fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

🎙 V Ukraїni navčatymuť jak robyty podkasty

🎙 В Україні навчатимуть як робити подкасти
Navčaľnyj kurs rozrahovanyj na tyh, hto davno zamysljuvavsja nad stvorennjam svogo šou, ale ne znav, z čogo počaty.
Навчальний курс розрахований на тих, хто давно замислювався над створенням свого шоу, але не знав, з чого почати.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Курси основ подкастів. Розпочався набір на курс Подкаст: від ідеї до запуску. Заснував курс колишній ведучий радіо та автор серії подкастів Інше інтервю Володимир Анфімов. Навчальний курс розрахований на три тижні навчання під час яких можна буде: Дізнатись, які бувають формати і жанри подкастів; зрозуміти, що необхідно для запуску подкасту; отримати базові знання роботи з обладнанням; дізнатись, якою є специфіка усіх етапів створення випуску; навчитись розміщувати ваш подкаст на усіх популярних майданчиках. Я хочу, щоб українських подкастів було більше, набагато більше. Щоб одного дня в топ-100 Apple Podcasts Україна було не 80% шоу, записаних десь в Москві або Ростові, а зроблених в Києві, Львові, Харкові, Дніпрі чи Одесі.. Володимир Анфімов. Автор серії подастів Інше інтервю. Читатйте також: 🎙 MEGOGO відкриває свій майданчик для подкастерів. Також під час курсів ви дізнаєтеся про тонкощі роботи з власним голосом, секрети успішного інтерв’ю, методи промотування подкасту та багато іншого. Старт курсу заплановано на 22 вересня. Навчання проходитиме онлайн в Zoom по вівторках і четвергах з 19:00 до 21:00 До 13 вересня діє спеціальна знижка — 500₴ від вартості курсу. Детально ознайомитись з програмою курсу та забронювати місце можна за посиланням. Також слухайте подкасти з Володимиром Анфімовим Інше інтерв’ю. Кожен герой подкасту Інше інтерв’ю — це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з ведучим гості розповідають про свої злети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз. Na chasi є медіапартнером подкастів Інше інтерв’ю. Вже зараз можна послухати подкасти з: Сергієм Притулою — про підкорення столиці, секрет успіху Вар’ятів та мерські амбіції Славою Фроловою — про швидкоплинність популярності, дислексію та шоу Україна має талант Марком Лівіним — про страх публічних виступів, ідеальну історію та подкаст Простими словами Кірою Рудик — про перший мільйон, велику політику та зворотний бік успіху Доржем Бату — про нові халепи Франчески, буддизм, фейки та друге пришестя Моцарта Ярославою Кравченко — про Телебачення Торонто, Дикий театр та український секс Богданом Логвиненко про Ukraїner, булінг, порно та українську національну ідею Наталкою Макогон — про неймовірний світ київської підземки, карантин, та метро на Виноградар Сашком Положинським про вихід із Тартака, реалії шоу-бізнесу та політичні амбіції
Реклама 👇 Замовити

Kursy osnov podkastiv

Rozpočavsja nabir na kurs «Podkast: vid ideї do zapusku». Zasnuvav kurs kolyšnij vedučyj radio ta avtor seriї podkastiv «Inše interv’ju» Volodymyr Anfimov.

Navčaľnyj kurs rozrahovanyj na try tyžni navčannja pid čas jakyh možna bude:

  • Diznatyś, jaki buvajuť formaty i žanry podkastiv;
  • zrozumity, ščo neobhidno dlja zapusku podkastu;
  • otrymaty bazovi znannja roboty z obladnannjam;
  • diznatyś, jakoju je specyfika usih etapiv stvorennja vypusku;
  • navčytyś rozmiščuvaty vaš podkast na usih populjarnyh majdančykah.

Ja hoču, ščob ukraїnśkyh podkastiv bulo biľše, nabagato biľše. Ščob odnogo dnja v top-100 Apple Podcasts Ukraїna bulo ne 80% šou, zapysanyh deś v Moskvi abo Rostovi, a zroblenyh v Kyjevi, Lvovi, Harkovi, Dnipri čy Odesi.

Volodymyr Anfimov, Avtor seriї podastiv «Inše interv'ju»
Čytajte takož: 🎙 MEGOGO vidkryvaje svij majdančyk dlja podkasteriv

Takož pid čas kursiv vy diznajetesja pro tonkošči roboty z vlasnym golosom, sekrety uspišnogo interv’ju, metody promotuvannja podkastu ta bagato inšogo.

Start kursu zaplanovano na 22 veresnja. Navčannja prohodytyme onlajn v Zoom po vivtorkah i četvergah z 19:00 do 21:00 Do 13 veresnja dije speciaľna znyžka — 500₴ vid vartosti kursu.

Detaľno oznajomytyś z programoju kursu ta zabronjuvaty misce možna za posylannjam.

Takož sluhajte podkasty z Volodymyrom Anfimovym «Inše interv’ju». Kožen geroj podkastu «Inše interv’ju» — ce osobystisť z unikaľnoju istorijeju, nezvyčnym dosvidom abo naborom znań.

V rozmovi z vedučym gosti rozpovidajuť pro svoї zlety ta padinnja, peremogy ta fakapy, i najgolovniše, uroky, jaki zrobyly їh tymy, kym vony je zaraz. Na chasi je mediapartnerom podkastiv «Inše interv’ju».

Vže zaraz možna posluhaty podkasty z:

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: