fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

🎪 Cirque du Soleil pokazav šče odne šou onlajn

🎪 Cirque du Soleil показав ще одне шоу онлайн

Peregljanuty transljaciju možna bude na YouTube-kanali, 18 kvitnja o 3 ranku.
Переглянути трансляцію можна буде на YouTube-каналі, 18 квітня о 3 ранку.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Трансляція Cirque du Soleil. 18 квітня відбувся ексклюзивний показ шоу ZED. Премєра була безкоштовною та тривала годину. Запис уже доступний на YouTube-каналі. Як зазначається в описі трансляції, це шоу показували тільки в Токіо, тому для багатьох це стане можливістю побачити унікальну виставу. https://www.youtube.com/watch?v=3zuBpFgxDCI&feature=emb_title ZED було другим постійним шоу Cirque du Soleil в Азії. Його премєра відбулася 1 жовтня 2008 року в тематичному парку Tokyo Disney Resort. Спеціальний цирковий намет для нього розробляли та будували протягом трьох років. Атмосфера ZED просякнута високим Ренесансом і початком ери машин, а його герої — міфічні істоти, шамани, клоуни та божества. 3 квітня Cirque du Soleil вже показував онлайн інше шоу. Зараз його можна подивитися в записі, про що ми писали раніше. Що відомо. Цирк дю Солей заснували у 1984 році Гі Лаліберте та Жиль Сент-Кру. Цирк відомий тим, що у виставах не беруть участь тварини, а циркове мистецтво майстерно зєднується з музикою, химерним дизайном та хореографією. Компанія нараховує понад чотири тисячі працівників, які працюють у різних трупах. Це дозволяє проводити вистави в різних містах одночасно. Артисти цирку виступали на 74-й церемонії вручення премії Оскар, 50-й ювілейній церемонії Греммі та матчі Супер Боул XLI. Самоізоляція — не дуже веселе заняття. Як краще проводити час вдома, ми теж знаємо і розповідаємо: Apple відкрила безкоштовний доступ до своїх фільмів і серіалів 7 порад як ефективно працювати вдома 30 застосунків, сервісів та курсів, що стали безкоштовними на час карантину Карантин з користю — закордонні серіали, медитація, освіта, кулінарія, і це ще не весь перелік того, чим можна зайняти себе І нарешті — ігри, які дадуть надію на краще. Нам всім не вистачає трохи надії.
Реклама 👇 Замовити

Transljacija Cirque du Soleil

18 kvitnja vidbuvsja ekskljuzyvnyj pokaz šou ZED. Prem’jera bula bezkoštovnoju ta tryvala godynu. Zapys uže dostupnyj na YouTube-kanali.

Jak zaznačajeťsja v opysi transljaciї, ce šou pokazuvaly tiľky v Tokio, tomu dlja bagaťoh ce stane možlyvistju pobačyty unikaľnu vystavu.

ZED bulo drugym postijnym šou Cirque du Soleil v Aziї. Jogo prem’jera vidbulasja 1 žovtnja 2008 roku v tematyčnomu parku Tokyo Disney Resort. Speciaľnyj cyrkovyj namet dlja ńogo rozrobljaly ta buduvaly protjagom tŕoh rokiv. Atmosfera ZED prosjaknuta vysokym Renesansom i počatkom ery mašyn, a jogo geroї — mifični istoty, šamany, klouny ta božestva.

3 kvitnja Cirque du Soleil vže pokazuvav onlajn inše šou. Zaraz jogo možna podyvytysja v zapysi, pro ščo my pysaly raniše.

Ščo vidomo

«Cyrk dju Solej» zasnuvaly u 1984 roci Gi Laliberte ta Žyľ Sent-Kru. Cyrk vidomyj tym, ščo u vystavah ne beruť učasť tvaryny, a cyrkove mystectvo majsterno z’jednujeťsja z muzykoju, hymernym dyzajnom ta horeografijeju.

🎪 Cirque du Soleil pokazav šče odne šou onlajn 1

Kompanija narahovuje ponad čotyry tysjači pracivnykiv, jaki pracjujuť u riznyh trupah. Ce dozvoljaje provodyty vystavy v riznyh mistah odnočasno. Artysty cyrku vystupaly na 74-j ceremoniї vručennja premiї «Oskar», 50-j juvilejnij ceremoniї «Gremmi» ta matči Super Boul XLI.

Samoizoljacija — ne duže vesele zanjattja. Jak krašče provodyty čas vdoma, my tež znajemo i rozpovidajemo:

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: