягом 62 сторінки йдеться про те, що Apple обмежує конкуренцію та зловживає монопольним становищем. Перспективи позову оцінюють доволі позитивно для Epic Games — принаймні, як спробу привернути увагу до питання та принизити Купертіно. Коаліція за справедливість застосунків. Противники Apple навіть заснували Коаліцію за справедливість застосунків. Компанії запропонували Apple та іншим власникам магазинів застосунків прийняти кодекс поведінки, щоб розробники не були змушені платити несправедливі, необґрунтовані та дискримінаційні збори. Детально про те, що зараз відбувається з Apple і Epic Games та який вплив це матиме на Google, ми вже писали раніше.
Реклама 👇 Замовити

Komisija v Google

Neščodavno kompanija onovyla pravyla magazynu Google Play. Vidteper rozrobnyky zobov’jazani perejty na platižnu systemu kompaniї zamisť nezaležnyh program dlja oplaty pokupok useredyni zastosunkiv.

Raniše ce bulo neobov’jazkovym i rozrobnyky mogly vykorystovuvaty buď-jaku systemu dlja oplaty v svoїh programah. Bagato program proponuje korystuvačam oplatyty pokupky bezposeredńo čerez kredytnu kartku, a ne Google-akaunt, napryklad, Netflix čy Spotify.

Odnak, vidpovidno do novyh pravyl, kompaniї povynni ostatočno perejty na platformu vid Google. U kompaniї takož povidomyly, ščo 97% rozrobnykiv j do ćogo dotrymuvalyś pravyl.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Vlasna systema Google Play stjaguje 30% komisiї z plateživ.

My hočemo buty vpevneni v tomu, ščo naši pravyla jasni ta aktuaľni, ščob їh možna bulo zastosovuvaty poslidovno i spravedlyvo do vsih rozrobnykiv, i tomu my onovyly formuljuvannja v našij polityci plateživ.

Peredumovamy dlja zminy pravyl stala istorija z inšym velykym tehnogigantom — Apple.

Čytajte takož: 📱 Tramp shvalyv partnerstvo Oracle, Walmart i TikTok: kompaniї prydbajuť 20% akcij TikTok Global

A ščo tam z Apple?

Apple takož stjagujuť komisiju 30% z rozrobnykiv za pokupky useredyni zastosunkiv. Odnak kompanija Epic Games, rozrobnyky Fortnite, davno ne zgodna z takym stanovyščem. V ostanńomu onovlenni gry dlja iOS, jake vyjšlo 13 serpnja, vony dodaly možlyvisť aľternatyvnogo prydbannja vnutrišńoigrovyh predmetiv, do dozvoljaje obijty komisiju.

Vrešti Apple vydalyla gru z App Store po vśomu svitu. Google pidtrymav Apple j takož vydalyv Fortnite zi svogo magazynu.

Ti, u kogo vona vže bula vstanovlena, možuť prodovžuvaty graty (hoča u pevnyj moment styknuťsja z nemožlyvistju onovytysja), ale novym gravcjam zavantažennja z magazynu zastosunkiv nedostupne.

Reakcija Epic Games

Rozrobnyky Fortnite podaly na Apple do sudu ta naviť opublikuvaly svij pozov u tvitteri.

U dokumenti obsjagom 62 storinky jdeťsja pro te, ščo Apple obmežuje konkurenciju ta zlovžyvaje monopoľnym stanovyščem. Perspektyvy pozovu ocinjujuť dovoli pozytyvno dlja Epic Games — prynajmni, jak sprobu pryvernuty uvagu do pytannja ta prynyzyty Kupertino.

«Koalicija za spravedlyvisť zastosunkiv»

Protyvnyky Apple naviť zasnuvaly «Koaliciju za spravedlyvisť zastosunkiv».

Kompaniї zaproponuvaly Apple ta inšym vlasnykam magazyniv zastosunkiv pryjnjaty «kodeks povedinky», ščob rozrobnyky ne buly zmušeni platyty «nespravedlyvi, neobğruntovani ta dyskryminacijni zbory».

Detaľno pro te, ščo zaraz vidbuvajeťsja z Apple i Epic Games ta jakyj vplyv ce matyme na Google, my vže pysaly raniše.

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: