fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

📱 Kupuj ukraїnśke: termaľni skanery dlja vymirjuvannja temperatury vid EdPro

📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro
EdPro — ce rodynnyj biznes, kompaniju zasnuvaly Andrij, Natalja ta Jurij Tabačyny. Krim termaľnyh skaneriv, kompanija zajmajeťsja vygotovlennjam interaktyvnyh panelej, naboramy dlja laboratornyh EdPro Amperia, 3D-prynteramy Snapmaker, osvitnim programnym zabezpečennjam mozaBook.
EdPro — це родинний бізнес, компанію заснували Андрій, Наталя та Юрій Табачини. Крім термальних сканерів, компанія займається виготовленням інтерактивних панелей, наборами для лабораторних EdPro Amperia, 3D-принтерами Snapmaker, освітнім програмним забезпеченням mozaBook.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  🌡️ Про термальний сканер. Термальний сканер виготовляють спільно із заводом у Китаї, оскільки виготовлення самого пристрою займає щонайменше один рік. Відповідно компанія з партнерами удосконалили безконтактний пристрій ідентифікації, додавши можливість вимірювання температури. EdPro займається програмним забезпеченням, локалізує та впроваджує пристрій на ринок. Можливо, у майбутньому, компанія зробить повністю свій пристрій. Замовники можуть взяти температурний сканер на тиждень часу для тестування роботи приладу і тоді визначитися з остаточним вибором. Зараз температурними сканерами EdPro користуються у Новопечерській школі, Освіторії Хаб, Creative States (Київ), у Школі вільних та небайдужих, Coworking Platforma та у Львівській міській раді. ❗ Карантин і бізнес. Як карантин вплинув на бізнес?. Компанія не має можливості відвідувати виставки, показувати свої нові розробки, комунікувати зі споживачами та отримувати відгуки про наші продукти, якими уже давно користуються. . Як змінився формат роботи . Більшість від початку карантину працювали з дому. Частина людей працює дистанційно й зараз. Компанія закликаємо працівників, які відвідують офіс, дотримуватися правил безпеки, носити маски, не відвідувати людні місця без потреби, пересуватися велосипедом чи пішки, якщо є така можливість. Тим, хто відвідує офіс, на вході температурний сканер вимірює температуру.   . Які послуги ви зробили безкоштовними  . Оскільки наша цільова аудиторія — вчителі, які від початку карантину вони були змушені організовувати дистанційне навчання, ми відкрили повний доступ до програми mozaBook. А учням та батькам до ресурсу mozaWeb від середини березня до середини серпня. Це безкоштовний доступ до українських інтерактивних та електронних підручників, путівників, 3D-сцен для усіх предметів та різних ресурсів, що важливі для домашнього навчання і створення саме дистанційних уроків.. Також наш тренер за рахунок компанії проводить навчання вчителів, під час карантину навесні у нас був найдовший 2-місячний Вебінар. І цілий червень також було навчання, де вчителі підвищують кваліфікацію та отримують навички для створення дистанційних уроків.. 💸 Як придбати термальні сканери. Подивитись та оформити замовлення можна онлайн на сайті бренду. Вартість сканеру без підставки складає 32 400 ₴. Підставка коштує від 3 900 ₴ до 10 250 ₴. Доставка відбувається Новою Поштою по Україні. Читайте також, як створювали український трансформер для лаб з фізики EdPro Amperia.
Реклама 👇 Замовити

🌡️ Pro termaľnyj skaner

Termaľnyj skaner vygotovljajuť spiľno iz zavodom u Kytaї, oskiľky vygotovlennja samogo prystroju zajmaje ščonajmenše odyn rik.

Vidpovidno kompanija z partneramy udoskonalyly bezkontaktnyj prystrij identyfikaciї, dodavšy možlyvisť vymirjuvannja temperatury.

EdPro zajmajeťsja programnym zabezpečennjam, lokalizuje ta vprovadžuje prystrij na rynok. Možlyvo, u majbutńomu, kompanija zrobyť povnistju svij prystrij.

📱 Kupuj ukraїnśke: termaľni skanery dlja vymirjuvannja temperatury vid EdPro 1
Zamovnyky možuť vzjaty temperaturnyj skaner na tyždeń času dlja testuvannja roboty pryladu i todi vyznačytysja z ostatočnym vyborom. Zaraz temperaturnymy skaneramy EdPro korystujuťsja u Novopečerśkij školi, Osvitoriї Hab, Creative States (Kyїv), u Školi viľnyh ta nebajdužyh, Coworking Platforma ta u Lvivśkij miśkij radi.

❗ Karantyn i biznes

📱 Kupuj ukraїnśke: termaľni skanery dlja vymirjuvannja temperatury vid EdPro 2
📱 Kupuj ukraїnśke: termaľni skanery dlja vymirjuvannja temperatury vid EdPro 3
📱 Kupuj ukraїnśke: termaľni skanery dlja vymirjuvannja temperatury vid EdPro 4
📱 Kupuj ukraїnśke: termaľni skanery dlja vymirjuvannja temperatury vid EdPro 5
📱 Kupuj ukraїnśke: termaľni skanery dlja vymirjuvannja temperatury vid EdPro 6
📱 Kupuj ukraїnśke: termaľni skanery dlja vymirjuvannja temperatury vid EdPro 7
📱 Kupuj ukraїnśke: termaľni skanery dlja vymirjuvannja temperatury vid EdPro 8
📱 Kupuj ukraїnśke: termaľni skanery dlja vymirjuvannja temperatury vid EdPro 9
📱 Kupuj ukraїnśke: termaľni skanery dlja vymirjuvannja temperatury vid EdPro 10
📱 Kupuj ukraїnśke: termaľni skanery dlja vymirjuvannja temperatury vid EdPro 11

Як карантин вплинув на бізнес?

📱 Kupuj ukraїnśke: termaľni skanery dlja vymirjuvannja temperatury vid EdPro 12

Компанія не має можливості відвідувати виставки, показувати свої нові розробки, комунікувати зі споживачами та отримувати відгуки про наші продукти, якими уже давно користуються.

Як змінився формат роботи

📱 Kupuj ukraїnśke: termaľni skanery dlja vymirjuvannja temperatury vid EdPro 12

Більшість від початку карантину працювали з дому. Частина людей працює дистанційно й зараз. Компанія закликаємо працівників, які відвідують офіс, дотримуватися правил безпеки, носити маски, не відвідувати людні місця без потреби, пересуватися велосипедом чи пішки, якщо є така можливість. Тим, хто відвідує офіс, на вході температурний сканер вимірює температуру.

 

Які послуги ви зробили безкоштовними

 

📱 Kupuj ukraїnśke: termaľni skanery dlja vymirjuvannja temperatury vid EdPro 12

Оскільки наша цільова аудиторія — вчителі, які від початку карантину вони були змушені організовувати дистанційне навчання, ми відкрили повний доступ до програми mozaBook

📱 Kupuj ukraїnśke: termaľni skanery dlja vymirjuvannja temperatury vid EdPro 12

А учням та батькам до ресурсу mozaWeb від середини березня до середини серпня. Це безкоштовний доступ до українських інтерактивних та електронних підручників, путівників, 3D-сцен для усіх предметів та різних ресурсів, що важливі для домашнього навчання і створення саме дистанційних уроків.

📱 Kupuj ukraїnśke: termaľni skanery dlja vymirjuvannja temperatury vid EdPro 12

Також наш тренер за рахунок компанії проводить навчання вчителів, під час карантину навесні у нас був найдовший 2-місячний Вебінар. І цілий червень також було навчання, де вчителі підвищують кваліфікацію та отримують навички для створення дистанційних уроків.

💸 Jak prydbaty termaľni skanery

Podyvytyś ta oformyty zamovlennja možna onlajn na sajti brendu. Vartisť skaneru bez pidstavky skladaje 32 400 ₴. Pidstavka koštuje vid 3 900 ₴ do 10 250 ₴. Dostavka vidbuvajeťsja Novoju Poštoju po Ukraїni.

📱 Kupuj ukraїnśke: termaľni skanery dlja vymirjuvannja temperatury vid EdPro 17

Čytajte takož, jak stvorjuvaly ukraїnśkyj transformer📱 Kupuj ukraїnśke: termaľni skanery dlja vymirjuvannja temperatury vid EdPro 18🤖 EdPro Amperia — jak stvorjuvaly ukraїnśkyj transformer dlja lab z fizyky dlja lab z fizyky EdPro Amperia.

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: