fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

🎵 «Bezcinni uroky muzyky»: Mastercard zapustyv projekt perezavantažennja muzyčnyh urokiv v školah

🎵 «Безцінні уроки музики»: Mastercard запустив проєкт перезавантаження музичних уроків в школах
Novyj projekt kompaniї ― «Bezcinni uroky muzyky» ― stane džerelom nathnennja dlja včyteliv. Na sajti projektu možna bude znajty rekomendaciї ta innovacijni metody vykladannja vid pedagogiv z usijeї kraїny.
Новий проєкт компанії ― «Безцінні уроки музики» ― стане джерелом натхнення для вчителів. На сайті проєкту можна буде знайти рекомендації та інноваційні методи викладання від педагогів з усієї країни.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Безцінні уроки музики від Mastercard. На початку 2020 року компанія Mastercard провела дослідження серед школярів 2-7 класів України. Воно показало, що лише 45% учнів подобаються уроки музичного мистецтва в школі, 43% вважають їх сучасними та модними. І лише 26% сприймають уроки музики як важливі у порівнянні з іншими дисциплінами. Таке ставлення дітей формується під впливом відношення до предмета їх батьків та суспільства в цілому. Проте, як показує закордонний досвід, зокрема Нідерландів та Великобританії, музичне мистецтво вкрай важливе. Дослідження свідчить, що уроки музики в школі сприяють кращим успіхам учнів і з інших предметів (підвищує показники успішності на 10-18% з математики, читання, іноземних мов), допомагають швидше соціалізуватися новачкам, підвищують рівень колективного духу в класі, а також покращують ставлення учнів до своєї школи. Чим більше годин виділено на предмет музики, тим кращі та вищі ці показники. Музика вкрай важлива для українців: за даними дослідження Mastercard, вона входить в ТОП-3 passion-категорій в нашій країні (...). Ми дуже раді, що нашу ініціативу підтримали Міністерство освіти і науки України та MONATIK, спільними зусиллями ми зможемо надихнути вчителів та зацікавити дітей.. Наталя Байдала. Директорка із маркетингу Mastercard в Україні. Читатйте також: 🤩 Jerry Heil випустила кліп спільно зі стартапом RefaceAI — авторами Doublicat. Наразі стартував перший етап проєкту Безцінні уроки музики ― збір порад та матеріалів від педагогів, методистів, музикантів та всіх небайдужих. Поділитися своєю ідеєю можна на сайті. Збір матеріалів триватиме до 30 листопада 2020 року. Всі вхідні матеріали сайту перевірятимуть досвідчені педагоги та методисти із практичним досвідом роботи в школі. Найкращі конспекти, методики та вправи будуть опубліковані на сайті проєкту, щоб нести натхнення та практичну користь для кожного вчителя музичного мистецтва України. https://www.youtube.com/watch?v=2A3bZa7cP2A&feature=emb_logo Восени 2020 року, на другому етапі проєкту, Mastercard планує провести презентацію сайту з напрацьованими та готовими матеріалами для вчителів музичного мистецтва. Скористатися матеріалами зможуть тисячі викладачів музики по всій Україні вже у новому навчальному році  незважаючи на формат роботи шкіл, адже всі конспекти будуть адаптивними як для дистанційного викладання, так і для звичайного формату роботи в школі Також ми вже раніше писали, як Тейлор Свіфт (неочікувано) випустила новий альбом folklore.
Реклама 👇 Замовити

«Bezcinni uroky muzyky» vid Mastercard

Na počatku 2020 roku kompanija Mastercard provela doslidžennja sered školjariv 2-7 klasiv Ukraїny. Vono pokazalo, ščo lyše 45% učniv podobajuťsja uroky muzyčnogo mystectva v školi, 43% vvažajuť їh sučasnymy ta modnymy.

I lyše 26% spryjmajuť uroky muzyky jak važlyvi u porivnjanni z inšymy dyscyplinamy. Take stavlennja ditej formujeťsja pid vplyvom vidnošennja do predmeta їh baťkiv ta suspiľstva v cilomu.

Prote, jak pokazuje zakordonnyj dosvid, zokrema Niderlandiv ta Velykobrytaniї, muzyčne
mystectvo vkraj važlyve. Doslidžennja svidčyť, ščo uroky muzyky v školi spryjajuť kraščym
uspiham učniv i z inšyh predmetiv (pidvyščuje pokaznyky uspišnosti na 10-18% z matematyky,
čytannja, inozemnyh mov), dopomagajuť švydše socializuvatysja novačkam, pidvyščujuť riveń
kolektyvnogo duhu v klasi, a takož pokraščujuť stavlennja učniv do svojeї školy.

🎵 «Bezcinni uroky muzyky»: Mastercard zapustyv projekt perezavantažennja muzyčnyh urokiv v školah 1

Čym biľše godyn vydileno na predmet muzyky, tym krašči ta vyšči ci pokaznyky.

Muzyka vkraj važlyva dlja ukraїnciv: za danymy doslidžennja Mastercard, vona vhodyť v TOP-3 passion-kategorij v našij kraїni (...). My duže radi, ščo našu iniciatyvu pidtrymaly Ministerstvo osvity i nauky Ukraїny ta MONATIK, spiľnymy zusylljamy my zmožemo nadyhnuty včyteliv ta zacikavyty ditej.

Natalja Bajdala, Dyrektorka iz marketyngu Mastercard v Ukraїni

Narazi startuvav peršyj etap projektu «Bezcinni uroky muzyky» ― zbir porad ta materialiv vid pedagogiv, metodystiv, muzykantiv ta vsih nebajdužyh.

Podilytysja svojeju idejeju možna na sajti. Zbir materialiv tryvatyme do 30 lystopada 2020 roku.

🎵 «Bezcinni uroky muzyky»: Mastercard zapustyv projekt perezavantažennja muzyčnyh urokiv v školah 2

Vsi vhidni materialy sajtu perevirjatymuť dosvidčeni pedagogy ta metodysty iz praktyčnym dosvidom roboty v školi.

Najkrašči konspekty, metodyky ta vpravy buduť opublikovani na sajti projektu, ščob nesty nathnennja ta praktyčnu korysť dlja kožnogo včytelja muzyčnogo mystectva Ukraїny.

Voseny 2020 roku, na drugomu etapi projektu, Mastercard planuje provesty prezentaciju sajtu z
napraćovanymy ta gotovymy materialamy dlja včyteliv muzyčnogo mystectva.

Skorystatysja materialamy zmožuť tysjači vykladačiv muzyky po vsij Ukraїni vže u novomu navčaľnomu roci  nezvažajučy na format roboty škil, adže vsi konspekty buduť adaptyvnymy jak dlja dystancijnogo vykladannja, tak i dlja zvyčajnogo formatu roboty v školi

Takož my vže raniše pysaly🎵 «Bezcinni uroky muzyky»: Mastercard zapustyv projekt perezavantažennja muzyčnyh urokiv v školah 3😲 Tejlor Svift (neočikuvano) vypustyla novyj aľbom folklore, jak Tejlor Svift (neočikuvano) vypustyla novyj aľbom folklore.

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: