fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

📺 Cloudflare zapuskaje svoje onlajn-telebačennja pro tehnologiї — Cloudflare TV

📺 Cloudflare запускає своє онлайн-телебачення про технології — Cloudflare TV

Peregljanuty peršu transljaciju možna vže śogodni.
Переглянути першу трансляцію можна вже сьогодні.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Cloudflare TV. Як повідомив співзасновник Cloudflare Метью Принц, сервіс запускає цілодобове онлайн телебачення, що транслюватиметься по всій планеті на самій платформі. Переглянути першу програму можна буде вже сьогодні о 22:00 за київським часом на сайті телебачення. Це буде інтервю Метью Принца зі СЕО McAfee Крісом Янгом, він розповість про свою карєру та те, як він займав керівні посади AOL, RSA, VMWare, Cisco та Intel. Читатйте також: ⚽️ У Данії фанати були присутні на футбольному матчі завдяки Zoom — коли навіть самоізоляція не перешкода. У самій компанії зазначають, що вони вже довгий час планували запустити онлайн-сервіс, де можна було б цілодобово переглядати різноманітні передачі про технології та бізнес. Також вони підкреслюють, що потреба в такій платформі зявилась через пандемію, оскільки бізнес-конференції у світі було скасовано та переведено в онлайн-формат. А з Cloudflare TV можна буде отримати відповідний контент одразу на одній платформі. Що можна буде переглянути. Ефірна сітка складатиметься з щотижневих передач на різноманітні теми — від інтервю з лідерами думок та бізнес коучами, до кулінарних програм, де готуватимуть страви та обговорюватимуть актуальні події у світі технології. Ми прагнемо робити інтерактивний контент. У нас будуть інтервю з нашими клієнтами та партнерами. Більша частина наших програм будуть наживо, щоби ми могли відповідати на питання нашої аудиторії. Якщо ви приєднаєтесь до нас, зможете почути інформацію з перших рук від наших співробітників, що працюють в Cloudflare, та поставити питання. Метью Принц. Співзасновник та СЕО Cloudflare. Ознайомитись з повним переліком програм та їх розкладом можна за посиланням. Про Cloudflare. Cloudflare — це компанія, що надає послуги з розповсюдження контенту та покращення безпеки у мережі, так званий CDN-сервіс. Він спеціалізується на захисті від DDoS-атак та розподіленні трафіку для високонавантажених онлайн-проєктів. Наразі платформою користується майже 3 мільйони людей зі всього світу. Також ми вже раніше писали, що кількість активних користувачів браузера Brave зросла до 15 млн щомісяця.
Реклама 👇 Замовити

Cloudflare TV

Jak povidomyv spivzasnovnyk Cloudflare Meťju Prync, servis zapuskaje cilodobove onlajn telebačennja, ščo transljuvatymeťsja po vsij planeti na samij platformi.

Peregljanuty peršu programu možna bude vže śogodni o 22:00 za kyїvśkym časom na sajti telebačennja. Ce bude interv’ju Meťju Prynca zi SEO McAfee Krisom Jangom, vin rozpovisť pro svoju kar’jeru ta te, jak vin zajmav kerivni posady AOL, RSA, VMWare, Cisco ta Intel.

📺 Cloudflare zapuskaje svoje onlajn-telebačennja pro tehnologiї — Cloudflare TV 1

Čytajte takož: ⚽️ U Daniї fanaty buly prysutni na futboľnomu matči zavdjaky Zoom — koly naviť samoizoljacija ne pereškoda

U samij kompaniї zaznačajuť, ščo vony vže dovgyj čas planuvaly zapustyty onlajn-servis, de možna bulo b cilodobovo peregljadaty riznomanitni peredači pro tehnologiї ta biznes.

Takož vony pidkresljujuť, ščo potreba v takij platformi z’javylaś čerez pandemiju, oskiľky biznes-konferenciї u sviti bulo skasovano ta perevedeno v onlajn-format. A z Cloudflare TV možna bude otrymaty vidpovidnyj kontent odrazu na odnij platformi.

Ščo možna bude peregljanuty

Efirna sitka skladatymeťsja z ščotyžnevyh peredač na riznomanitni temy — vid interv’ju z lideramy dumok ta biznes koučamy, do kulinarnyh program, de gotuvatymuť stravy ta obgovorjuvatymuť aktuaľni podiї u sviti tehnologiї.

My pragnemo robyty interaktyvnyj kontent. U nas buduť interv'ju z našymy klijentamy ta partneramy. Biľša častyna našyh program buduť nažyvo, ščoby my mogly vidpovidaty na pytannja našoї audytoriї. Jakščo vy pryjednajeteś do nas, zmožete počuty informaciju z peršyh ruk vid našyh spivrobitnykiv, ščo pracjujuť v Cloudflare, ta postavyty pytannja

Meťju Prync, Spivzasnovnyk ta SEO Cloudflare
📺 Cloudflare zapuskaje svoje onlajn-telebačennja pro tehnologiї — Cloudflare TV 2

Rozklad Cloudflare TV na tyždeń za Pivničnoamerykanśkym tyhookeanśkym časom

Oznajomytyś z povnym perelikom program ta їh rozkladom možna za posylannjam.

Pro Cloudflare

Cloudflare — ce kompanija, ščo nadaje poslugy z rozpovsjudžennja kontentu ta pokraščennja bezpeky u mereži, tak zvanyj CDN-servis. Vin specializujeťsja na zahysti vid DDoS-atak ta rozpodilenni trafiku dlja vysokonavantaženyh onlajn-projektiv. Narazi platformoju korystujeťsja majže 3 miľjony ljudej zi vśogo svitu.

Takož my vže raniše pysaly, ščo kiľkisť aktyvnyh korystuvačiv brauzera Brave zrosla do 15 mln ščomisjacja.

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: