fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

🍔 Reper Travis Scott ta McDonald’s ogolosyly pro spiľnu kolaboraciju — novyj burger

🍔 Репер Travis Scott та McDonald's оголосили про спільну колаборацію — новий бургер
Očikujeťsja, ščo oficijnyj reliz cijeї kolaboraciї vidbudeťsja vže ćogo misjacja.
Очікується, що офіційний реліз цієї колаборації відбудеться вже цього місяця.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Travis Scott та McDonalds. McDonalds та репер Travis Scott оголосили про співпрацю, в ході якої вийде авторське меню репера, про це повідомляє DTF Magazine. Щоправда, наразі точно невідомо, в яких саме країнах відбудеться реліз. Очікується, що меню складатиметься з авторського бургера, картоплі фрі, соусу барбекю та Sprite. Згідно з чутками планують випустити лінію одягу — фірмові футболки, штани, куртку, шапку, парасольку та інші речі з логотипом Cactus Jack та McDonalds. Це буде перша співпраця компанії зі знаменитістю за останні 28 років. У 1992 році баскетболіст Майкл Джордан випустив власне авторське меню з McDonalds. https://www.instagram.com/p/CEsV1QmpVuc/?utm_source=ig_embed Редакція DTF Magazine звернулась до McDonalds Україна стосовно нового меню, однак компанія не надала точної відповіді, лише зазначили, що в разі надходження, повідомлять про це в своїх соціальних мережах. У нього є унікальна здатність — бачити, в який бік рухається культура і зробити свій внесок. Обєднайте це з величезною кількістю його фанатів і підписників, його соцмережами та тримільйонним стрімом. У нього просто неймовірна аудиторія. Морган Флетлі. Директор з маркетингу McDonalds. Читатйте також: 🥤 McDonalds в Україні повністю відмовляється від пластикових стаканів для напоїв. Нещодавно репер Travis Scott виступив у грі Fortnite, що викликало неймовірний інтерес до гри. Концерт Тревіса Скотта. Перше шоу відбулося вночі 24 квітня. Понад 12,3 мільйона гравців відвідали концерт, що стало рекордом одночасного знаходження на заході в самій грі. На початку концерту весь острів перетворився на гігантську сцену зі світловими ефектами, а локація змінювалась від пісні до пісні. Всього концерт тривав 10 хвилин, а наприкінці репер виконав нову пісню The Scotts, після чого він відправився в космос. https://www.youtube.com/watch?v=wYeFAlVC8qU&feature=emb_logo Також ми вже раніше писали, як Тіна Кароль та Snoop Dogg випустили пісню Blow Your Mind.
Реклама 👇 Замовити

Travis Scott ta McDonald’s

McDonald’s ta reper Travis Scott ogolosyly pro spivpracju, v hodi jakoї vyjde avtorśke menju repera, pro ce povidomljaje DTF Magazine. Ščopravda, narazi točno nevidomo, v jakyh same kraїnah vidbudeťsja reliz.

Očikujeťsja, ščo menju skladatymeťsja z avtorśkogo burgera, kartopli fri, sousu barbekju ta Sprite. Zgidno z čutkamy planujuť vypustyty liniju odjagu — firmovi futbolky, štany, kurtku, šapku, parasoľku ta inši reči z logotypom Cactus Jack ta McDonald’s.

🍔 Reper Travis Scott ta McDonald's ogolosyly pro spiľnu kolaboraciju — novyj burger 1

Ce bude perša spivpracja kompaniї zi znamenytistju za ostanni 28 rokiv. U 1992 roci basketbolist Majkl Džordan vypustyv vlasne avtorśke menju z McDonald’s.

Redakcija DTF Magazine zvernulaś do McDonald’s Ukraїna stosovno novogo menju, odnak kompanija ne nadala točnoї vidpovidi, lyše zaznačyly, ščo v razi nadhodžennja, povidomljať pro ce v svoїh sociaľnyh merežah.

U ńogo je unikaľna zdatnisť — bačyty, v jakyj bik ruhajeťsja kuľtura i zrobyty svij vnesok. Ob'jednajte ce z velyčeznoju kiľkistju jogo fanativ i pidpysnykiv, jogo socmerežamy ta trymiľjonnym strimom. U ńogo prosto nejmovirna audytorija

Morgan Fletli, Dyrektor z marketyngu McDonald's
Čytajte takož: 🥤 McDonald’s v Ukraїni povnistju vidmovljajeťsja vid plastykovyh stakaniv dlja napoїv

Neščodavno reper Travis Scott vystupyv u gri Fortnite, ščo vyklykalo nejmovirnyj interes do gry.

Koncert Trevisa Skotta

Perše šou vidbulosja vnoči 24 kvitnja. Ponad 12,3 miľjona gravciv «vidvidaly» koncert, ščo stalo rekordom odnočasnogo znahodžennja na zahodi v samij gri.

🍔 Reper Travis Scott ta McDonald's ogolosyly pro spiľnu kolaboraciju — novyj burger 2

Na počatku koncertu veś ostriv peretvoryvsja na gigantśku scenu zi svitlovymy efektamy, a lokacija zminjuvalaś vid pisni do pisni. Vśogo koncert tryvav 10 hvylyn, a naprykinci reper vykonav novu pisnju The Scotts, pislja čogo vin vidpravyvsja v kosmos.

Takož my vže raniše pysaly, jak Tina Karoľ ta Snoop Dogg vypustyly pisnju Blow Your Mind.

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: