fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

📚 Produktyvnyj karantyn razom z Knygarnja Je. Znyžky do –60% na vse

📚 Продуктивний карантин разом з Книгарня Є. Знижки до –60% на все
Ni dlja kogo vže ne sekret, ščo nas spitkaly časy vymušenogo domašńogo uv’jaznennja, koly bagaťom z nas dovodyťsja perehodyty na viddalenu robotu abo borotysja iz totaľnoju degradacijeju. Tož čytajte, jak provesty karantyn iz korystju
Ні для кого вже не секрет, що нас спіткали часи вимушеного домашнього ув’язнення, коли багатьом з нас доводиться переходити на віддалену роботу або боротися із тотальною деградацією. Тож читайте, як провести карантин із користю
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Для більшості людей це означає перегляд своїх звичок та посилену самодисципліну, адже одна справа — робочий режим офісу і зовсім інша – розслаблена домашня атмосфера. Для інших час карантину — це челендж із самовдосконалення. Адже тепер є купа вільного часу для читання книг, самоосвіти, вивчити нарешті цю англійську/німецьку/клінгонську! Зі знижками до –60% на все в інтернет-магазині Книгарня Є —  якісна та цікава література від найкращих українських видавництв стає ще ближчою. А щоб ваші онлайн-покупки були безпечнішими — доставка курєром безкоштовно прямісінько додому. АБО можете скористатися спеціальною знижкою від Книгарні Є спеціально для читачів Na chasi. Для цього зареєструйтеся за посиланням (обовязково) і отримаєте на пошту знижку 100 грн на покупку від 300 грн! Промокод дійсний лише для нових клієнтів. Деталі використання ви також отримаєте на пошту після реєстрації. Які книги допоможуть бути продуктивними Тільки подумали про скінченність людства і небезпеки, які чигають на нас кожне століття? Книга Homo Deus. Людина божественна. За лаштунками майбутнього  і спробуйте передбачити майбутнє. Війни, чума і голод, про які від розділу до розділу говорить дослідник, у світлі останніх подій не здаватимуться вам пережитками минулого. Людство еволюціонує, ми прагнемо здобути вічне життя, а якщо й не вічне, то хоча б тривалістю 150 років. Твій мозок в роботі. Як припинити відволікатися і працювати продуктивніше Девіда Рока відкриває наш ТОП і містить в собі найдієвіші поради стосовно самодисципліни і концентрації уваги. Автор переконаний, що головний секрет – це розуміння процесів та функцій свого мозку. Як увімкнути свої розумові здібності на максимум, зосередитись і нарешті перестати відволікатися! Адже ефективність у наш час – понад усе! Ви вже змирились з думкою про карантин і подбали про власну ізоляцію, а ваші сусіди бігають по магазинах і необачно ручкаються зі знайомими? Глупота людська незмірна! Якщо вас цікавить ця тема, то Інтерактивний зошит для психів стане чудовим компаньйоном на час карантину. Після озброєння зошитом ніякі дурощі не будуть страшні! А як щодо тих, кому в ці нелегкі часи необхідно навчатися самостійно? Як швидко та ефективно запам’ятовувати, відкидаючи застарілу практику повторення, розповідають у книзі Засіло в голові. Наука успішного навчання. Нові практики та особливі методи допоможуть швидко і надовго вивчити необхідну інформацію, щоб потім не повертатися до недовченого знову і знову. Хочеш більше цікавого літературного контенту? Стеж за Книгарня Є в Facebook або Telegram. Додатковий приємний бонус — відео-трансляція проєкту Діалоги про Критики проти письменників. Ганна Улюра та Олександр Михед. Ведуча Богдана Романцова. Це відео та багато інших літературних відеолекцій на  ютуб каналі Книгарня Є. Читайте також про 30 застосунків, сервісів та курсів, що стали безкоштовними на час карантину.
Реклама 👇 Замовити

Dlja biľšosti ljudej ce označaje peregljad svoїh zvyčok ta posylenu samodyscyplinu, adže odna sprava — robočyj režym ofisu i zovsim inša – rozslablena domašnja atmosfera. Dlja inšyh čas karantynu — ce čelendž iz samovdoskonalennja. Adže teper je kupa viľnogo času dlja čytannja knyg, samoosvity, vyvčyty narešti cju anglijśku/nimećku/klingonśku!

Zi znyžkamy do –60% na vse v internet-magazyni Knygarnja Je —  jakisna ta cikava literatura vid najkraščyh ukraїnśkyh vydavnyctv staje šče blyžčoju. A ščob vaši onlajn-pokupky buly bezpečnišymy — dostavka kur’jerom bezkoštovno prjamisińko dodomu.

ABO možete skorystatysja speciaľnoju znyžkoju vid «Knygarni Je» speciaľno dlja čytačiv Na chasi. Dlja ćogo zarejestrujtesja za posylannjam (obov’jazkovo) i otrymajete na poštu znyžku 100 grn na pokupku vid 300 grn!

Promokod dijsnyj lyše dlja novyh klijentiv. Detali vykorystannja vy takož otrymajete na poštu pislja rejestraciї.

Jaki knygy dopomožuť buty produktyvnymy

Tiľky podumaly pro skinčennisť ljudstva i nebezpeky, jaki čygajuť na nas kožne stolittja? Knyga «Homo Deus. Ljudyna božestvenna. Za laštunkamy majbutńogo»  i sprobujte peredbačyty majbutnje. Vijny, čuma i golod, pro jaki vid rozdilu do rozdilu govoryť doslidnyk, u svitli ostannih podij ne zdavatymuťsja vam perežytkamy mynulogo. Ljudstvo evoljucionuje, my pragnemo zdobuty vične žyttja, a jakščo j ne vične, to hoča b tryvalistju 150 rokiv.

📚 Produktyvnyj karantyn razom z Knygarnja Je. Znyžky do –60% na vse 1«Tvij mozok v roboti. Jak prypynyty vidvolikatysja i pracjuvaty produktyvniše» Devida Roka vidkryvaje naš TOP i mistyť v sobi najdijeviši porady stosovno samodyscypliny Pošyryty u Facebook Nadislaty v Messenger Tvitnuty Zberegty v Pocket

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: