fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

😱 Naukovci NASA znajšly dokazy isnuvannja paraleľnogo Vsesvitu, de čas može jty nazad

😱 Науковці NASA знайшли докази існування паралельного Всесвіту, де час може йти назад
Taki dokazy včeni znajšly pid čas doslidžeń u Antarktydi. Zgidno iz zajavoju, u ćomu Vsesviti pravyla fizyky možuť kardynaľno vidriznjatyś vid našyh.
Такі докази вчені знайшли під час досліджень у Антарктиді. Згідно із заявою, у цьому Всесвіті правила фізики можуть кардинально відрізнятись від наших.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Дослідження NASA. Сама концепція паралельного Всесвіту існує ще з початку 1960-х років, перші згадки про неї зявились у науково-фантастичних телешоу та літературі. Проте зараз, за допомогою експерименту в NASA знайшли докази можливого існування такого Всесвіту, що також міг утворитись під час Великого вибуху. Про це повідомляє видання New York Post з посиланням на Daily Star. Науковці використали гігантську повітряну кулю для транспортування спеціальної антени для дослідження — ANITA (Antarctic Impulsive Transient Antenna). Антену необхідно було перенести в повітрі над Антарктидою, оскільки там достатньо сухе повітря і мало радіошуму, що забезпечує ідеальне середовище для подальшої роботи. У цій частині світу є постійне джерело надходження енергетичних частинок з космосу. Деякі з них мають невеликий запас енергії та таку маленьку масу, що вона дуже близька до нуля. Завдяки антені ANITA в повітрі, вчені знайшли інший тип частинок, що важчі та мають велику кількість енергії — тау-нейтріно (англ. tau neutrinos). Читатйте також: 👨🏼‍🚀 Симулятор SpaceX: відчуйте, як це потрапити на Міжнародну космічну станцію. Ці тау-нейтріно можна знайти лише у високих атмосферах — де починається космос та закінчується Земля. Головна особливість цих частинок полягає в тому, що вони рухаються не з космосу до планети, а навпаки — це означає, що насправді вони рухаються назад у часі, що свідчить про можливе існування паралельного Всесвіту. Керівник з програми дослідження ANITA Пітер Ґорхем повідомив, що тау нейтрони можуть бути прямим доказом феномену. Найпростішим поясненням цього явища є те, що в момент Великого вибуху 13,8 мільярда років тому було сформовано два Всесвіти — наш і ще один, який з нашої точки зору працює абсолютно навпаки та може мати зворотній плин часу.. Пітер Ґорхем. Керівник з програми дослідження ANITA . Також він зазначив, що якщо є якісь мешканці паралельного Всесвіту, то з їх точки зору це ми рухаємось назад у часі. Раніше ми вже писали, як у NASA оголосили свій план, як доставити частину Марсу до Землі.
Реклама 👇 Замовити

Doslidžennja NASA

Sama koncepcija paraleľnogo Vsesvitu isnuje šče z počatku 1960-h rokiv, perši zgadky pro neї z’javylyś u naukovo-fantastyčnyh telešou ta literaturi. Prote zaraz, za dopomogoju eksperymentu v NASA znajšly dokazy možlyvogo isnuvannja takogo Vsesvitu, ščo takož mig utvorytyś pid čas «Velykogo vybuhu». Pro ce povidomljaje vydannja New York Post z posylannjam na Daily Star.

Naukovci vykorystaly gigantśku povitrjanu kulju dlja transportuvannja speciaľnoї anteny dlja doslidžennja — ANITA (Antarctic Impulsive Transient Antenna). Antenu neobhidno bulo perenesty v povitri nad Antarktydoju, oskiľky tam dostatńo suhe povitrja i malo radiošumu, ščo zabezpečuje ideaľne seredovyšče dlja podaľšoї roboty.

😱 Naukovci NASA znajšly dokazy isnuvannja paraleľnogo Vsesvitu, de čas može jty nazad 1

Antena ANITA

U cij častyni svitu je postijne džerelo nadhodžennja energetyčnyh častynok z kosmosu. Dejaki z nyh majuť nevelykyj zapas energiї ta taku maleńku masu, ščo vona duže blyźka do nulja. Zavdjaky anteni ANITA v povitri, včeni znajšly inšyj typ častynok, ščo važči ta majuť velyku kiľkisť energiї — tau-nejtrino (angl. tau neutrinos).

Čytajte takož: 👨🏼‍🚀 «Symuljator SpaceX»: vidčujte, jak ce potrapyty na Mižnarodnu kosmičnu stanciju

Ci tau-nejtrino možna znajty lyše u vysokyh atmosferah — de «počynajeťsja» kosmos ta «zakinčujeťsja» Zemlja. Golovna osoblyvisť cyh častynok poljagaje v tomu, ščo vony ruhajuťsja ne z kosmosu do planety, a navpaky — ce označaje, ščo naspravdi vony ruhajuťsja nazad u časi, ščo svidčyť pro možlyve isnuvannja paraleľnogo Vsesvitu.

Kerivnyk z programy doslidžennja ANITA Piter Ğorhem povidomyv, ščo tau nejtrony možuť buty prjamym dokazom fenomenu.

Najprostišym pojasnennjam ćogo javyšča je te, ščo v moment «Velykogo vybuhu» 13,8 miľjarda rokiv tomu bulo sformovano dva Vsesvity — naš i šče odyn, jakyj z našoї točky zoru pracjuje absoljutno navpaky ta može maty zvorotnij plyn času.

Piter Ğorhem, Kerivnyk z programy doslidžennja ANITA

Takož vin zaznačyv, ščo jakščo je jakiś meškanci paraleľnogo Vsesvitu, to z їh točky zoru ce my ruhajemoś nazad u časi.

Raniše my vže pysaly😱 Naukovci NASA znajšly dokazy isnuvannja paraleľnogo Vsesvitu, de čas može jty nazad 2🚀 NASA ogolosyla svij plan, jak dostavyty častynu Marsu do Zemli, jak u NASA ogolosyly svij plan, jak dostavyty častynu Marsu do Zemli.

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Teğy: NASA, kosmos, nauka
Džerelo: nypost.com

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: