fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

👨🏼‍💼 U monobank dodaduť rahunky FOP — jak podaty zajavku

👨🏼‍💼 У monobank додадуть рахунки ФОП — як подати заявку
Vže možna staty odnym z peršyh na zamovlennja novoї poslugy.
Вже можна стати одним з перших на замовлення нової послуги.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Нова послуга monobank. monobank почне відкривати та обслуговувати рахунки ФОП. Залишити заявку на нову послугу можна у самому застосунку або перейти за посиланням та знайти категорію ФОП. Наразі можна лише залишити свій номер, щоби вже у червні отримати запрошення стати одним із перших клієнтів сервісу для ФОП. Як обіцяють у самому банку, відкриття рахунку ФОП буде дуже простим, а вся функціональність доступною у звичному для клієнтів застосунку — нічого завантажувати додатково не потрібно. Для ведення звітності також розроблять веб-інтерфейс. Варто зазначити, що зараз monobank існує лише у вигляді мобільного застосунку — браузерної версії для звичайних клієнтів немає. Для клієнтів-ФОП також буде доступною постійна підтримка. У спеціальній групі на Facebook користувачі можуть обговорити послугу та запропонувати якісь покращення для неї. Раніше ми вже повідомляли, як Рада схвалила податкові канікули на час карантину: скасування ЄСВ для ФОП та перевірок. Новий законопроєкт. Верховна Рада ухвалила законопроєкт про підтримку платників податків на час карантину. За проєкт проголосували 359 народних депутатів. Нові норми запроваджуються для громадян та бізнесу на час карантину. Наразі в Україні такий режим діє до 3 квітня 2020 року. Що запроваджує законопроєкт. Для бізнесу: всі ФОП та ті, хто займаються незалежною професійною діяльністю, звільняються від сплати ЄСВ в періоди з 1 по 31 березня 2020 року і з 1 по 30 квітня 2020 року; скасовуються основні штрафи за порушення податкового законодавства (крім порушень щодо сплати ПДВ, акцизів та ренти); запроваджується тимчасовий мораторій на перевірки бізнесу та продовження розпочатих; скасовується податок на комерційну нерухомість та землю; на 3 місяці відтерміновується обов’язкове введення РРО для всіх категорій спрощенців; до 1 липня 2020 року продовжується термін подання річної декларації про майновий стан і доходи; запроваджено можливість дистанційної роботи в період карантину. Для громадян: звільнення від штрафів та пені за протермінування виплат за споживчими кредитамиз 1 березня по 30 квітня; допомога для тих, хто захворів на коронавірус чи має знаходитися на самоізоляції. Також раніше ми писали, як запустилася платформа державних послуг Дія та як зареєструвати ФОП.
Реклама 👇 Замовити

Nova posluga monobank

monobank počne vidkryvaty ta obslugovuvaty rahunky FOP. Zalyšyty zajavku na novu poslugu možna u samomu zastosunku abo perejty za posylannjam ta znajty kategoriju «FOP».

Narazi možna lyše zalyšyty svij nomer, ščoby vže u červni otrymaty zaprošennja staty odnym iz peršyh klijentiv servisu dlja FOP.

👨🏼‍💼 U monobank dodaduť rahunky FOP — jak podaty zajavku 1

Jak obicjajuť u samomu banku, vidkryttja rahunku FOP bude duže prostym, a vsja funkcionaľnisť dostupnoju u zvyčnomu dlja klijentiv zastosunku — ničogo zavantažuvaty dodatkovo ne potribno.

Dlja vedennja zvitnosti takož rozrobljať veb-interfejs. Varto zaznačyty, ščo zaraz monobank isnuje lyše u vygljadi mobiľnogo zastosunku — brauzernoї versiї dlja zvyčajnyh klijentiv nemaje. Dlja klijentiv-FOP takož bude dostupnoju postijna pidtrymka.

U speciaľnij grupi na Facebook korystuvači možuť obgovoryty poslugu ta zaproponuvaty jakiś pokraščennja dlja neї.

Raniše my vže povidomljaly👨🏼‍💼 U monobank dodaduť rahunky FOP — jak podaty zajavku 2🚫 Rada shvalyla «podatkovi kanikuly» na čas karantynu: skasuvannja JeSV dlja FOP ta perevirok, jak Rada shvalyla «podatkovi kanikuly» na čas karantynu: skasuvannja JeSV dlja FOP ta perevirok.

👨🏼‍💼 U monobank dodaduť rahunky FOP — jak podaty zajavku 3

Novyj zakonoprojekt

Verhovna Rada uhvalyla zakonoprojekt pro pidtrymku platnykiv podatkiv na čas karantynu. Za projekt progolosuvaly 359 narodnyh deputativ.

Novi normy zaprovadžujuťsja dlja gromadjan ta biznesu na čas karantynu. Narazi v Ukraїni takyj režym dije do 3 kvitnja 2020 roku.

Ščo zaprovadžuje zakonoprojekt

Dlja biznesu:

  • vsi FOP ta ti, hto zajmajuťsja nezaležnoju profesijnoju dijaľnistju, zviľnjajuťsja vid splaty JeSV v periody z 1 po 31 bereznja 2020 roku i z 1 po 30 kvitnja 2020 roku;
  • skasovujuťsja osnovni štrafy za porušennja podatkovogo zakonodavstva (krim porušeń ščodo splaty PDV, akcyziv ta renty);
  • zaprovadžujeťsja tymčasovyj moratorij na perevirky biznesu ta prodovžennja rozpočatyh;
  • skasovujeťsja podatok na komercijnu neruhomisť ta zemlju;
  • na 3 misjaci vidterminovujeťsja obov’jazkove vvedennja RRO dlja vsih kategorij «sproščenciv»;
  • do 1 lypnja 2020 roku prodovžujeťsja termin podannja ričnoї deklaraciї pro majnovyj stan i dohody;
  • zaprovadženo možlyvisť dystancijnoї roboty v period karantynu.

Dlja gromadjan:

  • zviľnennja vid štrafiv ta peni za proterminuvannja vyplat za spožyvčymy kredytamyz 1 bereznja po 30 kvitnja;
  • dopomoga dlja tyh, hto zahvoriv na koronavirus čy maje znahodytysja na samoizoljaciї.

Takož raniše my pysaly👨🏼‍💼 U monobank dodaduť rahunky FOP — jak podaty zajavku 4👨‍💻 Jak zarejestruvaty FOP na platformi «Dija». Instrukcija, jak zapustylasja platforma deržavnyh poslug «Dija» ta jak zarejestruvaty FOP.

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Teğy: monobank, banking, FOP

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: