fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

🎬 «Moї dumky tyhi» z’javyťsja na HBO Europe

🎬 «Мої думки тихі» з’явиться на HBO Europe
Reliz planujeťsja voseny 2020 roku.
Реліз планується восени 2020 року.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Мої думки тихі на HBO Europe. Дебют режисера Антоніо Лукіча тепер можна буде переглянути на одному з найбільших стримінгових сервісів — HBO Europe. До цього стрічку вже показували за кордоном, про що ми писали раніше. Про фільм. Мої думки тихі — свіжа і винахідлива комедія, заснована на реальних подіях. Головний герой — звукорежисер Вадим, який працює на фрілансі. Одного разу він отримує пропозицію від канадського замовника — записати голоси закарпатських тварин. Це його шанс переїхати до Канади. У рідне Закарпаття за збігом обставин Вадим вирушає з матір’ю, що перетворює робочу поїздку на справжнє випробування для хлопця. Читатйте також: 🏔 Фільм Захар Беркут покажуть в США та Канаді. В основу сюжету покладена реальна історія друга режисера, який їздив з батьком у подорожі, де записував голоси тварин. Також в одному з інтерв’ю режисер зазначив, що стрічка — це результат його спостережень за сучасним поколінням фрілансерів. https://www.youtube.com/watch?v=tKQmaiHCOds&feature=emb_logo Чому варто дивитися. Глядачі та критики часто у своїх відгуках радять піти на фільм разом із мамою, щоб подивитися з нового боку на стосунки з батьками. Крім цього, роль матері зіграла неперевершена Ірма Вітовська, якій вдалося чудово передати переживання самотньої жінки. Загалом, багато глядачів відзначають, що це фільм про життя та про стосунки батьків та дітей. Багато моментів у Мої думки тихі відгукнуть кожному та супроводяться коментарями: Це було і у моєму житті. Нагороди. Картину Мої думки тихі в 2019 році на кінофестивалі в Карлових Варах нагородили призом На Схід від Заходу. На кінофестивалі в Одесі стрічка отримала приз у номінації Найкращий український повнометражний фільм, премію за кращу жіночу роль та приз глядацьких симпатій. Також ми вже раніше писали, як зйомки нового фільму Олега Сенцова розпочнуться восени.
Реклама 👇 Замовити

«Moї dumky tyhi» na HBO Europe

Debjut režysera Antonio Lukiča teper možna bude peregljanuty na odnomu z najbiľšyh strymingovyh servisiv — HBO Europe.

Do ćogo stričku vže pokazuvaly za kordonom, pro ščo my pysaly🎬 «Moї dumky tyhi» z’javyťsja na HBO Europe 1🎬 «Moї dumky tyhi» vyjšov u biloruśkyj prokat — peršyj fiľm ukraїnśkoju movoju raniše.

Pro fiľm

«Moї dumky tyhi» — sviža i vynahidlyva komedija, zasnovana na reaľnyh podijah.

Golovnyj geroj — zvukorežyser Vadym, jakyj pracjuje na frilansi. Odnogo razu vin otrymuje propozyciju vid kanadśkogo zamovnyka — zapysaty golosy zakarpatśkyh tvaryn. Ce jogo šans pereїhaty do Kanady.

🎬 «Moї dumky tyhi» z’javyťsja na HBO Europe 2

U ridne Zakarpattja za zbigom obstavyn Vadym vyrušaje z matir’ju, ščo peretvorjuje roboču poїzdku na spravžnje vyprobuvannja dlja hlopcja.

Čytajte takož: 🏔 Fiľm «Zahar Berkut» pokažuť v SŠA ta Kanadi

V osnovu sjužetu pokladena reaľna istorija druga režysera, jakyj їzdyv z baťkom u podoroži, de zapysuvav golosy tvaryn.

Takož v odnomu z interv’ju režyser zaznačyv, ščo strička — ce rezuľtat jogo sposterežeń za sučasnym pokolinnjam frilanseriv.

Čomu varto dyvytysja

Gljadači ta krytyky často u svoїh vidgukah radjať pity na fiľm razom iz mamoju, ščob podyvytysja z novogo boku na stosunky z baťkamy. Krim ćogo, roľ materi zigrala nepereveršena Irma Vitovśka, jakij vdalosja čudovo peredaty perežyvannja samotńoї žinky.

🎬 «Moї dumky tyhi» z’javyťsja na HBO Europe 3

Zagalom, bagato gljadačiv vidznačajuť, ščo ce fiľm pro žyttja ta pro stosunky baťkiv ta ditej. Bagato momentiv u «Moї dumky tyhi» vidguknuť kožnomu ta suprovodjaťsja komentarjamy: «Ce bulo i u mojemu žytti».

Nagorody

Kartynu «Moї dumky tyhi» v 2019 roci na kinofestyvali v Karlovyh Varah nagorodyly pryzom «Na Shid vid Zahodu».

Na kinofestyvali v Odesi strička otrymala pryz u nominaciї «Najkraščyj ukraїnśkyj povnometražnyj fiľm», premiju za krašču žinoču roľ ta pryz gljadaćkyh sympatij.

Takož my vže raniše pysaly🎬 «Moї dumky tyhi» z’javyťsja na HBO Europe 4🎥 «Nosorig»: zjomky novogo fiľmu Olega Sencova rozpočnuťsja voseny, jak zjomky novogo fiľmu Olega Sencova rozpočnuťsja voseny.

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: