fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

🇺🇦 Kupuj ukraїnśke: media pro ekologičnyj biznes KoloObih

🇺🇦 Купуй українське: медіа про екологічний бізнес KoloObih

Ščodnja u rubryci «Kupuj ukraїnśke» my rozpovidajemo pro odyn ukraїnśkyj brend, produkciju jakogo varto kupyty, aby pidtrymaty ukraїnśkyj biznes pid čas karantynu. Sogodni my rozpovimo pro media KoloObih, jake rozpovidaje pro biznes, ščo vygotovljaje ekotovary.
Щодня у рубриці «Купуй українське» ми розповідаємо про один український бренд, продукцію якого варто купити, аби підтримати український бізнес під час карантину. Сьогодні ми розповімо про медіа KoloObih, яке розповідає про бізнес, що виготовляє екотовари.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  KoloObih — медіа, що пише про бізнес у сфері циркулярної економіки, закордонні практики, можливості в екології та де знайти потрібний товар з ресайклінгу, апсайклінгу та вторсировини. ♻️ Що придбати. Безпосередньо медіа нічого не продає, але робить різні підбірки брендів та виробників, які продають екологічне взуття, багаторазові пляшки для води, одяг з апсайклінгу, одноразовий посуд, який розкладається за кілька діб. Купуй українське!. . 📜 Історія створення KoloObih знаходить незвичний екологічний бізнес та розповідає про нього на своїх ресурсах, найчастіше у форматі інтерв’ю з засновником та ідеологом. Наша мета — донести до людей, що в Україні та світі створюється багато екологічних альтернатив тим товарам, до яких ми звикли. Їх можна придбати та ними користуватися. Ми не пишемо про сортування, пункти приймання сміття, нас цікавить лише бізнес у сфері циркулярної економіки. KoloObih. . ❓ Карантин та бізнес. З початком карантину зменшилося залучення аудиторії. Протистояти цьому медіа допомагають конкурси на сторінках у соцмережах. Як карантин вплинув на медіа?. Проєкт наразі фінансується повністю з моєї зарплатні (реклама у соцмережах, оплата праці сммниці та інші витрати на промо), а мою зарплатню змешили на 50%. Тому вирішила майже повністю відмовитися від промо.. Як вирішуєте проблеми?. Поки намагаюся скорочувати власні витрати та забезпечувати функціонування проекту таким чином. Все інше — працюємо у стандартному режимі. Віддалено працювали ще з самого початку, тому в цьому питанні проблем не виникло.. 💸 Як підтримати. KoloObih наразі представлений в Instagram та Facebook, сайт знаходиться у розробці. https://www.instagram.com/p/B-ztmZtg6dX/ У рамках рубрики Купуй українське ми вже розповіли вам про сім крутих бізнесів. Якщо пропустили, ось вони: ➡️ Авторські світильники АРТБУЗ ➡️ Дерев’яні іграшки lislis toys ➡️ Книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 ➡️ Чай від львівської Майстерні мрії ➡️ Книги про урбаністику видавництва CANactions ➡️ Вироби зі шкіри та глини від Muha Handmade ➡️ Меблі у голландському стилі WOODWERK ➡️ Одяг та текстиль з конопель DevoHome
Реклама 👇 Замовити

KoloObih — media, ščo pyše pro biznes u sferi cyrkuljarnoї ekonomiky, zakordonni praktyky, možlyvosti v ekologiї ta de znajty potribnyj tovar z resajklingu, apsajklingu ta vtorsyrovyny.

♻️ Ščo prydbaty

Bezposeredńo media ničogo ne prodaje, ale robyť rizni pidbirky brendiv ta vyrobnykiv, jaki prodajuť ekologične vzuttja, bagatorazovi pljašky dlja vody, odjag z apsajklingu, odnorazovyj posud, jakyj rozkladajeťsja za kiľka dib.

🇺🇦 Kupuj ukraїnśke: media pro ekologičnyj biznes KoloObih 1

Kupuj ukraїnśke!

Karantyn — neprostyj čas, ale my hočemo, ščoby dlja jakomoga biľšoї kiľkosti sučasnyh ukraїnciv vin stav ne lyše časom vyklykiv, ale j časom možlyvostej.

Tomu my zapustyly novu rubryku «Kupuj ukraїnśke!», u jakij rozpovidajemo pro ukraїnśki mali pidpryjemstva, jaki prodovžujuť pracjuvaty abo zapustylyś prosto zaraz, ta robljať klasni produkty.

Jakščo vy hočete, ščob my napysaly pro vaše pidpryjemstvo čy produkt, zapovniť, buď laska, formu.

📜 Istorija stvorennja

KoloObih znahodyť nezvyčnyj ekologičnyj biznes ta rozpovidaje pro ńogo na svoїh resursah, najčastiše u formati interv’ju z zasnovnykom ta ideologom.

Naša meta — donesty do ljudej, ščo v Ukraїni ta sviti stvorjujeťsja bagato ekologičnyh aľternatyv tym tovaram, do jakyh my zvykly. Їh možna prydbaty ta nymy korystuvatysja. My ne pyšemo pro sortuvannja, punkty pryjmannja smittja, nas cikavyť lyše biznes u sferi cyrkuljarnoї ekonomiky

KoloObih

🇺🇦 Kupuj ukraїnśke: media pro ekologičnyj biznes KoloObih 2

❓ Karantyn ta biznes

Z počatkom karantynu zmenšylosja zalučennja audytoriї. Protystojaty ćomu media dopomagajuť konkursy na storinkah u socmerežah.

🇺🇦 Kupuj ukraїnśke: media pro ekologičnyj biznes KoloObih 3
🇺🇦 Kupuj ukraїnśke: media pro ekologičnyj biznes KoloObih 4
🇺🇦 Kupuj ukraїnśke: media pro ekologičnyj biznes KoloObih 5
🇺🇦 Kupuj ukraїnśke: media pro ekologičnyj biznes KoloObih 6
🇺🇦 Kupuj ukraїnśke: media pro ekologičnyj biznes KoloObih 7
🇺🇦 Kupuj ukraїnśke: media pro ekologičnyj biznes KoloObih 8
🇺🇦 Kupuj ukraїnśke: media pro ekologičnyj biznes KoloObih 9
🇺🇦 Kupuj ukraїnśke: media pro ekologičnyj biznes KoloObih 10
🇺🇦 Kupuj ukraїnśke: media pro ekologičnyj biznes KoloObih 11
🇺🇦 Kupuj ukraїnśke: media pro ekologičnyj biznes KoloObih 12

Як карантин вплинув на медіа?

🇺🇦 Kupuj ukraїnśke: media pro ekologičnyj biznes KoloObih 13

Проєкт наразі фінансується повністю з моєї зарплатні (реклама у соцмережах, оплата праці сммниці та інші витрати на промо), а мою зарплатню змешили на 50%. Тому вирішила майже повністю відмовитися від промо.

Як вирішуєте проблеми?

🇺🇦 Kupuj ukraїnśke: media pro ekologičnyj biznes KoloObih 13

Поки намагаюся скорочувати власні витрати та забезпечувати функціонування проекту таким чином. Все інше — працюємо у стандартному режимі. Віддалено працювали ще з самого початку, тому в цьому питанні проблем не виникло.

💸 Jak pidtrymaty

KoloObih narazi predstavlenyj v Instagram ta Facebook, sajt znahodyťsja u rozrobci.

View this post on Instagram

Хто вже передивився всі фільми та серіали за карантин? Підготували для вас нову підбірку на екотематику👇🏻 ⠀ 🌎«Ніч на землі» (2020) – за шість серій цього серіалу ви зможете повністю зрозуміти красу і жах того, що відбувається на нашій планеті, коли заходить сонце. Творці використовували останні технології зйомки в темряві для того, щоб побачити нічну Саванну, дно моря або навіть звичайні міста. Зачаровують кадри, які допоможуть вам заново полюбити документальні серіали про природу. ⠀ 🌎«Наша планета» (2019) – документальний серіал про дику природу від Netflix. Картина складається з восьми епізодів, автором і ведучим яких став відомий натураліст Девід Аттенборо (той самий, що підкорив глядачів циклом «Династії» про вимираючі види тварин). ⠀ 🌎«Всередині мозку Білла. Розшифровка Білла Гейтса» (2019) – мінісеріал про життя та діяльність Білла Гейтса, людей, які на нього вплинули, та його плани, що вже починають реалізовуватися. У серіалі один із найбагатших людей на планеті переймається станом екології та намагається знайти рішення нагальних проблем: антисанітарії, змін клімату тощо. Білл не шкодує грошей на розробку технологій, які справді покращать наше життя. ⠀ 🌎«Зламані» (2019) – документальний серіал від Netflix про проблеми екології, масове споживання товарів і одержимості молоді брендами, які готові на все заради здешевлення виробництва. ⠀ 🌎«Блакитна планета 2» (2017) – документальний міні-серіал розповідає про те, як влаштоване таємне життя океану. За допомогою новітніх технологій для глибоководних зйомок оператори показують глядачам рідкісні кадри з життя мешканців океану. ⠀ 🌎«Аlex James: Slowing Down Fast Fashion» (2016) – Алекс Джеймс, басист Blur, що став сироваром, представляє критичний погляд на наш одноразовий підхід до одягу і його величезні людські і екологічні витрати. ⠀ 🌎«Завтра» (2015) – документальний фільм розповідає про людей, які пропонують дії і рішення проблеми зміни клімату. ⠀ 💌 Зберігай підбірку аби не загубити. ⠀ Які екофільми за останній час ти переглянув/ла? Ділися у коментарях👇🏻

A post shared by @ koloobih on

U ramkah rubryky «Kupuj ukraїnśke» my vže rozpovily vam pro sim krutyh biznesiv. Jakščo propustyly, oś vony:

➡️ Avtorśki svityľnyky «ARTBUZ»

➡️ Derev’jani igrašky lislis toys

➡️ Knyga pro vyrišennja biznes-zavdań čerez media u časy COVID-19

➡️ Čaj vid ľvivśkoї «Majsterni mriї»

➡️ Knygy pro urbanistyku vydavnyctva CANactions

➡️ Vyroby zi škiry ta glyny vid Muha Handmade

➡️ Mebli u gollandśkomu styli WOODWERK

➡️ Odjag ta tekstyľ z konopeľ DevoHome

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: