fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

👨🏼‍💻 V Ukraїni zapustyly platformu z informacijeju ščodo karantynu ta ekonomiky v kraїni

👨🏼‍💻 В Україні запустили платформу з інформацією щодо карантину та економіки в країні
Informacijnyj dašbord bude funkcionuvaty na period karantynu ta protjagom času potribnogo dlja vidnovlennja roboty ekonomiky.
Інформаційний дашборд буде функціонувати на період карантину та протягом часу потрібного для відновлення роботи економіки.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Платформа про вплив карантину . На дашборді q.rating.zone можна відстежувати вплив пандемії COVID-19 на економіку — загалом є понад 30 показників, котрі постійно оновлюються, про це повідомив екс-міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет. На платформі можна побачити показники за такими категоріями: Розповсюдженість вірусу. Зайнятість населення. Демографічна ситуація. Приватні фінанси. Бізнес в країні. Роздрібна торгівля. Статус фінансів. Бюджет та податки. При розробці платформи використовували офіційні дані починаючи з 1 жовтня 2019 року, які об’єднали на одній сторінці та додали візуалізацію до даних. На сайті можна знайти багато інформації про вплив карантину в Україні. Наприклад, всього за декілька місяців до країни повернулось більш ніж 463 тисячі людей, а обсяг продажів взуття та одягу впав на -98,6%. Також можна дізнатись, що кількість безробітних змінилась до 431 тисячі людей, та яка з областей найменше втратила доходів до місцевого бюджету. Незабаром на сайті повинні зявитись нові показники та можливість ознайомитись з інформацією детальніше — перегляд за окремими часовими відрізками та порівняння статистик. Усю нову інформацію про оновлення дашборду можна знайти у відповідних групах — Telegram та Facebook. Також ми раніше писали, як запустили віртуальну платформу емоційної підтримки під час карантину.
Реклама 👇 Замовити

Platforma pro vplyv karantynu 

Na dašbordi q.rating.zone možna vidstežuvaty vplyv pandemiї COVID-19 na ekonomiku — zagalom je ponad 30 pokaznykiv, kotri postijno onovljujuťsja, pro ce povidomyv eks-ministr Kabinetu Ministriv Dmytro Dubilet.

Na platformi možna pobačyty pokaznyky za takymy kategorijamy:

  • Rozpovsjudženisť virusu.
  • Zajnjatisť naselennja.
  • Demografična sytuacija.
  • Pryvatni finansy.
  • Biznes v kraїni.
  • Rozdribna torgivlja.
  • Status finansiv.
  • Bjudžet ta podatky.

👨🏼‍💻 V Ukraїni zapustyly platformu z informacijeju ščodo karantynu ta ekonomiky v kraїni 1

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Pry rozrobci platformy vykorystovuvaly oficijni dani počynajučy z 1 žovtnja 2019 roku, jaki ob’jednaly na odnij storinci ta dodaly vizualizaciju do danyh.

Na sajti možna znajty bagato informaciї pro vplyv karantynu v Ukraїni. Napryklad, vśogo za dekiľka misjaciv do kraїny povernuloś biľš niž 463 tysjači ljudej, a obsjag prodaživ vzuttja ta odjagu vpav na -98,6%. Takož možna diznatyś, ščo kiľkisť bezrobitnyh zminylaś do 431 tysjači ljudej, ta jaka z oblastej najmenše vtratyla dohodiv do miscevogo bjudžetu.

👨🏼‍💻 V Ukraїni zapustyly platformu z informacijeju ščodo karantynu ta ekonomiky v kraїni 2

Nezabarom na sajti povynni z’javytyś novi pokaznyky ta možlyvisť oznajomytyś z informacijeju detaľniše — peregljad za okremymy časovymy vidrizkamy ta porivnjannja statystyk.

Usju novu informaciju pro onovlennja dašbordu možna znajty u vidpovidnyh grupah — Telegram ta Facebook.

Takož my raniše pysaly👨🏼‍💻 V Ukraїni zapustyly platformu z informacijeju ščodo karantynu ta ekonomiky v kraїni 3⚡️Zapustyly virtuaľnu platformu emocijnoї pidtrymky pid čas karantynu, jak zapustyly virtuaľnu platformu emocijnoї pidtrymky pid čas karantynu.

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Džerelo: t.me

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: