fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

👽 Pentagon oficijno opublikuvav video z NLO. Ni, ce ne žart

👽 Пентагон офіційно опублікував відео з НЛО. Ні, це не жарт
Jakščo vy raptom podumaly, ščo 2020 rik vas vže ničym ne zdyvuje.
Якщо ви раптом подумали, що 2020 рік вас вже нічим не здивує.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Відео з НЛО. Пентагон опублікував три розсекречені відео, на яких показано, що пілоти ВМС США стикаються з невідомими літаючими обєктами, про це повідомляє видання The Guardian.  У Міноборони США вирішили, що записи не містять секретних даних та підтвердили справжність роликів. https://www.youtube.com/watch?time_continue=21&v=auITEKd4sjA&feature=emb_logo Читатйте також: 🚀 Що було на небі у ваш день народження: проєкт NASA з фото телескопа Hubble. Ще три роки тому видання The New York Times оприлюднила ці записи у програмі про Пентагон та дослідження НЛО. Усі записи зробили військові на реактивних літаках США в період з 2004 по 2015 рік, а самі відео записані в інфрачервоному діапазоні. На одному з відео, знятому у 2004 році винищувачем F-18, пілот намагається навести приціл на обєкт, але він рухається з величезною швидкістю. Коли йому все ж це вдалось, він все одно не міг зрозуміти, що це таке. На відео 2015 року можна побачити, як літаючий обєкт переслідує винищувач F-18 Super Hornet. Також можна почути, як пілот по радіо намагається зясувати, що саме його переслідує та як воно виглядає. Міністерство оборони оприлюднює ці відеоролики, щоб розвіяти будь-які припущення серед громади про справжність цих кадрів. Повітряні феномени, що відображені на цих відеоматеріалах, залишаються охарактеризованими як невпізнані. . Сью Гофф. Прессекретарка Пентагону. Представник військово-морського флоту США Джо Гардішер також пояснив, що відео оприлюднили, аби не викликати у військових льотчиків почуття дискомфорту при повідомленні про невпізнані явища, які загрожують безпеці пілота. Екс-сенатор та лідер більшості у сенаті США, який відповідав за фінансування програми виявлення неопізнаних обєктів у небі (AATIP) Гаррі Рід також сказав, що він радий, що Пентагон нарешті оприлюднив ці дані: Це лише поверхня від доступних досліджень та матеріалів.. Гаррі Рід. екс-сенатор США. Також раніше ми писали, як NASA полагодила апарат на Марсі, змусивши його вдарити себе лопатою.
Реклама 👇 Замовити

Video z NLO

Pentagon opublikuvav try rozsekrečeni video, na jakyh pokazano, ščo piloty VMS SŠA stykajuťsja z nevidomymy litajučymy ob’jektamy, pro ce povidomljaje vydannja The Guardian. 

U Minoborony SŠA vyrišyly, ščo zapysy ne mistjať sekretnyh danyh ta pidtverdyly spravžnisť rolykiv.

Čytajte takož: 🚀 Ščo bulo na nebi u vaš deń narodžennja: projekt NASA z foto teleskopa Hubble

Šče try roky tomu vydannja The New York Times opryljudnyla ci zapysy u programi pro Pentagon ta doslidžennja NLO. Usi zapysy zrobyly vijśkovi na reaktyvnyh litakah SŠA v period z 2004 po 2015 rik, a sami video zapysani v infračervonomu diapazoni.

Na odnomu z video, znjatomu u 2004 roci vynyščuvačem F-18, pilot namagajeťsja navesty prycil na ob’jekt, ale vin ruhajeťsja z velyčeznoju švydkistju. Koly jomu vse ž ce vdaloś, vin vse odno ne mig zrozumity, ščo ce take.

👽 Pentagon oficijno opublikuvav video z NLO. Ni, ce ne žart 1

Na video 2015 roku možna pobačyty, jak litajučyj ob’jekt peresliduje vynyščuvač F-18 Super Hornet. Takož možna počuty, jak pilot po radio namagajeťsja z’jasuvaty, ščo same jogo peresliduje ta jak vono vygljadaje.

👽 Pentagon oficijno opublikuvav video z NLO. Ni, ce ne žart 2

Ministerstvo oborony opryljudnjuje ci videorolyky, ščob rozvijaty buď-jaki prypuščennja sered gromady pro spravžnisť cyh kadriv. Povitrjani fenomeny, ščo vidobraženi na cyh videomaterialah, zalyšajuťsja oharakteryzovanymy jak nevpiznani.

Sju Goff, Pressekretarka Pentagonu

Predstavnyk vijśkovo-morśkogo flotu SŠA Džo Gardišer takož pojasnyv, ščo video opryljudnyly, aby ne vyklykaty u vijśkovyh ľotčykiv počuttja dyskomfortu pry povidomlenni pro nevpiznani javyšča, jaki zagrožujuť bezpeci pilota.

Eks-senator ta lider biľšosti u senati SŠA, jakyj vidpovidav za finansuvannja programy vyjavlennja neopiznanyh ob’jektiv u nebi (AATIP) Garri Rid takož skazav, ščo vin radyj, ščo Pentagon narešti opryljudnyv ci dani:

Ce lyše poverhnja vid dostupnyh doslidžeń ta materialiv.

Garri Rid, eks-senator SŠA

Takož raniše my pysaly👽 Pentagon oficijno opublikuvav video z NLO. Ni, ce ne žart 3🛰 NASA polagodyla aparat na Marsi, zmusyvšy jogo vdaryty sebe lopatoju, jak NASA polagodyla aparat na Marsi, zmusyvšy jogo vdaryty sebe lopatoju.

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Teğy: kosmos, nauka
Džerelo: theguardian.com

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: