fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

⚡️ Urjad poslabljuje karantynni obmežennja z 5 červnja — kafe ta vidnovlennja aviaspolučennja

⚡️ Уряд послаблює карантинні обмеження з 5 червня — кафе та відновлення авіасполучення
Vže z cijeї p'jatnyci vidbudeťsja pom'jakšennja umov samoizoljaciї ta karantynu.
Вже з цієї п'ятниці відбудеться пом'якшення умов самоізоляції та карантину.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Послаблення карантинних обмежень. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Уряду, про це повідомляє премʼєр-міністр України Денис Шмигаль. Відтак з 5 червня дозволять: Відновити повноцінну роботу закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів; особам старше 60 років не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції; проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 м²; проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року. У МОЗ вже опублікували правила роботи для кафе та ресторанів, ознайомитись з ними можна за посиланням. Також вже з цієї пятниці відновлять внутрішнє авіасполучення, а з 15 червня планують відновити міжнародне сполучення з державами, які відкрили аеропорти для рейсів з України. Читатйте також: 🛩 В Україні створили сервіс для моніторингу скасування обмежень на авіаперельоти у світі — TravelBans. До того ж змінили умови здійснення перевезень пасажирів легковими автомобілями — воно дозволятиметься в кількості до 5 осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14 років). Окрім того премʼєр-міністр підкреслив, що у разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль — регіональна комісія ТЕБ і НС зобов’язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень. Також Шмигаль заявив, що з 10 червня дозволять роботу кінотеатрів та санаторіїв. Раніше ми вже писали, як Уряд представив програму відновлення економіки після карантину через COVID-19.
Реклама 👇 Замовити

Poslablennja karantynnyh obmežeń

Vidpovidne rišennja uhvalyly na zasidanni Urjadu, pro ce povidomljaje premʼjer-ministr Ukraїny Denys Šmygaľ.

Vidtak z 5 červnja dozvoljať:

  • Vidnovyty povnocinnu robotu zakladiv gromadśkogo harčuvannja, zokrema pryjmannja vidviduvačiv u prymiščennjah, za umovy dotrymannja protyepidemičnyh zahodiv;
  • osobam starše 60 rokiv ne dotrymuvatysja zobov’jazannja ščodo samoizoljaciї;
  • provedennja religijnyh zahodiv u prymiščenni za umovy perebuvannja ne biľše 1 osoby na 5 m²;
  • provedennja akredytaciї osvitnih program, za jakymy zdijsnjujeťsja pidgotovka zdobuvačiv vyščoї osvity, u viddalenomu režymi, a takož uhvalennja rišennja pro umovnu akredytaciju osvitnih program bez provedennja abo z častkovym provedennjam akredytacijnoї ekspertyzy do 1 veresnja 2020 roku.

U MOZ vže opublikuvaly pravyla roboty dlja kafe ta restoraniv, oznajomytyś z nymy možna za posylannjam.

⚡️ Urjad poslabljuje karantynni obmežennja z 5 červnja — kafe ta vidnovlennja aviaspolučennja 1

Takož vže z cijeї p’jatnyci vidnovljať vnutrišnje aviaspolučennja, a z 15 červnja planujuť vidnovyty mižnarodne spolučennja z deržavamy, jaki vidkryly aeroporty dlja rejsiv z Ukraїny.

Čytajte takož: 🛩 V Ukraїni stvoryly servis dlja monitoryngu skasuvannja obmežeń na aviapereľoty u sviti — TravelBans

Do togo ž zminyly umovy zdijsnennja perevezeń pasažyriv legkovymy avtomobiljamy — vono dozvoljatymeťsja v kiľkosti do 5 osib vključno z vodijem (bez urahuvannja ditej vikom do 14 rokiv).

Okrim togo premʼjer-ministr pidkreslyv, ščo u razi nevidpovidnosti epidemičnoї sytuaciї v regioni pokaznykam dlja poslablennja zahodiv protjagom tŕoh dniv pospiľ — regionaľna komisija TEB i NS zobov’jazana zibratysja pozačergovo ta skasuvaty poslablennja dejakyh karantynnyh obmežeń.

Takož Šmygaľ zajavyv, ščo z 10 červnja dozvoljať robotu kinoteatriv ta sanatoriїv.

Raniše my vže pysaly⚡️ Urjad poslabljuje karantynni obmežennja z 5 červnja — kafe ta vidnovlennja aviaspolučennja 2👨🏼‍⚖️ Urjad predstavyv programu vidnovlennja ekonomiky pislja karantynu čerez COVID-19, jak Urjad predstavyv programu vidnovlennja ekonomiky pislja karantynu čerez COVID-19.

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: