fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

🚎 Mininfrastruktury rozrobylo zakonoprojekt, ščo pokraščuje robotu gromadśkogo transportu — ščo zminyťsja

🚎 Мінінфраструктури розробило законопроєкт, що покращує роботу громадського транспорту — що зміниться
Do zakonoprojektu možna vnosyty svoї pravky, zauvažennja ta propozyciї.
До законопроєкту можна вносити свої правки, зауваження та пропозиції.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Мінінфраструктури та робота громадського транспорту. Міністерство інфраструктури України оприлюднило законопроєкт стосовно суспільно важливих послуг з перевезення пасажирів автомобільним та міським електричним транспортом. Відповідно до законопроєкту збільшать кількість сучасних автобусів середньої та великої пасажиромісткості. Окрім того, вирішать проблему недотримання графіку руху громадського транспорту. Також планують: визначити відповідальними за організацію пасажирських перевезень в межах району обласну держадміністрацію або ОТГ закупляти транспортні послуги через Prozorro за принципом кілометражу. Тобто предмет закупівлі - конкретний маршрут з конкретним кілометражем, ціна визначатиметься місцевим самоврядуванням. впровадити систему отримання оплати за такі послуги та фінансового відшкодування, що виплачується перевізникам — це дозволить скасувати обмеження на кількість пасажирів льотної категорії у транспорті забезпечити підтримку екологічного транспорту встановити валідатори для оплати банківською карткою у транспорті Як зазначив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, відповідний законопроєкт надасть рівноправний доступ до послуг інфраструктури для всіх груп населення. Українцям потрібен якісний безпечний та екологічний міський транспорт, який був би зручний для кожного, у тому числі, маломобільних груп населення. Тому ми розробили відповідний законопроєкт, який встановлює рівноправний доступ до послуг інфраструктури. Його прийняття – це також одна з умов виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Законопроєкт вже оприлюднений на сайті Мінінфраструктури для обговорення та доповнення всіма бажаючими.. Владислав Криклій. Міністр інфраструктури України. Зауваження та пропозиції до законопроєкту приймаються протягом місяця від зацікавлених юридичних та фізичних осіб у письмовому та електронному вигляді за адресою: Міністерство інфраструктури України, просп. Перемоги, 14, м. Київ, 01135, Е-mail: [email protected], [email protected] Також ми вже раніше писали: MEC-View: як автомобілі та інфраструктура працюють у автоматизованому міському русі У Києві з’явиться провулок Ґарета Джонса — нові назви в місті Патрульна поліція збільшила перелік доріг з контролем швидкості У Києві встановлять велопарковки біля шкіл МВС оновило правила видачі водійського посвідчення — що змінилось
Реклама 👇 Замовити

Mininfrastruktury ta robota gromadśkogo transportu

Ministerstvo infrastruktury Ukraїny opryljudnylo zakonoprojekt stosovno suspiľno važlyvyh poslug z perevezennja pasažyriv avtomobiľnym ta miśkym elektryčnym transportom.

Vidpovidno do zakonoprojektu zbiľšať kiľkisť sučasnyh avtobusiv seredńoї ta velykoї pasažyromistkosti. Okrim togo, vyrišať problemu nedotrymannja grafiku ruhu gromadśkogo transportu. Takož planujuť:

  • vyznačyty vidpovidaľnymy za organizaciju pasažyrśkyh perevezeń v mežah rajonu oblasnu deržadministraciju abo OTG
  • zakupljaty transportni poslugy čerez Prozorro za pryncypom kilometražu. Tobto predmet zakupivli – konkretnyj maršrut z konkretnym kilometražem, cina vyznačatymeťsja miscevym samovrjaduvannjam.
  • vprovadyty systemu otrymannja oplaty za taki poslugy ta finansovogo vidškoduvannja, ščo vyplačujeťsja pereviznykam — ce dozvolyť skasuvaty obmežennja na kiľkisť pasažyriv ľotnoї kategoriї u transporti
  • zabezpečyty pidtrymku ekologičnogo transportu
  • vstanovyty validatory dlja oplaty bankivśkoju kartkoju u transporti

🚎 Mininfrastruktury rozrobylo zakonoprojekt, ščo pokraščuje robotu gromadśkogo transportu — ščo zminyťsja 1

Jak zaznačyv ministr infrastruktury Ukraїny Vladyslav Kryklij, vidpovidnyj zakonoprojekt nadasť rivnopravnyj dostup do poslug infrastruktury dlja vsih grup naselennja.

Ukraїncjam potriben jakisnyj bezpečnyj ta ekologičnyj miśkyj transport, jakyj buv by zručnyj dlja kožnogo, u tomu čysli, malomobiľnyh grup naselennja. Tomu my rozrobyly vidpovidnyj zakonoprojekt, jakyj vstanovljuje rivnopravnyj dostup do poslug infrastruktury. Jogo pryjnjattja – ce takož odna z umov vykonannja Ugody pro asociaciju Ukraїna-JeS. Zakonoprojekt vže opryljudnenyj na sajti Mininfrastruktury dlja obgovorennja ta dopovnennja vsima bažajučymy.

Vladyslav Kryklij, Ministr infrastruktury Ukraїny

Zauvažennja ta propozyciї do zakonoprojektu pryjmajuťsja protjagom misjacja vid zacikavlenyh jurydyčnyh ta fizyčnyh osib u pyśmovomu ta elektronnomu vygljadi za adresoju: Ministerstvo infrastruktury Ukraїny, prosp. Peremogy, 14, m. Kyїv, 01135, E-mail: [email protected], [email protected]

Takož my vže raniše pysaly:

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: