fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

🎥 Prezydent pidpysav zakonoprojekt, ščo nadaje biľše možlyvostej dlja kinovyrobnyctva inozemnyh kompanij

🎥 Президент підписав законопроєкт, що надає більше можливостей для кіновиробництва іноземних компаній
Dokument udoskonaljuje umovy nadannja poslug z vyrobnyctva kino- ta videomaterialiv na zamovlennja nerezydentiv, uzgodžuje їh z praktykoju jevropejśkyh kraїn i tym samym pidvyščuje konkurentospromožnisť vyrobnyctva takyh poslug v Ukraїni.
Документ удосконалює умови надання послуг з виробництва кіно- та відеоматеріалів на замовлення нерезидентів, узгоджує їх з практикою європейських країн і тим самим підвищує конкурентоспроможність виробництва таких послуг в Україні.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Президент та законопроєкт для кіновиробництва іноземних компаній. Президент Володимир Зеленський підписав Закон Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки та підвищення міжнародної конкурентоспроможності галузі відео- та кіновиробництва № 821-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 21 липня цього року. Відповідно до закону будуть зміни та доповнення до пункту 186.3 ст. 186 Податкового кодексу України, згідно з якими звільняється від оподаткування ПДВ в Україні експорт послуг з виробництва та компонування відео-, кіно-, анімаційних (мультиплікаційних) фільмів, телевізійних програм, рекламних роликів, фоторекламних матеріалів, комп’ютерної графіки. Окрім того, до Податкового кодексу повернули норму, що надає субсидії для повернення некваліфікованих витрат за кіновиробництво іноземних компаній на території країни — рібейти. Що це дає. Відповідний законопроєкт значно здешевлює роботу для іноземних кіностудій в Україні. З новими змінами компанії матимуть більше можливостей, що сприятиме розвитку цієї галузі в країні. Також це покращить стан інших галузей: Готельного та ресторанного бізнесу; транспортних, фінансових, юридичних послуг; супутніх послуг інших галузей креативної індустрії. Окрім того, очікується, що це сприятиме посиленню туристичної привабливості України. Закон набирає чинності з нинішнього дня. Нещодавно Netflix розпочав зйомки свого перший фільм в Україні. Читатйте також: 📺 Історія Netflix. Як змінити правила гри та стати головним стрімінгом планети. Netflix в Україні. Як повідомив міністр культури Олександр Ткаченко в своєму Facebook, стрімінговий сервіс вже почав процес зйомок нової стрічки. Очікується, що зйомки триватимуть до осені. Згідно з повідомленням Олександра Ткаченка, за сюжетом це буде комедійний бойовик про політичні інтриги на державному рівні, що відбуваються у Франції. Також вже відомо, що серед головних акторів можна буде побачити Жан-Клод Ван Дама (Кривавий спорт, Кікбоксер) та Албана Іванова (Особливі, Щасливчик). Відповідальними за частину зйомок в Україні є міжнародна кінокомпанія Apple Tree та українська студія Star Media. Ну що, тепер у українців є ще більше приводів оформити підписку на сервіс. Цікаво ж подивитися, як Україна перетвориться на Францію. Ну а ми разом з Жаном-Клодом тримаємо кулаки, щоб динаміка міжнародних зйомок у нас тільки зростала. Готові зустрічати зарубіжних кінопродюсерів!. Олександр Ткаченко. Міністр культури. Також міністр культури зазначив, що він дуже сподівається, що цей фільм також стане першим, який отримає рібейти — відшкодування державою 25% витрат на зйомку фільмів на території України. Раніше ми вже писали: В Україні з’явилась професійна профспілка працівників музичної індустрії: що це таке та навіщо У Парламенті зареєстрували два необхідні законопроєкти для запуску Дія City Азартні ігри: Рада легалізувала роботу азартних закладів У Києві до 23 серпня встановлять найвищий прапор України
Реклама 👇 Замовити

Prezydent ta zakonoprojekt dlja kinovyrobnyctva inozemnyh kompanij

Prezydent Volodymyr Zelenśkyj pidpysav Zakon «Pro vnesennja zmin do Podatkovogo kodeksu Ukraїny ščodo pidtrymky ta pidvyščennja mižnarodnoї konkurentospromožnosti galuzi video- ta kinovyrobnyctva» № 821-IH, jakyj Verhovna Rada uhvalyla 21 lypnja ćogo roku.

Vidpovidno do zakonu buduť zminy ta dopovnennja do punktu 186.3 st. 186 Podatkovogo kodeksu Ukraїny, zgidno z jakymy zviľnjajeťsja vid opodatkuvannja PDV v Ukraїni eksport poslug z vyrobnyctva ta komponuvannja video-, kino-, animacijnyh (muľtyplikacijnyh) fiľmiv, televizijnyh program, reklamnyh rolykiv, fotoreklamnyh materialiv, komp’juternoї grafiky.

Okrim togo, do Podatkovogo kodeksu povernuly normu, ščo nadaje subsydiї dlja povernennja nekvalifikovanyh vytrat za kinovyrobnyctvo inozemnyh kompanij na terytoriї kraїny — ribejty.

Ščo ce daje

Vidpovidnyj zakonoprojekt značno zdeševljuje robotu dlja inozemnyh kinostudij v Ukraїni. Z novymy zminamy kompaniї matymuť biľše možlyvostej, ščo spryjatyme rozvytku cijeї galuzi v kraїni. Takož ce pokraščyť stan inšyh galuzej:

  • Goteľnogo ta restorannogo biznesu;
  • transportnyh, finansovyh, jurydyčnyh poslug;
  • suputnih poslug inšyh galuzej kreatyvnoї industriї.

Okrim togo, očikujeťsja, ščo ce spryjatyme posylennju turystyčnoї pryvablyvosti Ukraїny. Zakon nabyraje čynnosti z nynišńogo dnja.

Neščodavno Netflix rozpočav🎥 Prezydent pidpysav zakonoprojekt, ščo nadaje biľše možlyvostej dlja kinovyrobnyctva inozemnyh kompanij 2😲 Netflix znimaje svij peršyj fiľm v Ukraїni zjomky svogo peršyj fiľm v Ukraїni.

Čytajte takož: 📺 Istorija Netflix. Jak zminyty pravyla gry ta staty golovnym strimingom planety

Netflix v Ukraїni

Jak povidomyv ministr kuľtury Oleksandr Tkačenko v svojemu Facebook, strimingovyj servis vže počav proces zjomok novoї stričky. Očikujeťsja, ščo zjomky tryvatymuť do oseni.

Zgidno z povidomlennjam Oleksandra Tkačenka, za sjužetom ce bude komedijnyj bojovyk pro polityčni intrygy na deržavnomu rivni, ščo vidbuvajuťsja u Franciї. Takož vže vidomo, ščo sered golovnyh aktoriv možna bude pobačyty Žan-Klod Van Dama («Kryvavyj sport», «Kikbokser») ta Albana Ivanova («Osoblyvi», «Ščaslyvčyk»).

Vidpovidaľnymy za častynu zjomok v Ukraїni je mižnarodna kinokompanija Apple Tree ta ukraїnśka studija Star Media.

Nu ščo, teper u ukraїnciv je šče biľše pryvodiv oformyty pidpysku na servis. Cikavo ž podyvytysja, jak Ukraїna peretvoryťsja na Franciju. Nu a my razom z Žanom-Klodom trymajemo kulaky, ščob dynamika mižnarodnyh zjomok u nas tiľky zrostala. Gotovi zustričaty zarubižnyh kinoprodjuseriv!

Oleksandr Tkačenko, Ministr kuľtury

Takož ministr kuľtury zaznačyv, ščo vin duže spodivajeťsja, ščo cej fiľm takož stane peršym, jakyj otrymaje ribejty — vidškoduvannja deržavoju 25% vytrat na zjomku fiľmiv na terytoriї Ukraїny.

Raniše my vže pysaly:

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: