fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

🚌 FlixBus zapustyv vnutrišni rejsy v Ukraїni

🚌 FlixBus запустив внутрішні рейси в Україні
FlixBus vidkryv prodaž na avtobusni liniї miž ukraїnśkymy mistamy.
FlixBus відкрив продаж на автобусні лінії між українськими містами.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  FlixBus в Україні. З 8 липня запускаються напрямки: Київ — Одеса — Затока Київ — Житомир — Рівне — Львів Київ — Житомир — Новоград-Волинський — Рівне — Львів — Ужгород Пасажири вже можуть забронювати квитки на сайті, в мобільному застосунку (iOS та Android) чи офлайн-касах продажу квитків. Автобуси, які будуть працювати на маршрутах — Mercedes, Man і Neoplan. Середній вік автобусів – 6 років, вони обладнані кондиціонерами, розетками, в салонах є Wi-Fi і працюють туалети. В умовах обмеженого в’їзду до Європи можливість їздити всередині країни стала ще більш важливою для українців. В Україні ми починаємо з популярних напрямків: Київ-Львів, Київ-Ужгород і Київ-Затока через Одесу, щоб наші українські клієнти могли з комфортом подорожувати цього літа. Так само, як на наших міжнародних маршрутах, на внутрішніх лініях дотримуються тих самих стандартів дезінфекції та гігієни, що і на міжнародних лініях FlixBus, щоб пасажири відчували себе в безпеці, вирушаючи з нами в подорож.. Міхал Леман. Директор FlixBus в Україні та Польщі. Лінія Київ-Одеса-Затока відправляється тричі на тиждень: у пятницю, суботу та неділю з Києва о 22:50 з прибуттям о 6:00 до Одеси, і 7:50 за Затоку. Назад автобус вирушає в суботу, неділю і понеділок о 19:00 з Затоки, о 20:50 робить зупинку в Одесі, і о 4:10 прибуває до Києва. Лінія Київ-Львів курсуватиме щоденно з відправленням о 7:50 з Києва і прибуттям о 15:00 до Львова. Назад автобус виїжджає о 10:00 зі Львова і прибуває о 17:00 до Києва. Зупинки також будуть в Житомирі та Рівному. Маршрут Київ-Ужгород буде працювати на запущеній раніше лінії Київ-Відень, яка їздить двічі на тиждень: у середу і суботу автобус відправляється з Києва о 7:50 і прибуває до Ужгорода о 21:25, з зупинками в Житомирі, Новограді-Волинському , Рівному та Львові. Назад автобус виїжджає в понеділок і пятницю о 4 ранку з Ужгорода і прибуває о 15:55 до Києва. Читатйте також: ⛷ На Львівщині побудують гірськолижний курорт — де саме та коли. Нові лінії запущені в партнерстві з автобусним партнером FlixBus — компанією Euroclub. Автобуси зберегли оригінальне брендування Euroclub та мають зелені наклейки In copperation with FlixBus, за якими їх можна буде ідентифікувати на автобусних зупинках. Також ми вже раніше писали, як cервіс оренди велосипедів Nextbike у Києві змінився на Bikenow — новий застосунок та менша вартість.
Реклама 👇 Замовити

FlixBus v Ukraїni

Z 8 lypnja zapuskajuťsja naprjamky:

  • Kyїv — Odesa — Zatoka
  • Kyїv — Žytomyr — Rivne — Lviv
  • Kyїv — Žytomyr — Novograd-Volynśkyj — Rivne — Lviv — Užgorod

Pasažyry vže možuť zabronjuvaty kvytky na sajti, v mobiľnomu zastosunku (iOS ta Android) čy oflajn-kasah prodažu kvytkiv.

Avtobusy, jaki buduť pracjuvaty na maršrutah — Mercedes, Man i Neoplan. Serednij vik avtobusiv – 6 rokiv, vony obladnani kondycioneramy, rozetkamy, v salonah je Wi-Fi i pracjujuť tualety.

V umovah obmeženogo v’їzdu do Jevropy možlyvisť їzdyty vseredyni kraїny stala šče biľš važlyvoju dlja ukraїnciv. V Ukraїni my počynajemo z populjarnyh naprjamkiv: Kyїv-Lviv, Kyїv-Užgorod i Kyїv-Zatoka čerez Odesu, ščob naši ukraїnśki klijenty mogly z komfortom podorožuvaty ćogo lita. Tak samo, jak na našyh mižnarodnyh maršrutah, na vnutrišnih linijah dotrymujuťsja tyh samyh standartiv dezinfekciї ta gigijeny, ščo i na mižnarodnyh linijah FlixBus, ščob pasažyry vidčuvaly sebe v bezpeci, vyrušajučy z namy v podorož.

Mihal Leman, Dyrektor FlixBus v Ukraїni ta Poľšči
  • Linija Kyїv-Odesa-Zatoka vidpravljajeťsja tryči na tyždeń: u p’jatnycju, subotu ta nedilju z Kyjeva o 22:50 z prybuttjam o 6:00 do Odesy, i 7:50 za Zatoku. Nazad avtobus vyrušaje v subotu, nedilju i ponedilok o 19:00 z Zatoky, o 20:50 robyť zupynku v Odesi, i o 4:10 prybuvaje do Kyjeva.
  • Linija Kyїv-Lviv kursuvatyme ščodenno z vidpravlennjam o 7:50 z Kyjeva i prybuttjam o 15:00 do Lvova. Nazad avtobus vyїždžaje o 10:00 zi Lvova i prybuvaje o 17:00 do Kyjeva. Zupynky takož buduť v Žytomyri ta Rivnomu.
  • Maršrut Kyїv-Užgorod bude pracjuvaty na zapuščenij raniše liniї Kyїv-Videń, jaka їzdyť dviči na tyždeń: u seredu i subotu avtobus vidpravljajeťsja z Kyjeva o 7:50 i prybuvaje do Užgoroda o 21:25, z zupynkamy v Žytomyri, Novogradi-Volynśkomu , Rivnomu ta Lvovi. Nazad avtobus vyїždžaje v ponedilok i p’jatnycju o 4 ranku z Užgoroda i prybuvaje o 15:55 do Kyjeva.
Čytajte takož: ⛷ Na Lvivščyni pobudujuť girśkolyžnyj kurort — de same ta koly

Novi liniї zapuščeni v partnerstvi z avtobusnym partnerom FlixBus — kompanijeju Euroclub.

Avtobusy zberegly oryginaľne brenduvannja Euroclub ta majuť zeleni naklejky In copperation with FlixBus, za jakymy їh možna bude identyfikuvaty na avtobusnyh zupynkah.

🚌 FlixBus zapustyv vnutrišni rejsy v Ukraїni 1

Takož my vže raniše pysaly🚌 FlixBus zapustyv vnutrišni rejsy v Ukraїni 2🚲 Servis orendy velosypediv Nextbike u Kyjevi zminyvsja na Bikenow — novyj zastosunok ta menša vartisť, jak cervis orendy velosypediv Nextbike u Kyjevi zminyvsja na Bikenow — novyj zastosunok ta menša vartisť.

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: