fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

💸 Jak koronavirus zminyv dohody frylanseriv v Ukraїni ta sviti — doslidžennja Payoneer

💸 Як коронавірус змінив доходи фрилансерів в Україні та світі — дослідження Payoneer
Kompanija Payoneer pidgotuvala globaľnyj zvit pro stan rynku frylansu v Ukraїni ta sviti, jakyj opynyvsja pid vplyvom koronavirusu. Dlja doslidžennja opytaly ponad tysjaču frylanseriv z biľš niž 100 kraїn.
Компанія Payoneer підготувала глобальний звіт про стан ринку фрилансу в Україні та світі, який опинився під впливом коронавірусу. Для дослідження опитали понад тисячу фрилансерів з більш ніж 100 країн.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  40% опитаних фрилансерів вважають, що попит на їхні послуги залишився незмінним або навіть збільшився. Водночас 32% заявили, що через поширення коронавірусу кількість нових замовлень значно знизилася. Експерти вважають, що така ситуація на ринку є короткостроковою та безпосередньо залежить від пандемії. Попит на послуги українських фрилансерів залишається високим, а Україну вважають одним з найбільш швидкозростаючих аутсорсингових центрів світу. За даними Payoneer, 53% фрилансерів, які працюють з клієнтами з Північної Америки і Європи, повідомили про значне зниження попиту. В Азії та Австралії попит на послуги фрилансерів скоротився трохи менше: про його падіння повідомляють 45% опитаних. Ситуація з ринком фрилансу в Україні. Українські фрилансери відчули менший вплив від пандемії, ніж їхні закордонні колеги. 56% українських фрилансерів повідомили, що попит з боку клієнтів з Північної Америки або збільшився, або залишився на попередньому рівні; 50% заявили, що кількість замовлень з Європи не знизилася. Як змінився глобальний дохід фрилансерів. Майже три чверті опитаних розповідають, що їхня погодинна ставка залишилася незмінною протягом усього цього періоду. На лютий 2020 року, середньомісячна погодинна ставка фрилансерів склала 21$ за годину, що перевищує середню ставку в 2018 році на 2$. Лише 23% фрилансерів знизили свої прайси. Керівники та менеджери команд фрилансерів продемонстрували стійкість у захисті своїх співробітників і субпідрядників. 74% з них відповіли, що не скорочують кількість фрилансерів в команді; 83% заявили, що зберегли ставки такими ж або навіть збільшили. Незмінним також залишився пріоритетний шлях, за допомогою якого фрилансери отримують свої грошові надходження. Більшість з них використовують платіжні онлайн-платформи. Очікування. Фрилансери по всьому світу налаштовані оптимістично. 53% опитаних очікують, що після того як ситуація з поширенням COVID-19 опиниться під контролем, попит на їхні послуги збільшиться в порівнянні з тим, який був раніше; 21% вважають, що кількість замовлень повернеться до докризового стану. Дані дозволяють припустити, що ситуація на ринку фрилансу нормалізується після того, як економічні процеси в усьому світі почнуть відновлюватися після пандемії. Читайте також про те, що майже 70% українців вважають себе щасливими — дослідження від КМІС.
Реклама 👇 Замовити

40% opytanyh frylanseriv vvažajuť, ščo popyt na їhni poslugy zalyšyvsja nezminnym abo naviť zbiľšyvsja. Vodnočas 32% zajavyly, ščo čerez pošyrennja koronavirusu kiľkisť novyh zamovleń značno znyzylasja. Eksperty vvažajuť, ščo taka sytuacija na rynku je korotkostrokovoju ta bezposeredńo zaležyť vid pandemiї.

Popyt na poslugy ukraїnśkyh frylanseriv zalyšajeťsja vysokym, a Ukraїnu vvažajuť odnym z najbiľš švydkozrostajučyh autsorsyngovyh centriv svitu.

Za danymy Payoneer, 53% frylanseriv, jaki pracjujuť z klijentamy z Pivničnoї Ameryky Pošyryty u Facebook Nadislaty v Messenger Tvitnuty Zberegty v Pocket

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: